Sunday, September 27, 2020
Trending News

600 000 ASV militārpersonu saņem nepatiesu informāciju, ka viņi ir inficēti ar Covid-19

Veselības apdrošināšanas sabiedrībai, kas apkalpo ASV armiju nācās atvainoties par to, ka tā vairāk nekā 600 000 cilvēku paziņoja, ka viņi ir inficēti ar Covid-19, lai arī tā nebija patiesība.

Uzņēmums atvainojās par satraukumu vairākiem simtiem tūkstošu cilvēku e-pasta dēļ, kas lika nepārprotami domāt, ka adresāts ir izdzīvojis no koronavīrusa, tātad bijis slims. Šis e-pasts tika nosūtīts no Humana Military, Tricare reģionālā vadītāja.

“Kā izdzīvojušajam no COVID-19, ir droši ziedot asinis vai asins plazmu, un jūsu ziedojums varētu palīdzēt citiem pacientiem ar COVID-19. Jūsu plazmā, iespējams, ir antivielas (vai olbaltumvielas), kas varētu palīdzēt cīnīties ar koronavīrusa infekciju,” teikts e-pastā.

“Pašlaik COVID-19 nav izārstējams. Tomēr ir informācija, kas liek domāt, ka COVID-19 izdzīvojušo cilvēku plazma, piemēram, jūs, varētu palīdzēt dažiem pacientiem ātrāk atveseļoties no COVID-19,” tāds teksts bija rakstīts e-pastā cilvēkiem, kuri nebija inficēti.

Pēc sešām stundām apdrošinātāji nosūtīja labojumu un atvainošanos par mulsinošo un kļūdaino e-pastu.

“Mēģinot izglītot saņēmējus, kas dzīvo tuvu plazmas ziedošanas centriem, par savākšanas iespējām, jūs nepareizi saņēmāt e-pastu, kurā teikts, ka esat COVID-19 izdzīvojušais,” teikts otrā e-pastā. “Jūs neesat identificēts kā COVID-19 izdzīvojušais, un mēs atvainojamies par kļūdu un iespējamām neskaidrībām.”

Military.com dokumentēja kļūdu un ziņoja sociālajos medijos no tiem, kuri bija šokēti par saņemto e-pastu.

“Valoda, kas tika izmantota e-pasta ziņojumā aptuveni 600 tūkstošiem saņēmēju, radīja iespaidu, ka mēs cenšamies sazināties tikai ar cilvēkiem, kuriem bija pozitīvs COVID-19 tests.” teikts atvainošanās vēstulē.

Koronavīruss ir diagnosticēts aptuveni 31 000 cilvēku, kas saistīti ar ASV armiju, kas ir daudz mazāk nekā 600 000, kuriem ir nosūtīts kļūdains e-pasts.

Grūti spriest cik apzināta vai neapzināta bija šī kļūda, jo nemitīgi tiek sētas bailes un panika, lai šķietami pamatotu cilvēka brīvību ierobežošanu un ekonomikas slēgšanu.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Covid cirks turpinās

    jūlijs 25, 2020

Leave A Comment