Trending News

Aizbildinoties ar vīrusu, Eiropā ir atbrīvoti jau 122 000 ieslodzītie

Lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izplatīšanos cietumos, Eiropas valstis ir atbrīvojušas vairāk nekā 122 000 ieslodzīto, liecina publiskotais Eiropas Padomes pētījums. Tomēr vai tas ir īstais iemesls, vai tas nav saistīts ar gatavošanos vēstures demontāžai un nekārtībām arī Eiropā?

Anglijā – vandāļi nogāž statuju un iemet upē

Kopumā 20 no 43 Eiropas valstīm, kas aplūkotas pētījumā, pandēmijas dēļ priekšlaicīgi atbrīvojušas ieslodzītos.

Francijā tika atbrīvoti vairāk nekā 10 000 ieslodzīto jeb 14% no ieslodzītajiem, bet šajā skaitā iekļautas arī personas, kuras jau iepriekš bija paredzēts atbrīvot. Tādēļ dati par Franciju nav iekļauti Eiropā pandēmijas dēļ priekšlaicīgi atbrīvoto ieslodzīto kopskaitā.

Vislielākais ieslodzīto skaits atbrīvots Turcijā – 102 944 ieslodzītie jeb aptuveni 35% no cietumu iemītniekiem.

Kipra, Slovēnija, Portugāle, Norvēģija un Īrija pandēmijas ietekmē, visas priekšlaicīgi ir atbrīvojušas vairāk nekā 10% no ieslodzītajiem, teikts pētījumā, ko veica Šveices Lozannas universitātes pētnieki.

Jāvērtē vai šis solis nav saistīts, lai radītu arī Eiropā līdzīgas nesaskaņas un demolēšanu kā ASV, kur bandas, kas sevi sauc par rasisma aizstāvjiem vienkārši demolē un uzbrūk mierīgajiem iedzīvotājiem, rada haosu.

Kā jau ziņojām iepriekš Deep State elites mērķis ir demontēt vēsturi, lai realizētu restartu un izveidotu vienu vienotu pasaules valdību, par ko aģitē ANO ģenerāsekretārs.

Avots

Share With:
Rate This Article
Tags
Comments

Leave A Comment