Trending News

3 podkāsti: par veco, aizejošo sistēmu un Jauno sabiedrību

Guntars Zvejnieks –

Ir tāda sajūta, ka valdības visā pasaulē steidzas, mēģina steigšus izmantot šo laiku, lai ieviestu jaunu kārtību. Vai esat aizdomājušies, kāpēc pēdējā laikā viss notiek steigā? 5G ieviešana bez visām drošības prasībām un procedūrām, ignorējot šīs tehnoloģijas pārbaudi uz dzīvo organismu. Vakcīnas ražošana, apejot vairākus posmus, ražotājiem neuzņemoties atbildību par rezultātu.

Politika ir attiecības starp pilsoņiem caur starpniekiem – varas turētājiem, starp vieniem un otriem varas turētājiem gan valstī, gan ārpus valsts. Šī būtībā ir izrāde, kurā vara tēlo politiķus, it kā pārstāvēdama pilsoņus. Īsti neviens mūsu intereses nav noskaidrojis, ja arī savos supersolījumos kaut kas sakrīt ar to, ko cilvēki vēlas, tad tā materializācija parasti nenotiek.

Vergturība Vecā pasaulē iespējama dēļ galvenās reliģijas – NAUDAS. Ir cilvēki, kas pārvalda naudas mehānismus, viņiem ir tik daudz naudas, ka var nopirkt visas valdības un valstis. Šie varas uzurpējušies starpnieki ir uzpērkami un maināmi. Ja kāds tiek pieķerts, kas sistēmā gandrīz ir neiespējami, jo roka roku mazgā, vietā tiks ielikts cits. Nauda nav problēma.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment