24 pasaules līderi paziņo par starptautisko pandēmijas līgumu ‘Great Reset’ programmas īstenošanai

2021. gada 31. martā / LifeSiteNews

Virkne pasaules mēroga līderu izteikuši aicinājumu noslēgt globālu pandēmijas līgumu, it kā lai novērstu turpmākas pandēmijas, izplatītu vakcīnas un īstenotu vienotu pieeju globālajai pārvaldībai. Apvienotās Karalistes premjerministrs Boriss Džonsons, Francijas prezidents Emanuels Makrons, Vācijas kanclere Angela Merkele, Pasaules Veselības organizācijas (PVO) vadītājs, kā arī vēl 20 pasaules valstu līderi apvienoja spēkus, lai parakstītu kopīgu vēstuli ar acīmredzamo nodomu iegūt cilvēku atbalstu globālisma plānam.

Publicējot šo ziņu The Telegraph un citos lielos laikrakstos, piemēram, Le Monde Francijā, līderi paziņoja par nodomu “izveidot stingrāku starptautisko veselības arhitektūru, kas aizsargās nākamās paaudzes”.

24 līderi, nosaucot Covid par “lielāko izaicinājumu globālajai sabiedrībai kopš 1940. gadiem”, paredzēja, ka “būs citas pandēmijas un citas lielas ārkārtas situācijas veselības jomā”.

“Neviena atsevišķa valdība vai daudzpusēja aģentūra nevar vienatnē novērst šos draudus,” viņi paziņoja. “Jautājums nav ‘vai’, bet gan ‘kad’. Mums visiem kopā jābūt labāk sagatavotiem, lai ļoti koordinēti prognozētu, novērstu, atklātu, novērtētu un efektīvi reaģētu uz pandēmijām. Covid-19 pandēmija ir bijis skaudrs un sāpīgs atgādinājums, ka neviens nav drošībā, kamēr visi nav droši.”

Šī pēdējā frāze varētu norādīt uz Pasaules ekonomikas foruma dibinātāja un apņēmīgā globalista Klausa Švāba ietekmi uz šiem 24 līderiem. Tikai pirms dažām nedēļām Švabs paziņoja: “Kamēr visi nebūs vakcinēti, neviens nebūs drošībā.” Paziņojums, kas pats par sevi rada interesantu jautājumu par uzticību, kādu šādi līderi dāvā savām ļoti slavētajām, bet bīstamajām eksperimentālajām injekcijām.

Līderi atkārtoti apstiprināja kopīgo vakcinācijas mērķi, raksturojot to kā “globālu sabiedrības labumu”.

Lai sasniegtu šo “sabiedrisko labumu” un nodrošinātu ātru vakcīnu ieviešanu visā pasaulē, 24 globalisti ierosināja savu jauno starptautisko līgumu: “Mēs uzskatām, ka valstīm ir jāvirzās uz jaunu starptautisku līgumu par sagatavotību un reakciju uz pandēmijām. Šāda atjaunota kolektīvā apņemšanās būtu pavērsiens pandēmijas gatavības pacelšanā visaugstākajā politiskajā līmenī. ”

Šāds līgums, ja tas tiktu noslēgts, būtu balstīts uz PVO principiem, smeltos no PVO konstitūcijas, kā arī aicinātu “citas attiecīgās organizācijas, kas ir šim pasākumam izšķirīgi svarīgas”. Viens no paziņojuma parakstītājiem bija PVO ģenerāldirektors Dr. Tedross Adanoms Gibrijeizuss (Tedros Adhanom Ghebreyesus).

“Šī līguma galvenais mērķis būtu veicināt tādu pieeju, kurā iesaistās visas valdības un visa sabiedrība, stiprinot nacionālo, reģionālo un globālo spēju un izturību pret nākotnes pandēmijām,” paziņoja līderi.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

“Tas ietver ievērojamu starptautiskās sadarbības veicināšanu, lai uzlabotu, piemēram, trauksmes sistēmas, datu koplietošanu, izpēti un medicīnisku un sabiedrības veselības pretpasākumu, piemēram, vakcīnu, zāļu, diagnostikas un individuālo aizsardzības līdzekļu, ražošanu un izplatīšanu vietējā, reģionālā un pasaules mērogā.”

Šī pieeja nebūtu fokusēta tikai uz globālistu vakcinācijas programmām. Pateicoties līderu metodei “Viena veselība” (“One Health“), pieeja balstīsies uz saiknes principu starp “cilvēku, dzīvnieku un mūsu planētas veselību”.

Valodā, kas atgādina WEF un Klausa Švāba virzīto ‘Great Reset’ (viedās reindustrializācijas) programmu, līderi minēja, ka jaunais līgums novedīs pie nacionālo interešu trūkuma, pieaugot starptautiskām raizēm: “Līgumam vajadzētu novest pie lielākas savstarpējas atbildības un dalītas atbildības, pārredzamības un sadarbības starptautiskajā sistēmā saskaņā ar šīs sistēmas noteikumiem un normām.”

Neviena sabiedrības daļa nebūtu atbrīvota no iesaistīšanās jaunajā līgumā, lai kāds tas beigu beigās izskatīsies, un pasaules līderi norādīja, ka “mēs sadarbosimies ar valstu un valdību vadītājiem visā pasaulē, kā arī ar visām ieinteresētajām personām, tostarp pilsonisko sabiedrību un privāto sektoru.”

Paziņojot, ka aktuālais koronavīruss, kas it kā cēlies no Uhaņas Ķīnā, ir “izmantojis mūsu vājās vietas un šķelšanos”, līderi paziņoja, ka viņu “atbildība” ir “nodrošināt, ka pasaule apgūst Covid-19 pandēmijas mācību” un “izmantot šo iespēju un apvienoties kā globāla kopiena mierīgai sadarbībai, kas sniedz tālāk par šo krīzi.”

Paredzams, ka valstu vadītāji to tālāk apspriedīs G7 jūnija samitā Kornvolā, Lielbritānijā, kur Boriss Džonsons pievienosies saviem kolēģiem no Kanādas, Francijas, Vācijas, Itālijas, Japānas, ASV un ES. Tikmēr 24 parakstītāji brīdināja, ka viņu jaunais plāns “prasīs laiku un prasīs ilgstošu politisku, finansiālu un sabiedrisku apņemšanos daudzu gadu garumā”.

Sarunā ar BBC Radio, PVO īpašais Covid sūtnis Dr. Deivids Nabarro atbalsoja 24 līderu teikto, norādot, ka pienāks 2022. gads, pirms tiks pabeigta globālistu pasaules vakcinācijas programma, un tādējādi deva mājienu, ka var nākties saskarties ar “visādām problēmām un to variantiem”, pirms šis mērķis bija pabeigts.būs sasniegts.

“Viss, ko līderi saka, ir — ‘šī problēma ir tik milzīga, ka mums ir jāstrādā kopā, lai to risinātu’,” piebilda Nabarro.

Plānotais līgums šķiet ļoti cieši saistīts ar Klausa Švāba ‘Great Reset’ mērķiem.

Pasaules ekonomikas forums, virzot ‘Great Reset’, izmanto pat saskaņotu terminoloģiju un apraksta “līderus”, kas “atrodas vēsturiskās krustcelēs”.

Traucējumi sabiedrībai, ko izraisīja Uhaņas vīruss, Švābam ir “unikāla iespēja veidot atveseļošanās kārtību”, un viņš piebilda, ka “šī iniciatīva palīdzēs labāk saprast, kā informēt visus tos, kas nosaka, kādas nākotnē izskatīties globālās attiecības, valstu ekonomikas virzienu, sabiedrības prioritātes, uzņēmējdarbības modeļu raksturu un globālo kopīgo labumu pārvaldību.”

Acīmredzamā jaunā starptautiskā līguma saistība ar “Great Reset’ lika programmu vadītājam Ričijam Alenam (Richie Allen) rakstīt: “Tas ir šausminoši. Daudzus gadus esmu iepazīstinājis ar rakstniekiem, pētniekiem un akadēmiķiem, kas mūs brīdināja, ka šis notiks. Šīs ir spēles beigas.”

Šāda līguma mērķis vienkārši esot “varas koncentrēšana skaitliski niecīgas ‘elites’ rokās”, paskaidroja Alens. “Tas ir mērķis, uz ko globālisti ir tiekušies gadu desmitiem.”

Visu parakstītāju saraksts: Fidži salu premjerministrs J. V. Bainimarama; António Luís Santos da Costa, Portugāles premjerministrs; Rumānijas prezidents Klaus Iohannis; Boriss Džonsons, Apvienotās Karalistes premjerministrs; Paul Kagame, Ruandas prezidents; Uhuru Kenjata, Kenijas prezidents; Emanuēls Makrons, Francijas prezidents; Angela Merkele, Vācijas kanclere; Čārlzs Mišels, Eiropadomes priekšsēdētājs; Kyriakos Mitsotakis, Grieķijas premjerministrs; Moon Jae-in, Korejas Republikas prezidents; Sebastián Piñera, Čīles prezidents; Karloss Alvarado Quesada, Kostarikas prezidents; Edi Rama, Albānijas premjerministrs; Cyril Ramaphosa, Dienvidāfrikas prezidents; Keith Rowley, Trinidadas un Tobāgo premjerministrs; Mark Rutte, Nīderlandes premjerministrs; Kais Saied, Tunisijas prezidents; Senegālas prezidents Macky Sall; Pedro Sánchez, Spānijas premjerministrs; Erna Solberg, Norvēģijas premjerministre; Aleksandar Vučić, Serbijas prezidents; Joko Widodo, Indonēzijas prezidents; Volodimirs Zeļenskis, Ukrainas prezidents; Dr. Tedross Adanoms Gibrijeizuss, Pasaules Veselības organizācijas ģenerāldirektors.

Tulkojusi L. Tjuniņa

Avots

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment