21. jūnijā deviņos ASV štatos tiek plānots sātanisks Lucifera maršs ar mērķi izveidot vienu pasaules valdību

Saules aptumsuma zona 21. jūnijs, 2020

Lucifera maršs ar mērķi izveidot vienas pasaules valdību notiks vismaz 9 ASV pilsētās 21. jūnijā saules aptumsuma laikā. Gājieni ir domāti haosa radīšanai, un pastāv bažas, ka demonstranti var pat mēģināt uzlikt sātaniskus pieminekļus esošo vietās, kur ir sagrautas citas šķietami rasistiskas statujas.

Šeit apskatāms viens no FB pasākuma uzaicinājumiem. Šeit pilsētas, kur zināms, ka notiks šis pasākums –

  • Jacksonville, Florida
  • Raleigh, North Carolina
  • Cincinnati, Ohio
  • Columbus, Ohio
  • Washington, DC
  • Madison, WI
  • Buffalo, New York
  • Niagara Falls, NY
  • Salem, OR

2020. gadā pirmais Saules aptumsums notiks šomēnes, 21. jūnijā. Tas būs gredzenveida Saules aptumsums, kurā Mēness sedz Sauli no centra, atstājot ārējo apli redzamu, tādējādi veidojot uguns gredzenu.

Paši pasākuma organizētāji apraksta savu iniciatīvu šādi:

"Mēs esam Lucifera mācekļi. Un mēs esam šeit, lai piepildītu Atklāsmes pravietojumus un sāktu Vienotās pasaules valdības veidošanas pamatus. Mēs aicinām ikvienu Zemes iedzīvotāju atbalstīt Vienotās pasaules valdības izveidi. Tāpēc 2020. gada 21. jūnijā mēs aicinām ikvienu Zemes iedzīvotāju sākt gājienus visā pasaulē, lai atbalstītu vienas pasaules valdības izveidi. Kur tas sākas, tas sākas ar jums.  Kā jūs varat palīdzēt izveidot savu nodaļu pilsētas gājienos un izplatīt ziņu par vienas pasaules valdības izveidošanu, pastāstiet draugiem, ģimenes locekļiem, jūsu kolēģiem un nejaušiem cilvēkiem uz ielām, lai izveidotu laikus Vienotu pasaules valdību. Ir pienācis laiks piepildīt pareģojumus. Palīdziet atbalstīt Vienotās pasaules valdības veidošanu, atbalstiet pasākumus 21. jūnijā, izsūtīt skrejlapas un pasakiet visiem, kurus jūs zināt, lai atbalsta vienas pasaules valdības veidošanu. Mēs tiksimies Ziemeļkarolīnas štata Kapitolijā 21. jūnijā pulksten 14:00. noteikti atnesiet visiem redzamos acu karogus un zīmes, kas atbalsta vienu pasaules valdību. Lucifers ir mīlestība Lucifers ir dzīve."

Jau iepriekš rakstījām par to, ka daļa pasaules elite aizraujas ar sātanismu, kas nāk komplektā ar adrenochrome – bērnu asins lietošanu kā narkotiku – un vēl arī pedofīliju. Ir pamats domāt, ka tur iesaistīti cilvēki, kas braukuši uz Epšteina salu – tādi kā Bils Klintons, Baraks Obama, Marina Abramiviča, Džefrijs Epšteins, Hilarija Klintone un daudzi citi. Šis ir izgaismojies kā lielais Deep State elites netikums. Par nozieguma statusu šīm izdarībām varētu runāt pēc notiesājoša tiesas sprieduma.

Viena pasaules valdība ir sinonīms jēdzienam jaunā pasaules kārtība jeb new world order. Kā redzams šo jēdzienu jau plaši lietojušas augstas amatpersonas jau gadu desmitiem. Starp viņiem arī Bils Klintons –

Gordons Brauns, bijušais Lielbritānijas premjers

Par nostāšanos pret jauno pasaules kārtību un pret vienu pasaules valdību rakstīja arī arhibīskaps Viganoa, kura slaveno vēstuli publicēja ASV prezidents Tramps.

Interesanti, ka Covid19 krīzes epicentrā biušais Lielbritānijas premjerministrs Gordons Brauns pēkšņi paziņoja, ka nepieciešama globāla valdība, lai tiktu galā ar koronavīrusu.

Tādejādi sekosim līdzi notikumiem, jo ir maz ticams, ka šāds sātanistu maršs tik zīmīgā dienā ar tik globālu mērķi – vienas pasaules valdības izveide ir nejauši radies kādam nenobriedušam pusaudzim.

Drīzāk arī šis notikums jāanalizē kopsakarā ar citiem notikumiem, par kuriem esam arī rakstījuši iepriekš.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment