Trending News

15. marts — īpaši spēcīga diena, kad atmest lieko

2021. gada 14. martā / Spēkavots.lv

Ka jau nesen solīju, šodien uzrakstīšu par devīto dienu, kas atkal tuvojas lieliem soļiem: Jau 15. martā ir svēte — deviņu dienu savaites cikla beigas.

Dienas enerģijas nomainās tad, kad saules aktivitāte samazinās līdz minimumam, un tas ir ap pulksten 21.00 katru dienu. Tā sanāk, ka devītā diena sākas jau 14. martā plkst. 21.00! Tas ir aptuvens laiks, un katram sajūtas nedaudz atšķiras. Taču šī pāreja notiek, sākot no 20 00 līdz aptuveni 22.00. Šajā laika posmā visizteiktāk var sajust, ka nomainās dienas enerģijas. Iepriekšējā lēnām sāk izgaist un jaunā lēnām sāk parādīties. Tāpēc ap šo laiku var būt tā, ka garastāvoklis pēkšņi izmainās vai atveras otrā elpa, vai emocijas, kuras bija tik piesātinātas, pēkšņi nomierinās.

Deviņu dienu savaite ir saistīta ar emociju uzkrāšanos — tās uzkrājas astoņas dienas, un devītajā mēs tās atlaižam. Tās aiziet pie Dieviņa, un mūsos paliek tīra pieredze, tīrs pieredzes kristāls, kurš paaudzies pavisam nedaudz.

Tā katru devīto dienu emocijas no mums atbrīvojas, un mēs spējam restartēties jaunam deviņu dienu ciklam. Deviņu dienu cikla devītā diena ir saistīta ar pateicību. Kad pasakāmies Mārai, Laimai un Dieviņam. Kad mēs pasakāmies par visu, ko dzīve mums devusi, rādījusi, atņēmusi un mācījusi. Mēs pasakāmies par visu, kas ar mums noticis, un nav svarīgi, vai tas tajā brīdī bijis nepatīkams un mums šķitis kaut kas slikts, vai tieši pretēji — tas bijis kaut kas patīkams. Visi šie notikumi, visa mūsu dzīve un mūsu liktenis ir tas, kas mūs veido.

Caur nepatīkamo dzīve no mums kā no dižakmeņiem noberž sūnu, nopūš putekļus un pērnās lapas. Kā no veca logu rāmja nokasa aplupušo krāsu, kura vairs nepilda savas funkcijas. Lai mūsu būtība varētu uzelpot. Lai mēs ieraudzītu sevi tādus, kādi esam, un spētu uzsākt jaunu dzīves posmu. Dzīve no mums kā brāzmains vējš rudenī no koka norauj lapas, lai mēs atbrīvotos no visa traucējošā un nevajadzīgā. Lai jau pavasarī mūs spētu priecēt jaunie pumpuri. Dzīve mūs attīra un veido — veido kā mālus, kas no vienkāršas dubļu pikas kļūst par skaistu māla šķīvi vai dižciltīgu vāzi, vai kādu ļoti praktisku sālstrauku. Dzīve mūs veido, un tas mūsos izraisa emocijas.

Astotajā diena mūsu trauks ir pilns un sāk iet pāri malām, tāpēc astotās dienas ir emocionāli grūtas.

Taču atliek ieslēgties devītās dienas enerģijai, un viss sāk palikt krietni vieglāk.

Šis deviņu dienu cikls bija vērsts izteikti uz atbrīvošanos no visa vecā, un tas ir tikai uz labu, jo arī koka logs spēj atgriezties dzīvē tikai tad, kad no viņa nokasa visu veco aplupušo krāsu, tikai tad to var nokrāsot jaunā pievilcīgā krāsā, vai vienkārši to apstrādāt ar kādu aizsargslāni, lai tas spētu starot kā koks. Arī no mums noplēš veco, lai mēs spētu atjaunoties. Atliek tikai to veco palaist vaļā un necensties to veco krāsu uzvilkt atpakaļ.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Šajās deviņās dienās iet prom tas, no kā jāatbrīvojas. Laima mums rāda to, no kā jāatbrīvojas, lai mūsu liktenis spētu izmanīties un mēs caur atbrīvošanos spētu pārmijās pārvirzīties uz tām likteņa sliedēm, kuras ved uz augstākām vibrācijām, uz skaistāku un patīkamāku dzīvi.

Tāpēc jau 15. martā pateiksimies par visu, kas ar mums noticis šajā dzīves posmā. Pasakām paldies Laimai, ka norādījusi uz tām lietām, kas mums traucē iet tālāk un no kurām jāatbrīvojas. Pasakām paldies Dieviņam, ka tas vedis mūs aiz rokas pa šo ne pārāk vieglo ceļu, un Mārai, ka spējusi mūs panest šo laiku, un caur savaiti atbrīvojamies no visa, kas sakrājies.

Domāju, ka šajā dienā būs viegli atlaist un palaist vaļā lietas, pie kurām ilgi esam turējušies, atlaist atkarības, kā, piemēram, sociālie mediji vai mediji, kuri tur cilvēkus īsā saitītē. Vai jebkuru citu atkarību.

Tas, ko atlaidīsim šajā savaitē, tam būs grūtāk atgriezties pie mums, un mēs spēsim vieglāk tikt uz priekšu, tikt pāri tam, kas, iespējams, gadiem jau mūs ir turējis. Ja ir kas tāds, no kā gribas atbrīvoties, bet ir grūti — iespējams, no kafijas dzeršanas vai kāda cita kaitīga ieraduma —, tad lūdziet palīdzību saviem Sargeņģeļiem, savam Augstākajam Es, Mārai, Laimai, Dieviņam. Lūdziet, lai viņi palīdz tikt vaļā no visa vecā; no tā, no kā gribam atbrīvoties, lai tas netraucētu iet uz priekšu pretī jaunam gaismas laikmetam.

Mums šajā laikmetā jāiesoļo tīriem un skaistiem; paceltām galvām, taisniem mugurkauliem. Tādiem, kādi sapošas un izskatās dziesmu svētku dejotāji. Tīri kā no pirts iznākuši, tīros baltos linu kreklos, jostu ap vidukli, kroni galvā, mirdzoši un starojoši Māras loloti, Dieviņa apgaismoti un Laimas nesti cauri dzīvei. Tādi, kādus mēs paši sevi vēlamies redzēt jaunajā gaismas laikmetā.

Lai mēs tādi spētu kļūt, mums jāatlaiž viss, kas traucē. Tāpēc jau 15. martā sapošamies, iekuram ugunskuru un atlaižam caur uguni visu veco, lai atbrīvojas vieta jaunajam un mūsu dzīvē var ienākt svaigs gaiss, svaiga enerģija! Lai mūsu dzīvē var ienākt ilgi gaidītais pavasaris.

Ja nevar saņemties, ja sākusies stagnēšana, depresija, slinkums un viss cits, kas bremzē, tad ielejiet aukstu ūdeni spainī un ar domu, ka ķermenis un enerģijas pamostas, uzgāziet to sev uz galvas. Ja nepietiek ar vienu spaini, tad uzgāziet sev vairākus spaiņus, un enerģija atgriezīsies, atgriezīsies vēlme kaut ko darīt, un arī dzīves prieks pamodīsies. Iesaku pamēģināt, ja esat sākuši stagnēt un grimt purva akacī.

Izmantosim šo devīto dienu, visu šo savaiti maksimāli savam labumam. Pateiksimies par visu, ko piedzīvojam, jo tas mūs padara labākus. Pateiksimies par iespēju dzīvot šādos interesantos un piepildītos laikos.

Pateiksimies par to, ka esam, un par to, ka ap mums ir mūsu mīļie un tuvie cilvēki. Un caur šo pateicību svētīsim nākamās deviņas dienas.

Šim procesam nav nekādu rāmju un nav nekādu ierobežojumu. Nav ne pareizi, ne nepareizi. Vienkārši rīkojieties brīvi pēc savām sajūtām. Iekuriet uguni un kaut vai vienkārši pie tā pasēdiet kādā skaistā vietā, un ieejiet tādā kā apcerēšanas stāvoklī, tādā kā meditācijā. Tas ir viegli, kad skatāmies ugunī. Piepildiet ar šo uguni savu sirdi, lai Dievišķā uguns katrā no mums atmostas. Nav nekas jāsarežģī. Jo vieglāk pieiesim šim procesam, jo dabiskāk izpaudīsimies, jo labāki rezultāti mums būs.

Dzīve mainās, kad uzskaņojamies uz dabiskajiem kosmiskajiem ritmiem un kad ielaižam Dieviņu sevī. Kad apzināmies, ka esam viens vesels ar Dievu, jo esam Dievišķa gaisma. Kad apzināmies, ka esam viens vesels ar Māru, jo katrs atoms mūsos ir no zemes nācis. Un kad apzināmies, ka esam viens vesels ar Laimu. Kas ir visi kosmiskie un zemes gaismas spēki? Tie ir visi Eņģeļi, gaismas būtnes, garīgie skolotāji, dziednieki, visas būtnes, kuras mēs neredzam, taču tās katru dienu ir ar mums un mums palīdz, ja mēs tām ļaujam.

Aicinu pievienoties arī meditācijā, kurā noteikti pats iešu 15. martā pulksten 21.00.

Meditēsim katrs pats par sevi, bet visi kopā vienā laikā. Katrs ar savu nodomu. Pameditēsim ar pateicību par to, kas mums ir, un piepildīsim ar mīlestību, ar sirds siltumu un gaismu nākamās deviņas dienas. Tā ka devītajā dienā izlādējamies, atbrīvojamies no vecajām emocijām, uzlādējamies ar enerģiju un pielādējam ar to visas nākamās deviņas dienas. Savu turpmāko dzīvi deviņu — vismaz deviņu — dienu garumā.

Pateicībā, mīlestība un sirds siltumā 🙂

Lai svētīga Svēte.

Ansis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Nors kai kuriems atrodo, kad jos yra paprastos ir nėra ten ką mokytis, tai atsisėdus spręsti KET testų, gaunami rezultatai parodo, kad mokytis reikia daug kruopščiau. Visa esmė yra tame, kad taisyklės atrodo paprastos, tol kol nereikia jų mokėti pritaikyti praktikoje t.y. kelyje, kur yra daug kelio ženklų. Tokiu atveju reikia puikiai išmanyti taisykles ir žinoti, kas turi pirmumo teisę, kokiu leistinu greičiu galima važiuoti, koks žymėjimas leidžia atlikti lenkimo manevrą ir t.t. Tai nėra paprasta. Dėl to, norint išlaikyti teorinį egzaminą, neužtenka perskaityti ar išmokti kelių eismo taisykles. Reikia jas išmokti taikyti. ket bilietai am

  marts 16, 2021
 • Wow, cool post. I’d like to write like this too – taking time and real hard work to make a great article… but I put things off too much and never seem to get started. Thanks though. yahoo mobile

  marts 16, 2021
 • BLDC hub motors аre a typical fashionable design.

  aprīlis 9, 2021
 • I got this web site from my pal who informed me regarding this web page and now this time
  I am browsing this site and reading very informative posts at this place.

  My homepage :: togel online

  aprīlis 12, 2021
 • Hi there, just wanted to say, I loved this post. It was practical.
  Keep on posting!

  aprīlis 14, 2021
 • free single personal ads
  [url=”http://datingfreetns.com/?”]personal ads free [/url]

  aprīlis 16, 2021
 • img

  aprīlis 18, 2021
 • edu

  aprīlis 21, 2021
 • Picture taking is a superb imdb that no longer requires you to make a huge purchase.

  You just want a good high-end camera along with a tripod that could get moving.

  aprīlis 23, 2021
 • I know this if off topic but I’m looking into starting my own weblog and was wondering what all is
  required to get set up? I’m assuming having a blog like yours
  would cost a pretty penny? I’m not very internet smart so I’m not
  100% positive. Any suggestions or advice would be greatly
  appreciated. Many thanks

  Here is my web blog s&s auto salvage

  maijs 10, 2021
 • tinder online , tinder app
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder sign up [/url]

  maijs 10, 2021
 • plavix 2018 – plavixheart plavix 75mg tab

  maijs 12, 2021
 • GO!!!
  This phrase was said by the first cosmonaut on Earth – Yuri Gagarin. (Yuri Gagarin)
  He was the first astronaut on Earth. He was Russian! …
  Now Russia is becoming a strong country, gas pipelines, a vaccine against COVID-19, an army.
  Is this very reminiscent of the communist Soviet Union?
  How do you think?
  Now we have total control in our country. I am interested in the opinion of foreigners.

  … Альбонумизматико – альбомы для монет

  ПОЕХАЛИ!! a

  maijs 12, 2021
 • AGREE!!!
  This adage was said away the essential cosmonaut on Terra – Yuri Gagarin. (Yuri Gagarin)
  He was the opening astronaut on Earth. He was Russian! …
  Any more Russia is proper a definite country, gas pipelines, a vaccine against COVID-19, an army.
  Is this very reminiscent of the communist Soviet Union?
  How do you think?
  Nowadays we have overall supervision in our country. I am interested in the theory of foreigners.

  А я ищу работу в Белгороде:(

  … Альбонумизматико – трудоустройство

  grevorgАЛИdVhower

  maijs 13, 2021
 • gnc male ed pills – convenience store ed pills steve harvey ed pill

  maijs 16, 2021
 • That getting mentioned, not all sportsbooks provide wagers on horse races.

  maijs 22, 2021
 • cymbalta generic – where can i buy cymbalta cheap duloxetine generic australia

  maijs 28, 2021
 • The fractional odds format isn’t really prevalent anymore, but it is
  the easiest for verbalizing odds (eg. two to 1).

  maijs 28, 2021
 • Favorites will pay out much less than the
  original wager even though underdogs will pay additional than the original wager.

  maijs 29, 2021
 • buy 200 mcg synthroid online – levothyroxine 50 mcg cost synthroid 100 mg cost

  maijs 30, 2021

Leave A Comment