Trending News

Injekciju blaknes UK – kārtējais ziņojums

Pirms dažām dienām iznāca kārtējais injekciju blakņu saraksts UK no viņu sistēmas, kas saucas MHRA un kur tiek fiksēti ziņojumi par veselības problēmām un nāvēm pēc to saņemšanas. Aplūkosim tabulas, ko potnieki ir sagādājuši tiem, kas viņiem tic.

Turpat UK ir savi vīrusa darbinieki, kā Chris Whitty, kas iesaka valdībai sākt špricēt arī bērnus par spīti tam, ka pat vakcīnu komiteja atsakās to ieteikt.

Bet šis pēdējais ziņojums ir par periodu no 9.decembra – tā bija diena pēc tam, kad UK tika iešpricēta pirmajam cilvēkam un šobrīd tas ir līdz 8.septembrim par visām trim apstiprinātām špricēm. Pirmā tabula vēsta par Pfizer veikumu šajā laikā – ieskaitot 526 nāves pēc šīm potēm.

Source

Tad seko Zeneka – te mirstība ir divas reizes lielāka.

Source

Vismazāk izmantotai Moderna špricei rādītājs 16 nāves.

Source

Bet ir jāņem vērā tas, ka pašas MHRA lapā ir rakstīts, ka tikai 10% no tā parasti tiek ziņoti, ja sekas ir nopietnas un vēl daudz mazāk, ja tās nav tik nopietnas. Līdz ar to var mierīgi pieņemt, ka reālais blakņu skaits ir daudzkārt lielāks.

Te ir vēl viens grafiks, kas vēsta par 5339 sirds problēmu gadījumiem tieši ar Pfizer, ar ko grib špricēt bērnus un 95 no tiem beigušies letāli.

Miokardīts un perikardīts sabiedrībā bez injekcijām notiek ārkārtīgi reti – tai pašā UK tas ir tikai 6-10 gadījumi uz 100 tūkstošiem pacientu gadā. Tagad šis rādītājs pieņemas spēkā diezgan strauji.

Vēl Pfizer švakcīnas bonusos var dabūt trombus – te ir rakstīts par gandrīz 11 tūkstošiem šo gadījumu pēc šīs potes līdz 8. septembrim.

5,340 gadījumos šī pote dāvājusi acu problēmas un arī 103 cilvēki kļuvuši akli.

Vēl kāda būtiska problēma ir nervu sistēma. Tas acīmredzot ir tas, kas padara šos špricētos cilvēkus neadekvātus un agresīvus, jo pote iedarbojas uz nerviem un acīmredzami tur notiek nelāgi procesi diezgan ievērojamā skaitā.

Pamatīgi skarta arī reproduktīvā sistēma – 18,710 gadījumi, kad tur ir problēmas un tas tikai no Pfizer potes vien. UK ir vairāk kā 3 miljoni bērnu vecumā no 12-15 gadiem un ja šos rezultātus attiecina uz viņiem tad tur statistika būs vēl briesmīgāka – no pašas Pfizer klīniskiem datiem izriet, ka šajā vecuma grupā 86% no bērniem ir piedzīvojuši kaut kādas blaknes un liela daļa diezgan smagas – faktiski katrs desmitais. Ja šo attiecina uz visu bērnu populāciju UK, tad tie būs aptuveni 300 tūkstoši.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Bet vispār laikā no 2020 gada marta līdz 2021 gada augustam UK oficiāli ar kovid ir miruši tikai 9 jaunieši zem 19 gadu vecuma.

A .Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Trūkst vārdu.trešā pasaules kara upuru skaits pieaug ar katru dienu.cik gan cilvēki naivi iekrituši nezvēru izliktajās lamatās-un turpina vēl doties uz kautuvēm pēc savām indes devām…nu neko -dabīgā atlase-mēģinu iestāstīt,ka nevajag-nedzird daļa-jo negrib dzirdēt…

    septembris 18, 2021

Leave A Comment