Sunday, September 20, 2020
Trending News

9 fakti par starptautisko noziedznieku Sorosu

1 Sorosam šobrīd ir 89 gadi (dzimis 12.augustā, 1930. gadā). Sororsa īstais vārds: Schwartz György. Tā nebija vienīgā vārda maiņa. Lai veiksmīgi paslēptos no nacistiem, Soros uzdevās par kristiešu puisi no Rumānijas, kura vārds bija Sandor Kiss. Ungāru valodā Soros nozīmē “nākamais pēctecis”, Esperanto valodā tas nozīmē “pacelsies gaisā”. Attēlā Soross jaunībā.

2 Pēc tautības Soros skaitās anglis, lai arī dzimis Ungārijas ebreju ģimenē. Viņš ir 3 valstu pilsonis: Amerikas, Lielbritāniajas, Ungārijas. Soross netic Dievam. Viņam ir doktora grāds filozofijā, kur viņš studēja pie Karl Popper. Tas ir avots viņa atvērtās sabiedrības liberālajām idejām. Tajā laikā viņš bija domājis kļūt par filozofu. Studiju laikā Soros ir strādājis par šveicaru dzelzceļā un viesmīli nakts klubā. 1947. gadā viņš aibrauca no Budapeštas, lai studētu London School of Economics.

3 Jau 14 gadu vecumā Soros, kurš ir ebrejs pēc tautības palīdzēja savam viltus krusttēvam konfiscēt citu ebreju īpašumus. Viņš pats par to izsakās šādi –
Ja es nebūtu piedalījies ebreju īpašumu atņemšanā, tad to būtu darījis kāds cits. Man nav nekādas vainas sajūtas par to īpašumu atņemšanu. Man tā bija pat pozitīva pieredze. 14 gadu vecumā tā bija laimes pieredze,

– atceras Soross.


4 1970-ajos gados Soross atver sasvu hedžfondu. Sākumā to nosauc Sorosa fonda menedžments, vēlāk par Quantum Fund, tas bija viņa bagātības radītājs, kas ikgadus ienesa vairāk nekā 30% peļņu – neskaitot divas reizes, kad fonds nopelnīja vairāk nekā 100% gada laikā. Sorosa stratēģija valūtu tirdzniecībā ir īstermiņa spekulācijas. Viņš veic milzīga apjoma spekulācijas ar lielākoties aizņemtiem līdzekļiem. Soros izpēta savus mērķus, viņš pats savu spekulāciju stratēģiju dēvē par refleksivitāti. Soross ir pazīstams arī kā Vīrs, kurš sagrāva Anglijas banku. Viņš uz īsu brīdi pārddeva sterliņu mārciņas US$10 miljardu vērtībā, kas vienā 1992.gada melnajā trešdienā ļāva viņam nopelnīt viņam 1 miljardu ASV dolāru. Sorosa bagātība 2020. gadā ir $8.3 miljardi. Soross ir akcionārs tādos uzņēmumos kā Tesla, Amazon, Netflix u.c. Sorosam pieder aprošināšas kompānija Progressive Corporation, kas ir viens no lielākajiem auto apdrošinātājiem ASV. Soross investē arī Vuhaņas vīrusu laboratorijā, par to vairāk informācija zemāk.

1994. gada publikācija

5 Soross dibināja savu fondu 1993. gadā – Open Society Foundations, kurā viņš ieguldījis vairāk nekā 32 miljardus ASV dolāru un, kurš strādā vairāk nekā 120 valstīs visā pasaulē. Latvijā Sorosa fonds 2014. gadā mainīja savu nosaukumu un tagad saucās fonds DOTS. Jau 2002. gadā Soross Latvijā bija ieguldījis vairāk nekā 50 milijonus ASV dolāru. 2012. gadā vairāk nekā $80 miljonus. Vietējie žurnālisti to sauc par “ieguldījumu Latvijas attīstībā”. 2005. gadā Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga Pasaules ekonomikas forumā Davosā divpusējā sarunā tikās ar Džordžu Sorosu un pasniedza viņam Triju Zvaigžņu ordeni. Kopumā Latvijā Soros ir noadarījis lielu ļaunumu – tiešā veidā ietekmējot valsts politiku, žurnālistiku, sabiedriskās organizācijas rietumu ultra-liberālo vērtību virzienā. Vairāk par to lasiet Sandra Toča rakstā. Arī esošais Latvijas prezidents Egils Levits ir piedalījies Sorosa fonda dibināšanā Latvijā. Tātad viņš arī ir sorosīts.

Sabiedrībā pastāv mīts, ka Sorosa fonda struktūras izplatot tikai ideoloģiju un vērtības, bet tieši ar politiku nenodarbojoties. Taču tas jau sen un acīmredzami neatbilst patiesībai! Jā, ziedu laikos Sarmīte Ēlerte bija «tikai» toreiz ietekmīgākā Latvijas laikraksta Diena galvenā redaktore un vienlaikus Sorosa fonda – Latvija valdes priekšsēdētāja no 1997. līdz 2006. gadam. Bet pēc tam viņa pati devās politikā un nonāca Vienotībā.

Soros iestājas arī cīņā “par abortiem” un iztērēja Latvijā lielus līdzekļus, lai šo ideoloģiju propogandētu. Soross bijis labi pazīstams un pat spēlējis tenisu ar Latvijas augstākajām amatpersonām jau kopš 1994. gada. Latvija jau 30 gadus ir pakāpeniski iznīcināta ar Sorosa naudu un šiem pakalpiņiem, kuriem tika atmesti daži graši, lai Deep State varētu realizēt savus plānus – atbrīvot Latviju no iedzīvotājiem, vājināt un padarīt atkarīgu.

Latvijā galvenais Sorosa propogandas izplatītājs ir “neatkarīgās žurnālistikas centrs” Rebaltica, kuru vada žurnāliste Inga Spriņge. Viņa pati publiskā intervijā atzinās, ka ir sorosīte –


Latvijas “Sorosīti”: Egils Levits, Inga Spriņģe, Vita Matīsa, Vita Tērauda, Sarmīte Ēlerte, Iveta Kažoka, Roberts Putnis, Linda Curika, Andrejs Judins, Ilze Vinķele, Pēteris Viņķelis, Inga Sprinģe, Pauls Bankovskis, Ilmārs Šlāpins, Uldis Tīrons, Nellija Tjarve, Lolita Čigāne, Pauls Raudseps, Aivars Ozoliņš, Arta Ģiga, Iluta Lāce, Kristīne Garina, Viesturs Kairišs, Alvis Hermanis, Andrejs Žagars, Roberts Ķīlis, Marija Golubeva, Ints Dālderis, Helēna Demakova, Aleksejs Loskutovs, Kristaps Petermanis, Atis Lejiņš, Valdis Liepiņš, Kārlis Streips, Guntars Catlaks, Tālis Tīsenkopfs, Klāvs Sedlenieks, Nils Melngailis, Andris Aukmanis, Valts Kalniņš, Rasma Kārkliņa, Līga Stafecka, Diāna Kurpniece, Inese Voika, Vita Brakovska, Tālivaldis Kronbergs, Baiba Rubesa, Brigita Stroda, Ieva Morica, Rasmuss Filips Geks, Raimonds Skuja, Veiko Spolītis, Daniels Pavļuts, Nils Muižnieks, Anda Rožkalne, Gunta Sloga, Ilona Kronberga, Evita Goša, Artis Pabriks, Žaneta Ozoliņa, Jānis Ikstens, Nora Ikstena, Iveta Ķelle, Jurģis Liepnieks.

Lai gan Sorosa organizāciju darbības lauks ir pietiekami plašs un tajā ietilpst arī mecenātisms, to galvenais fokuss ir valsts varas ietekmēšana un valsts varas sagrābšana upurvalstīs, kādēļ Sorosa organizācijas par pretvalstisku darbību ir aizliegtas vairākās pasaules valstīs.

– raksta Informācijas aģentūra.


Sorosītu pazīmes –

  1. ASV Demokrātu partijas, tās ideoloģisko tēžu un organizatorisko struktūru atbalstīšana.
  2. “Demokrātisks” pseidodemokrātiskums un antidemokrātiskums (intensīva demokrātisko mehānismu izmantošana cīņā par varu un tās noturēšanu, tai pat laikā neatbalstot šo pašu mehānismu izmantošanu pret sevi no savu oponentu puses jeb “demokrātija tikai savējiem”).
  3. “Tiesisks” pseidotiesiskums (dubultie standarti; dubulto standartu tiesiskums kā instruments cīņā ar “atvērtās sabiedrības” ienaidniekiem; pret “atvērtās sabiedrības” ienaidniekiem viena tiesisko normu piemērošana un interpretācija, bet pret “savējiem” pavisam cita).
  4. Homoseksuālisma un citu antisabiedrisku parādību (abortu, marihuānas, prostitūcijas, radikālā feminisma, genderisma, eitanāzijas u.c.) legalizācijas un normalizācijas atbalstīšana.
  5. Neiecietība un agresija pret visu tradicionālo, normālo, normāliem ierindas cilvēkiem, tradicionālo sabiedrības vairākumu, kuri saskaņā ar K.Popperu ir “atvērtās sabiedrības” ienaidnieki.
  6. Nepatika pret nacionālām valstīm un nacionālo valstu graušana, kas gan netraucē manipulatīvi izmantot nacionālo retoriku un nacionālās valstis savu mērķu īstenošanai (pirmkārt vēršoties pret komunistisko ideoloģiju, Padomju Savienības mantojumu un Krieviju).


6 Jau kopš 2016.g. FaceBook faktu pārbaudīšanu finansē Soross kopā ar savu līdzdalībnieku Bilu Geitsu. Tas tiek darīts caur viņu finansetu organizāciju Poynter. Poynter sevi paši pasludinājuši par globālu žurnālistikas līderi. Tātad Poynter kā FaceBook faktu pārbaudītājs bija iecerēta kā jaunā Pasaules Patiesības ministrija! Šie ļaunie plāni gan ir nopietni apfraudēti, jo nesen Tramps paziņojis par šīs cenzūras izbeigšanu. Šo cenzūras rīku finansē arī citi Klintonu sponsori. Sorosam ir ciešas saites ar Klintonu ģimeni. Viņš bija viens no lielākajiem Hilarijas Klintones prezidenta kampaņas sponsoriem. Soros izteica prognozi, kura nepiepildījās – ka akciju tirgi sabruks, gadījumā, ja Tramps tiks ievēlēts. Soross Klintoniem ir vairāk nekā sponsors. Viņš kopumā ir ziedojis viņiem vairākus desmitus miljonu ASV dolāru.

Pat Padomju laikos nav bijusi tāda cenzūra, ka žurnālists var ierobežot tiesības ārstam paust savu viedokli

– raksta Sandris Točs.7 Soross ir finansējis Vuhaņas vīrusu laboratoriju. Firmas nosaukums: WUXI Pharmatech Caymen, Inc. Šeit var apskatīt cik Soross tur ir jau 2011. gadā ieguldījis. Šis labāk izskaidro Rebaltica izmisīgo aizstāvību šai vispasaules mēroga vīrusa afērai. Arī Ķīnas mediji raksta, ka WuXi PharmaTech ceļ Vuhaņā $100 miljonu vērtu pētniecības centru. Vēlāk firma nomainīja nosaukumu uz Wuxi AppTec. Viņu galvenais pakalpojums ir gēnu un šūnu terapijas produkti un pakalpojumi.

8 Wuxi AppTec ēka Ķīnā


8 Soross finansē apmaksātus protestētājus dažādām akcijām. Viens no tādiem kādā sapulcē pats atzinās un visu publiski pastāstīja kā viņš pie Sorosa pelna naudu –
9 Vairākas valstis vaino Sorosu savu finanšu sistēmu sagraušanā – Francija, Malaizija, Taizeme, Japāna, Indonēzija, Krievija, Indonēzija, Anglija u.c.

Soross ir notiesāts noziedznieks. Francijas Augstākā tiesa 2006. gadā atstāja spēkā šo notiesājošo spriedumu. Video zemāk mēs varam redzēt, cik Soross jūtas pagodināts, ka viņš vairākām valstīm un tautām viens pats spējis radīt lielu zaudējumus, bet pats nopelnīt –

Es taisu naudu, man neinteresē manas rīcības sociālās sekas,

– saka pats Soross.
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment