Trending News

100 dolāri par eksperimentālo poti – vakcinatori krīt izmisumā

Virdžīnijas štata gubernators nesen paziņoja štata iemītniekiem priecas vēsti – cilvēki vecuma grupā no 16-35 gadiem varēs saņemt simts dolārus, ja piekritīs ievadīt savos organismos eksperimentālo substanci, ko sauc par vakcīnu.

Tas gan nebūs naudas izdalīšana skaidrā, vai ieskaitīšana kontā, šie simts dolāri tiks pievienoti tā sauktajam ‘savings bond’ – tā ir uzkrājumu un depozītu sistēma, kur pēc tam šo summu var izņemt ar kaut kādiem procentiem. Šajā grupā ietilpst 380 tūkstoši Rietumvirdžīnijas iedzīvotāji, daudzi no kuriem jau ir saņēmuši pirmo poti – gubernators Jim Justice paziņoja, ka šie dolāri varēs ietekmēt arī pārējos iesaistīties Farmas eksperimentā. Par to raksta Nytimes.

Jo viņi nepotējas tik ātri, kā mēs to gribētu – tā paziņoja Džims

Štats izmantos federālos līdzekļus no CARES ACT, lai iemaksātu šo naudu un misters Justiss konferencē paziņoja, ka ir izpētījis visu tā, lai šo naudu varētu izmantot tādiem nolūkiem un ka tā būs pieejama visiem šajā grupā – arī tiem, kas jau ir vakcinēti ar vienu dozu.

Viņš arī paziņoja, ka štatā ir jāaptur negantais vīruss un ja viņi to izdarīs, tad ‘pazudīs maskas, nebūs jāguļ slimnīcās un līķu maisu kravas atgriezīsies normālās robežās’

Viss, kas jāizdara, ir jāpiekrīt sev injicēt šīs eksperimentālās vakcīnas un tad štatā iestāsies prieks un miers. Vakcinēšanas programmas sākumā Rietumu Virdžīnija bija pirmajās vietās iedzīvotāju potēšanā, vienā brīdī statistiski tā bija pirmajā vietā otrās dozas administrēšanā un atpalika tikai no Aļaskas pirmo dozu skaita ziņā.

Taču tagad štats ir sācis iepalikt un tas ir priekšā tikai vēl 9 citiem štatiem pirmajā dozā – tā liecina NYtimes vakcīnu datu bāze. Tāpēc arī šāds izmisuma solis, piesolīt naudu un sākt spiest uz patriotismu – Justiss savā runā pieminēja arī to. Jaunie virdžīnieši varētu savu patriotismu izrādīt vairāk, pieņemt šo ‘brīnišķīgo dāvanu’ un ātrāk novakcinēties. Savukārt Detroitas municipalitāte iet vēl tālāk – viņi piedāvā 50 dolāru priekšapmaksas dāvanu karti ikvienam, kas atved kādu vakcinējamo uz attiecīgo centru. Un šai peļņai nav limita, tikai pēc 600 dolāriem jāaizpilda W-9 ienākumu forma. Tas ir tieši tas pats princips, ko pielieto jaunu klientu iesaistīšanā daudzas lielās kompānijas – atved klientu, saņem atlaidi vai dāvanu. Visa šī sistēma ir vienkārši līdz nekaunībai atklāta un paredzama. Tagad cilvēki var pat pelnīt uz to, ka piegādā Farmai jaunus upurus, kurus varēs špricēt katru gadu un tad pelnīt vēl uz zālēm. Un būs taču tie, kas šādas iespējas izmantos. Nauda nesmird.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tieši tā tas parasti notiek dažādu epidēmiju laikā, kad jāpiedāvā virtuļi, jāreklamē vakcīnas,  jāstāsta par patriotismu –  ja nekas vairs nelīdz, tad droši vien būs jāsāk vienkārši dalīt nauda no furgoniem.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment