Trending News

7 soļi no pandēmijas līdz totalitārismam

Kā redzam, tad no plāndēmijas līdz totalitārismam nav vajadzīgs īpaši daudz laika un soļu. Var izdalīt 7 un ar tiem pilnīgi pietiek. Kā darbojas šis 7 soļu plāns? Kurā stadijā esam šobrīd? Šis raksts visu paredzēja jau 2020. gada aprīlī. Tāpēc interesanti salīdzināt, kam tad izrādās vairāk taisnības – varas apmaksātiem medijiem vai saprātīgiem cilvēkiem, kuri brīdināja jau pirms gada?

I solis.

Sāk izplatīties jauns vīruss. Vai arī stāsts par to, tas pat nav tik būtiski. PVO pasludina pandēmiju, starptautiskās organizācijas, visa kalibra sabiedriskās veselības eksperti, mediji un citas ietekmīgas balsis sāk izplatīt bailes par lielo vīrusa lipīgumu un pozitīvo gadījumu skaitu, dēvējot vīrusu par briesmīgu. Dažās dienās gan nacionālās, gan vietējās pārvaldes izsludina ārkārtas stāvokli. Zibenīgā ātrumā tiek ieviesti dažādi aizliegumi, kas iesloga lielāko daļu cilvēku viņu mājvietās, slēdz skolas un aizver lielāko daļu pasaules ekonomikas.

Apstulbusī un lētticīgā sabiedrība, kuru jau krietni sen ir gatavojuši tam, ka viņu ķermenis nespēj turēties pretī patogēniem dabiskā veidā, salīdzinoši viegli pakļaujas šim spiedienam. Notiek dažāda līmeņa krīzes kontroles sanāksmes, kuras vada saujiņa īpašu organizāciju un kur sazin kāpēc piedalās tādi ‘eksperti’ kā Baraks Obama un Bils Geitss.

II solis.

Nacionālie un municipālie ‘līderi’ kopā ar medijiem uzsāk ikdienas preses brīfingus. Tos viņi izmanto, lai vēstītu sabiedrībai briesmīgo statistiku, un modelētu situācijas, kur vīruss nogalina miljonus. Lielākā daļa šīs informācijas nekādi neatspoguļo reālo situāciju un tai nav nekādas praktiskas nozīmes, izņemot panikas vairošanu sabiedrībā. Varas pārstāvji un mediji sagroza ļoti zemos mirstības rādītājus un tā vietā izplata dažādas biedējošas prognozes, ko sastāda attiecīgas organizācijas. Galvenā ideja ir tajā, ka šis ir karš un ka visu dzīvības ir briesmās, tāpēc jāpaliek mājās un tas ir glābiņš.

Vienlaicīgi centrālās bankas sāk izdot lielus naudas daudzumus, kas pamatā ir domāti lielo banku glābšanai. Un viņi piesaista arī lielās finanšu sektora kompānijas šajā procesā, par spīti tam, ka tās pilnībā izgāzās 2008. gada krīzes laikā. Valdības sāk izstrādāt miljardiem vērtas programmas, kas ietver kompensācijas par aizslēgtajiem biznesiem. Protams,ne visiem un vienreizēja kompensācija par mūža darba likvidāciju ir varas izsmiekls.

R

III solis.

Notiek masveida testēšanas ieviešana vienlaicīgi ar visa veida aizsarglīdzekļu ražošanas tempu strauju palielināšanu. Tiek nostumti malā visi regulējumi, kvalitātes rādītāji, standarti vai neatkarīgas testu pārbaudes – viss tiek pamatots ar steidzamu vajadzību visu ātri apstiprināt, jo ir taču ‘jāglābj dzīves’

Tiek simulēti visādi modeļi, kas paredz strauju saslimstību, pārpildītas slimnīcas un milzīgu mirstību. Tajā pašā laikā attiecīgās organizācijas ievērojami samazina visus kritērijus, kas attiecas uz epidēmijām, mirstību un diagnosticēšanu. Līdz ar to tiek panākts ievērojams tā sauktās saslimstības ar jauno vīrusu pieaugums. Mediji turpina propagandu par vēl vairāk testiem un sauc pēc sodiem tiem, kuri sāk saprast šīs afēras būtību. Tas dod varas struktūrām attaisnojumu pielietot spēku un sodus. Cilvēku izsekošanai un sodīšanai tiek atvēlēti milzīgi resursi. Sociālā izolācija atņem iespējas kolektīvi pretoties notiekošajam.

IV solis.

Kad pozitīvo gadījumu skaits sāk mazināties, varas iestādes paziņo, ka vēl ir par agru runāt par vīrusa izplatības mazināšanos un tāpēc visi aizliegumi ir jāturpina. Protams, atsevišķos gadījumos kāda vietējā vara var lemt citādi un domāt par cilvēkiem, nevis globālistu instrukcijām. Bet pamatā tiek izplatīta ideja par to, ka atceļot ierobežojumus, būs slikti. Kaut arī viņi atzīst, ka iepriekšējie modeļi bija nekorekti. Tomēr esot nepieciešama piesardzība. Viņi pat necenšas skaitīt tos zaudējums, kas sabiedrībai ir nodarīti lokdaunu dēļ. Un šeit sāk darboties nākošais līmenis- tiek paziņots, ka vīruss mutējas un tagad būs jauns paveids, vēl bīstamāks.

V solis.

Pēc 2-3 nedēļām atkal notiek dramatisks pozitīvo gadījumu pieaugums, pateicoties intensīvai testēšanai. Statistikai tiek pievienoti visi tie, kas ir tikai aizdomīgie – bez testa. Tas dod iespēju politiķiem pateikt, ka nekāda atgriešanās normālā dzīvē nav iespējama. Tai pašā laikā valdības sāk runāt par vajadzību ieviest imunitātes pases un vispārēju antivielu testēšanu, lai lemtu, kurš ir izlaižams no aizgalda lokdaunā. Tikmēr notiek arī aktīva vakcīnu propaganda.

VI solis

Sākas masveida cilvēku testēšana uz dažādām vakcīnām un antivīrusu zālēm. Tas notiek pateicoties spiedienam no PVO un Bila Geitsa, sadarbībā ar lielās Farmas kompānijām. Tā kā lielai daļai sabiedrības antivielu nav, jo viņi ir tīšām ieslodzīti un izolēti no saskarsmes ar vīrusiem, tad viņi labprāt piekrīt šim vakcīnu eksperimentam, jo ir noticējuši tam, ka tā ir vienīgā cerība, lai atgrieztos normālā dzīvē.

VII solis.

Jaunais vīruss sāk savu ciklu – tāpat, kā gripa un citas sezonālās slimības. Varas iestādes atkal ražo bailes un stāsta par miljoniem mirušo to vidū, kuri vēl nav nonākuši saskarsmē ar vīrusu vai nav vakcinēti. Un atkal viss sākas no gala –masveida testēšana un miljardiem dažādu vakcīnu dozu tirgošana. Un pats galvenais – jau pirmā soļa laikā izpostītie biznesi un to aktīvi pāriet valdību un tālāk jau globālo korporāciju rokās-  tā kā arī valdības vairs nesaņem nodokļus no iznīcinātām tautsaimniecības sfērām, kam aizliegts strādāt, arī pašas valstis pamazām nonāk šo pašu korporāciju rokās, jo tām nav kur ņemt naudu, lai varētu tērēt miljardus ‘vīrusa apkarošanai’ – īpaši tas attiecas uz mazākām valstīm, kā Latvija.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un tā šo ciklu ir paredzēts atkārtot atkal un atkal, kamēr tiek nosusināts un apturēts viss mazais un vidējais bizness, iestājas masveida maksātnespējas procesi, nespēja atdot kredītus un samaksāt nodokļus. Strauji pieaug arī dzīves dārdzība, kamēr ienākumi tikpat intensīvi daudziem samazinās vai nav vispār.

Tas, cik reizes varai izdosies šo afēru un ciklus pielietot, ir katrā valstī atkarīgs tikai no iedzīvotāju attieksmes un vēlmes tam pretoties, kopā un katrai sfērai apvienojoties kolektīvi, lai sāktu procesu šīs varas apturēšanai likumīgos veidos, kamēr tie vēl nav atņemti.

A. Vasiļevskis

Kad Tu saprati, ka režīma rīcības nolūks ir kas cits?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • I am jovial you take pride in what you write. It makes you stand way out from many other writers that can not push high-quality content like you. 123movie

  aprīlis 13, 2021
 • https://amoxilst.com/# buy amoxicillin canada

  aprīlis 14, 2021
 • adult personals free
  [url=”http://stfreeonlinedating.com/?”]local women dates [/url]

  aprīlis 15, 2021
 • buy ivermectin for humans uk – ivermectin 3mg for lice ivermectin 0.08 oral solution

  maijs 5, 2021
 • stromectol cvs – ivermectin 12 stromectol for head lice

  maijs 7, 2021
 • tider , tinder app
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder website [/url]

  maijs 10, 2021
 • tinder app , browse tinder for free
  [url=”http://tinderentrar.com/?”]how to use tinder [/url]

  maijs 10, 2021
 • clopidogrel pharmacy – plavix 100mg plavix 7314

  maijs 12, 2021
 • best male ed pills for diabetics – best ed pill 2017 diane 35 ed pill

  maijs 14, 2021
 • dickey r 2014 managing contraceptive pill patients 15 ed – ed pills domt work buy ed pills online usa

  maijs 16, 2021

Leave A Comment