6. janvārī izšķiras – kurš būs ASV prezidents?

ASV prezidenta vēlēšanu rezultāts tiks galīgi izlemts 6. janvārī. Šī ir diena, kad Parlaments un Senāts tiekas kopīgā sesijā ar priekšsēdētāja vietnieku Maiku Pensu, lai balsotu par vēlēšanu rezultātu apstiprināšanu. Tiks apstiprināti balsojumi no katra štata. Kā precizēts 12. grozījumā, tas tiks veikts pa štatiem, alfabētiskā secībā.

Alabamas un Aļaskas vēlēšanu rezultāti ir par prezidentu Trampu. Sarežģītāka situācija būs saistībā ar Arizonas 11 vēlēšanu komitejas balsojumiem. Viceprezidenta rokās būs divi balsojumu saraksti: oficiālais, ko Arizonas gubernators Dugs Ducejs ir apliecinājis par labu Džo Baidenam, un otrais, ko nosūtījuši štata republikāņu vēlētāji par labu Donaldam Trampam. Viņš nolasīs oficiālo un tad vairāki desmiti republikāņu kongresmeņu un senatoru iestāsies, lai iebilstu.

Viņi apgalvos, ka Arizonas vēlēšanu patiesais uzvarētājs ir Donalds Tramps, ka Baidena balsojums ir iegūts ar viltu un krāpšanu un tās vietā jāpieņem Trampa kandidatūra. Šajā brīdī, kā to prasa 1948. gada likums, palāta un Senāts balsos katrs atsevišķi.

Tiešā partijas balsošanā Deep State pārstāves Pelosi vadītā parlamenta apakšpalāta, kura visdrīzāk balsos par Baidenu, savukārt republikāņu dominējošais Senāts visdrīzāk balsos par tā noraidīšanu.

Šeit viss kļūst sarežģītāk…

1948. gada likumā teikts, ka abām palātām “vienlaicīgi” ir jānoraida šādi “sertificēti” balsošanas rezultāti. No otras puses, šāds likums nevar stāvēt augstāk par Konstitūciju, kurā kā vadošais, prevalējošais lēmuma pieņēmējs skaidri norādīts – viceprezidents. Kā viceprezidents Penss (republikānis) var nolemt, ka, ņemot vērā Parlamenta un Senāta atšķirīgos balsojumus, Baidena vēlēšanu kolēģijas balsu skaits netiks ieskaitīts. Var arī apgalvot, ka 1948. gada likums pats pārkāpj Konstitūciju, tādējādi ārkārtas apelāciju iesniedzot Augstākajā tiesā.

Šis pats process notiks visos 50 štatos. Kopumā septiņi štati ir nosūtījuši Trampa uzvaru uz Vašingtonu: Arizona, Džordžija, Mičigana, Nevada, Ņūmeksika, Pensilvānija un Viskonsina. Ja visi apstrīdētie štati, kuri uz Vašingtonu ir nosūtījuši divejādus rezultātus, šādā veidā noraida savas balsis, ne Tramps, ne Baidens neiegūst vēlētāju kolēģijas balsu vairākumu, un lieta nonāk Parlamentā, kur katra štata delegācija saņem vienu balsi.

Šādā gadījumā uzvar Tramps, ar 27 pret 21.

Šim scenārijam trūkst pilnīga garantija, jo vairāki republikāņu senatori ir skaidri norādījuši, ka viņiem drīzāk nebūtu vispār jābalso. Ja vairāki no šiem piemēram, ievērojamie Trampa pazemotāji Mits Romnijs un Bens Sasse – nobalsos par Baidenu vai pat vienkārši neieradīsies uz balsošanas procesu, Baidens tiktu ievēlēts.

Prezidents Tramps saprot, ka šajā situācijā, lai ietekmētu korumpētos republikāņus, ļoti svarīgs būs arī sabiedrības atbalsts. Tāpēc viņš mudina savus atbalstītājus pulcēties Vašingtonā balsojuma laikā.

Pirms divām nedēļām Tramps tvītoja: “Statistiski nav iespējams zaudēt 2020. gada vēlēšanās. Liels protests Vašingtonā 6. janvārī. Esi tur, būs jaudīgi! ” Viņš vēlreiz par to atgādināja 27. decembrī: “Uz tikšanos Vašingtonā, 6. janvārī. Nepalaidiet garām.”

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tramps ir lūdzis, un Amerika atbildēs. Tiek lēsts, ka trešdien Vašingtonā sanāks vairāk nekā miljons Trampa atbalstītāju, lai atbalstītu prezidentu. Sabiedrības atbalsts būs atgādinājums republikāņiem, īpaši tiem, kas kalpo Senātā, ka šī ir Trampa partija. Un ka tā ir visas planētas un visu laiku patriotu partija. Faktiskais iedalījums nav demokrāti un republikāņi. Patiesais iedalījums ir Deep State un Patrioti.

Senāts ir devies apspriesties uz savām komisijām, lai apsvērtu, piemēram, Pensilvānijas vēlētāju oficiālos rezultātus. Kad viņi gatavojas balsot, no pūļa ārā izskan saukļi: “Mēs mīlam Trampu! Mēs mīlam Trampu! ” Tam seko “Vēl četri gadi! Vēl četrus gadus! ”

Mēdz teikt, ka nāve koncentrē prātu. Masveida pūļa saukļi noteikti koncentrēs republikāņu senatoru prātus, liekot saprast, ka cilvēki vēro. Ja viņi kalpos sirdij, tad iegūs sabiedrības atzinību. Bet, ja viņi balsos pret populārāko prezidentu nesenajā Amerikas vēsturē, viņi izdarīs politisku pašnāvību.

Šeit iespējams noskatīties pazīstamā ASV dzīvojošā krievu blogera Leona Vainšteina situācijas analīzi par Trampa plānoto pretuzbrukumu un detaļās par vēlēšanu viltošanu –

Ir skaidrs, ka Deep State rupji viltoja vēlēšanas, piemetot Baidenam milzīgu balsu skaitu. Faktiski Baidens ir izdarījis ļoti smagu noziegumu, kas agrāk vai vēlāk tiks atklāts.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment