Vai esi gatavs piedalīties eksperimentā?

Kamēr Latvijas vakcīnas propagandētāji apgalvo, ka vakcīna ir pilnīgi droša un pārbaudīta, visā pasaulē cilvēki pieredz nopietnas sekas, tai skaitā —nāvi.

VAERS jeb Vakcīnu blakusparādību ziņošanas sistēma

1990. gadā izveidotā Vakcīnu blakusparādību ziņošanas sistēma (VAERS) ir valsts agrīnās brīdināšanas sistēma, lai atklātu iespējamās drošības problēmas ASV licencētajās vakcīnās. VAERS kopīgi pārvalda Slimību kontroles un profilakses centri (CDC) un ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA). VAERS pieņem un analizē ziņojumus par iespējamām blakusparādībām pēc tam, kad persona ir saņēmusi vakcināciju. Ikviens var ziņot VAERS par nevēlamu notikumu. Veselības aprūpes speciālistiem ir jāziņo par noteiktiem nevēlamiem notikumiem, un vakcīnu ražotājiem ir jāziņo par visiem nevēlamajiem notikumiem, kas nonāk viņu uzmanības lokā.

Šeit minēts, ka līdz 2021. gada 6. janvārim Vakcīnu blakusparādību ziņošanas sistēmā pēc 1,9 miljonu vakcīnu veikšanas iesniegti 4400 ziņojumu par nevēlamiem blakusefektiem, un mazāk nekā divi desmiti no šiem ziņojumiem bija par anafilaksi.

Lielākā daļa ASV iedzīvotāju pat nezina par šo sistēmu! Turklāt vakcīnu sekas bieži parādās vairākas nedēļas, mēnešus, dažkārt pat gadus pēc vakcīnas saņemšanas. Tas nozīmē, pirmkārt, ka veselības problēmas ir ļoti grūti sasaistīt ar vakcīnu un medicīnas nozare šādu saikni gandrīz vienmēr noliedz. Otrkārt, tā kā Covid-19 vakcinācija sākta pavisam nesen, vēl nav zināms, cik ar to saistīto problēmu mēs pieredzēsim tuvākajā nākotnē. Tiek lēsts, ka VAERS tiek sniegta informācija tikai par 1–10 % nevēlamo blakusefektu. Gana viegli ir izrēķināt, kādi varētu būt patiesie skaitļi.

Ziņas par paralīzi, krampjiem, nāves gadījumiem

Vismaz 13 izraēliešu pēc Pfizer Covid-19 vakcīnas ievadīšanas ir saskārušies ar sejas paralīzi. Ir pagājis mēnesis, kopš ASV Pārtikas un zāļu aģentūra (FDA) ziņoja par 4 sejas paralīzes gadĪjumiem, taču noliedza to saistību ar vakcīnu.

Norvēģija pauda aizvien lielākas bažas par Pfizer vakcīnas drošību gados vecākiem cilvēkiem ar nopietniem veselības traucējumiem pēc tam, kad pēc vakcinācijas mirušo skaits pieauga līdz 29. Līdz piektdienai Pfizer un BioNTech SE ražotā vakcīna bija vienīgā Norvēģijā pieejamā, un “tādējādi visi nāves gadījumi ir saistīti ar šo vakcīnu”, sestdien Bloomberg rakstiski atbildēja Norvēģijas Zāļu aģentūra. Austrālija, kurai ir noslēgta vienošanās par 10 miljoniem Pfizer vakcīnas devu iegādi, prasa ražotājam, veselības aizsardzības iestādēm un Norvēģijas valdībai steidzamu informāciju par šo jautājumu, svētdien Melburnā žurnālistiem sacīja veselības ministrs Gregs Hants.

Islandē pansionātos miruši vismaz 3 vecāka gadagājuma cilvēki pansionātos pēc vakcīnas saņemšanas. Islandes medicīnas aģentūra noliedz to saistību ar vakcīnu. Līdz 5. janvārim Islandē tikušas veiktas 4917 vakcinācijas. Aģentūra ir saņēmusi informāciju par 16 gadījumiem ar blakusefektiem. Desmit no šiem bija medicīnas nozarē strādājošie.

ASV 27 gadus veca sieviete, saņemot Pfizer-BioNTech Covid-19 vakcīnu, cieta smagu alerģisku reakciju, tai skaitā ģīboni, krampjus un hospitalizāciju.

“Ļoti veselīgs” 56 gadus vecs ģimenes ārsts miris 16 dienas pēc Pfizer Covid-19 vakcīnas saņemšanas.

Arī portugāļu medmāsa mirusi pēc Pfizer vakcīnas.

Divas 93 un 99 gadus vecas aprūpes nama iedzīvotājas Vācijā nomirst vakcinēšanas dienā. Citos avotos tiek minēts par vismaz 7 vecāka gadagājuma cilvēku nāves gadījumiem īsi pēc vakcinēšanas.

Par vakcinēto cilvēku pašsajūtu Latvijā pagaidām ir klusums…

Medicīnas nozare gandrīz visos saslimšanas un nāves gadījumos noliedz saistību ar vakcīnu. Kā attaisnojums tiek minēts vecums, citas hroniskas saslimšanas, kā arī tiek uzsvērts, ka “nav atrasta” sasitība ar vakcīnu. Noliegšana iet līdz pat absurdam, — piemēram, šajos video redzamās sievietes nervu konvulsiju izpausmes tiek sauktas par “lielisku aktiermākslu”.

Vakcīnai taču japasargā no vīrusa?

Izskatās, ka notiek tieši pretējais. ASV Ņujorkas štatā kādā pansionātā, kurā līdz šim nebija nevienas saslimšanas, pēc vakcinācijas veikšanas, 137 no 300 personām ticis konstatēts vīruss, un 24 jau miruši.

Bet 79 mediķi Lietuvā it kā saslimuši ar Covid-19 pēc vakcīnas pirmās devas saņemšanas. Par šo ziņo vairākos Lietuvas medijos.


CDC statistika

CDC statistika norāda, kādas sekas atstāj Pfizer vakcīna. Vai mūsu slimnīcu kapacitāte vispār ir spējīga aprūpēt šādu cilvēku skaitu?

Saskaņā ar šo CDC dokumentu, 18. decembrī tika reģistrēti 112 807 cilvēki, kas saņēma vakcīnas pirmo devu.

Ziņots, ka 3150 saņēmējiem tā negatīvi ietekmējusi veselību, tā ka nebija iespējams strādāt, veikt dienas aktivitātes, bija nepieciešama ārsta palīdzība. Statistiski tas ir 2,7 % vakcinēto. Minētā CDC statistika ir tikai par pirmo devu un īstermiņa sekām.

Latvijā pēc csb.gov.lv datiem ir 1 907 675 iedzīvotāju. Tātad, ja pieņemam, ka visi iedzīvotāji tiktu vakcinēti, tad, piemērojot šo proporciju, izriet, ka 51 507 cilvēkiem vakcinācija radītu smagākas sekas, kuru dēļ būtu nepieciešama ārsta palīdzība. Pēc SPKC datiem šobrīd hospitalizēti ir ap 1000 cov**19 slimnieki, un slimnīcu kapacitāte jau esot pilna. Rodas 2 jautājumi:

1. Vai mēs varam atļauties šāda apmēra vakcināciju medicīniskās kapacitātes ziņā?
2. Vai pēc šīs vakcinācijas situācija būs labāka nekā šobrīd?

Sagatavoja Zane T. , Lauma T., Andris C.

20.01.2021.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • этот.
    таблица сельское хозяйство западной европысколько можно собрать маточного молочка с одного ульяпасеки башкириисколько длится беременность у козы первородки

    janvāris 25, 2021

Leave A Comment