Tuesday, September 22, 2020
Trending News

5G saistība ar Covid-19

Šis ir temats, kas visvairāk uztrauc faktčekeru finansētājus, tādēļ, ja šīs tēmas tiek sasaistītas, uzreiz seko cenzūra. Deep State elite ļoti baidās, ja cilvēki sāks aizdomāties un diskutēt par šo jautājumu. Var runāt par jebko citu, bet tiklīdz kāds paceļ jautājumu par 5G saistību ar Cvoid-19, tā iestājas agresīva cenzūra. Tieši šī iemesla dēļ mēs aicinām šajā jautājumā iedziļināties. Mūsu latviski tulkotais video tika sākumā faktčekots, bet pēc tam izdzēsts pa visam. Tātad šīs informācijas izplatību Deep State uzskata ir bīstamu.

Izrādās tests var uzrādīties pozitīvs arī tad, ja cilvēks ir inficējies ar bakteriālu infekciju vai infekciju kopā ar citiem vīrusiem.

To atradīsiet šī oficiālā Covid-19 testēšanas instrukcijas apraksta 3. un 39. lapā un tas tiek skaidrots arī video. Tādējādi, ja jums ir visparastākā saaukstēšanās to tests var uzrādīt kā Covid-19. Tas ir skaidri teikts testa lietošanas instrukcijā.

Tāpat video atklāj, ka visas vietas, kur bija lielākie Covid-19 uzliesmojumi bija tieši tur, kur uzstādītas 5G antenas. 60 GHZ rada īpašu efektu, kad absorbējas skābeklis gan atmosfērā, gan attiecīgi cilvēka ķermenī. Tas var radīt līdzīgus simptomus kā covid-19, kad sāk trūkt elpa.

Tāpat ir zināms, ka tieši lokdauna laikā visā pasaulē tika aktīvi uzstādītas 5G antenas. Uz 5G maksimāli steidzamu ieviešanu, tātad, lokdauns neattiecās.

Anti-konstitucionālie propagandisti Rebaltica ir publicējuši savārstījumu, kas šķietami atspēko šīs bažas, tomēr galvenais – viņi nav pieminējuši nenoliedzamos efektus, ja 5G tiek ieslēgts 60 GHz diapazonā. Kā zināms 5G var darboties ļoti plašā diapazonā līdz pat 300 GHz. To var regulēt operators un neviens to nespēj izkontrolēt. Veselības inspekcija ir pilnīgi impotenta iestāde elektromagnētiskā starojuma uzraudzībā un ir radīta sistēma, lai mobilie operatori un NATO var darīt ko grib.

Tāpat ir nenoliedzami skaidrs, ka mikroviļņi ko arī izmanto 5G var tikt pielietots kā ierocis, tādēļ 5G projektu arī Latvijā vada NATO.

Share With:
Rate This Article
Tags

Leave A Comment