Trending News

5G izmanto tādas pašas frekvences kā militārais ierocis pūļa kontrolei

Kas kopīgs ir 5G tīklam un ierocim? Aizsardzības departaments ir izstrādājis pūļa atbaidīšanas ar nosaukumu Active Denial System (ADS). ADS darbojas, izšaujot lieljaudas 95 GHz viļņu staru uz mērķi, tas ir, milimetru viļņos. Ikviens, kam trāpīs stara šāviens, sajutīs, ka viņu āda deg. Degšanas sajūta apstājas, kad mērķis iziet no stara. Šis ierocis darbojas uz 95GHz viļņiem, un 5G darbosies ar to pašu frekvenču diapazonā.

Mūsdienu interneta un Wi-Fi tīkli darbojas mikroviļņu frekvencē, kas izdala elektromagnētisko starojumu, kas visbiežāk izmanto frekvences līdz 6 GHz, lai bezvadu režīmā pārsūtītu balsi vai datus. Tomēr 5G būs nepieciešama jaunu spektra josla un augstākas frekvences diapazonos no 6 GHz līdz 100 GHz un augstāk, izmantojot submilimetru un milimetru viļņus – lai iegūtu ārkārtīgi lielus datu pārraides ātrumu.

ASV ieviesti ieroči, kuri izmantojot elektromagnētiskās tehnoloģijas iespējas izraisa nepatīkamas dedzinošas sajūtas uz ādas virsmas, kā pūļa kontroles veidu.

Lasītāja personīgā pieredze: - Kopš 5G torņu ieviešanas Rīgā, Avotu rajonā, Alfas rajonā, kā arī Ventspilī, pēdējā pusgada laikā esmu novērojis brīžus, sēžot mājās, vai arī pārvietojoties pa pilsētu, ka tajās vietās, kur ir atklāta miesa, t.i, - kur nav drēbes pa virsu, parasti esmu novērojis vietās pie potītes, uz galvas, ciskas, rokas, - bieži vien var sajust, kā tādu plankumu uz ķermeņa ādas virsmas, kas uzkarst, citreiz tik stipri, līdz rodas ļoti neomulīgi un neērta sajūta. Citreiz šī degošā sajūta pazūd tikai pēc 10 minūtēm vai arī citreiz pat sāpes var just līdz 30 minūtēm, kā arī guļot citreiz var sajust, ka tā ķermeņa puse, kura ir vērsta uz augšu sakarst, radot neomulīgo sajūtu. Karsts paliek nevis no segas, bet gan no ārēja avota, neļaujot aizmigt un bojājot miegu un pašsajūtu. Atverot logu, kā arī noņemot segu, saglabājas tā paša karstuma sajūta, tikai tajā ķermeņa puse, kas ir vērsta uz augšu uzkarst, es to pielīdzinātu infra- sarkanajiem mājas sildītājiem, kas nevis silda gaisu, bet telpas objektus. Šī ir palikusi par ikdienišķu neērtību, domāju, ka tas arī ietekmē nopietni cilvēka veselību. Veids, kā saglabāt veselīgu miegu, katru vakaru, cilvēki apguļas gultā parasti vidū, lai izvairītos no šīs sajūtas, kad karst ķermeņa virsma, esmu novērojis, ka mainot vietas kā guļ gultā mazina šo sajūtu, iesaku gulēt pa diagonāli, otrādāk, šķērsām, lai nebūtu viena un tā pati gulēšanas pozīcija un vieta, kas mazina nepatīkamo sajūtu, bet tomēr tas to nenovērš. 

Milimetru viļņus ASV militārie spēki izmanto pūļa izkliedes pistolēs, ko sauc par ‘aktīvo noliegšanas sistēmu.’ Dr. Paul Ben-Ishai norādīja uz pētījumiem, kurus veica ASV armija, lai noskaidrotu, kāpēc cilvēki aizbēga, kad stars tiem pieskārās. “Ja jums nebūs paveicies, un atradīsities starā, kad tas sasniegs jūsu ķermeni, jūs jutīsities itkā jūsu ķermenis deg.” ASV Aizsardzības departaments paskaidro, kā: “sajūta pazūd, kad mērķis iziet no tiešā starojuma. Šī sajūta ir pietiekami intensīva, lai izraisītu gandrīz tūlītēju refleksu un, lai bēgtu no stara. ”

Runājot par 5G tehnoloģiju, mēs katru dienu tiekam pakļauti tāda paša veida viļņiem, tikai ar mazāku jaudu nekā ADS. Vai drošības pētījumi ir apstiprinājuši, ka šāda iedarbība ir droša? Nē.

Izraēlas fiziķu komandas veiktie pētījumi ir atklājuši, ka, ir jāapsver jaunas problēmas, attiecībā uz milimetra viļņiem. Kad enerģijas vilnis tuvojas mūsu bioloģiskajai struktūrai, t.i., mūsu ādas un sviedru kanāliem, iepriekšējie pieņēmumi par enerģijas starojuma drošību vairs nav spēkā. Pētījumi rāda, ka ar milimetru viļņiem mūsu sviedru kanāli faktiski darbojas kā mazas antenas, kas nozīmē, ka mēs vairāk šo enerģiju absorbējam mūsu ķermenī. Citi pētījumi ir parādījuši, ka īslaicīga zemas intensitātes milimetru viļņu iedarbība ietekmē cilvēka šūnu membrānas un tas pat varētu izraisīt baktēriju izplatīšanos, kuras ir izturīgas pret daudzām zālēm.

Tā kā praktiski nav veikti pētījumi par milimetru viļņu ilgstošu iedarbību, 5G tehnoloģijas ieviešana plašā mērogā ir apjomīgs eksperiments, un mēs esam jūrascūciņas

Nevar atteikties no 5G – patiesībā tas kļūs daudz universālāks nekā šobrīd izmantotā bezvadu tehnoloģija. Tā kā Verizon lepojas savā tīmekļa vietnē, “lietu internets (Internet of things)” plauks ar 5G tehnoloģiju. “Lietu internets” attiecas uz arvien pieaugošo ierīču skaitu, komunālajiem pakalpojumiem un citām tehnoloģijām, kas vāc datus, pārsūta un koplieto internetā. Būtībā daudziem procesiem, kas iepriekš nav paļāvušie uz internetu, sāks darboties 5G funkcijas: spuldzīšu ieslēgšana vai izslēgšana, izmantojot viedtālruņa lietotni, bez vadītāja automašīnas – pat “viedās pilsētas”, kas izmantos bezvadu tīklus, lai savāktu un analizētu datus par vidi, satiksmi, ūdeni, tranzītu, apgaismojumu, atkritumiem apsaimniekošanu, drošību un autostāvvietām.

sub-terahertz (milimetru viļņu) sakaru tehnoloģijas (mobilie tālruņi, Wi-Fi, tīkla pārraides antenas) izmantošana cilvēkiem varētu izraisīt fiziskas sāpes,” sacīja Dr. Yael Stein, MD, kurš rakstīja vēstuli Federālo sakaru komisijai par 5G spektra robežām.

Devra Lee Davis, ASV Nacionālās zinātnes akadēmijas Vides pētījumu un toksikoloģijas padomes dibinātāja, Pitsburgas Universitātes Vides onkoloģijas centra dibinātāja, Pitsburgas Vēža institūta direktore stāsta

Man patīk manas bezvadu ierīces, bet es nevēlos apdraudēt savu mazbērnu veselību. Es nevēlos viņiem kaitēt. Mēs tagad zinām, ka āda, mūsu lielākais orgāns, reaģē uz 5G, un faktiski mūsu sviedru kanāli darbojas kā antenas, kas uztver signālus. 5G drošība nav pārbaudīta. Faktam, ka tas var mijiedarboties ar mūsu sviedru kanāliem, var būt daudz dziļāka nozīme mūsu vispārējā veselībā un labklājībā. Ideja, ka mēs savu vidi piesātināsim ar tīklu, kas vēl nekad nav pārbaudīts, ir drausmīga. Es tagad pievienojos daudziem citiem zinātniekiem no visas pasaules, lai paustu bažas. Pirms tehnoloģiju ieviešanas mums jāizvērtē šīs lietas neatkarīgi no tā, cik pievilcīga mums ir ātrāka videospēļu, pornogrāfijas vai virtuālās realitātes lejupielāde. Jautājums, kas mums sev jāuzdod, vai ir vērts apdraudēt mūsu bērnu un viņu veselību?

Dr. Davis grupa – Vides veselības fonds – skaidro:

Izraēlas pētījumi, kas tika prezentēti starptautiskā konferencē, atklāj, ka tās pašas elektromagnētiskās frekvences, kuras tiek izmantotas pūļa kontroles ieročiem, ir jaunajā tīklā – ar zīmolu 5G , kas vairāk nekā 50 miljardus ierīču sasaistīs kopā to visu saucot par ‘lietu internetu’. Pašreizējie bezvadu frekvenču pētījumi milimetru un submilimetru diapazonā apstiprina, ka šie viļņi tieši mijiedarbojas ar cilvēka ādu, īpaši ar sviedru dziedzeriem. Dr Ben-Ishai no Izraēlas, Hebrew universitātes Fizikas departamentā, nesen sīki aprakstīja, kā cilvēka sviedru kanāli darbojas kā spirālveida antenu bloks, pakļaujoties šiem viļņiem. Zinātnieki brīdināja, ka pirms 5G tehnoloģiju ieviešanas, kurās tiek izmantotas šīs frekvences, vispirms ir jāveic pētījumi par ietekmi uz cilvēku veselību, lai nodrošinātu sabiedrības un vides aizsardzību.

[Dr. Davis piezīmes] “Šis darbs parāda, ka tās pašas cilvēka ādas daļas, kas ļauj mums svīst, reaģē arī uz 5G starojumu līdzīgi kā antena, kas var uztvert signālus. Mums ir nopietni jānovērtē 5G iespējamā nelabvēlīgā ietekme uz veselību, pirms mēs ar šo starojumu sedzam bērnus, sevi un vidi. ”

Jeruzalemes universitātes Lietišķās fizikas katedras Dielektriskās spektroskopijas laboratorijas pētījumi, kurus vada Dr. Yuri Feldman, norāda, ka milimetru un submilimetru viļņi var izraisīt preferenciālā slāņa absorbciju. Sviedru kanālu skaits cilvēka ādā svārstās no diviem miljoniem līdz četriem miljoniem. Pētnieki norādīja uz atkārtotiem bioloģisko efektu pētījumiem laboratorijās, kas veikti citās valstīs, un uzskatīja, ka šis darbības mehānisms ir labi pierādīts.

Tagad ir daudz tūkstošu recenzētu medicīnisko un epidemioloģisko pētījumu, kas parāda, ilustrē vai korelē negatīvo, bioloģisko iedarbību, izmantojot mobilā tālruņa tehnoloģiju vai WIFI. Izmantojot frekvences, kas pārsniedz pat 5 GHz (un līdz 100 GHz), tiks saspiests laika posms, kurā vēzis un citi bioloģiskie efekti parādīsies sabiedrībā. Tas ir jebkura minējums, kas varētu notikt bioloģiskās drošības ziņā, tomēr ir skaidrs, ka šo augstfrekvences, augsta signāla intensitāte, signālu impulsu raksturs cilvēcei nesniedz labas ziņas, īpaši saistībā ar mūsu DNS darbību.

Milimetru viļņu izstarojošās ierīces piesātina mūsu vidi, un tas, ka mēs sākam izmantot šo tehnoloģiju, nezinot tā sekas veselībai, ir šokējoši.

Vairāk par 5G riskiem no to saistību ar NATO jau rakstījām iepriekš. Kritisks jautājums ir arī par skābekļa trūkuma reakciju, ja ķermenis tiek pakļauts 60 GHz elektromagnētiskajam apstarojumam.

Avoti:

https://www.sott.net/article/345599-5G-networks-will-use-the-same-frequencies-as-pain-inflicting-crowd-control-weapons

Share With:
Rate This Article
Tags
Comments

Leave A Comment