Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Aizliedzot #SaveTheChildren, Facebook par sevi pateica visu

Daudzi cilvēki bija sašutuši pēc tam, kad Facebook, aizliedza populāro tēmturi (hashtag), kas saistīts ar bērnu aizsardzības kustību #SaveTheChildren. Pēc lielas kritikas FaceBook bija spiests atbloķēt šo tēmturi. Labā ziņa, ka šajā procesā FaceBook atklāja savu seju un patiesos nodomus.

Sociālo mediju vietne sāka parādīt kļūdas ziņojumu, kad lietotāji noklikšķināja uz šī tēmtura. Facebook apgalvoja, ka tas notika tāpēc, ka tēmturis esot pretrunā ar viņu kopienas standartiem – bet kāpēc?

Daudzi cilvēki apmeklēja vietni Twitter, lai izteiktu savu kritiku pret cenzūru un sniegtu skaidrojumu, kāpēc, viņuprāt, tas varēja notikt.

Tiek uzskatīts, ka šis tēmturis ir saistīts ar kustību, lai apturētu bērnu tirdzniecību, bērnu pornogrāfijas un pedofilijas izplatību , kā arī citus noziegumus pret bērniem. Acīmredzot Facebook ir pretējās domās. Šo noziegumu apturēšana nozīmētu bargu sodu daudziem elites pārstāvjiem, kuri iespējams, spēj ietekmēt Facebook saturu. Jau rakstījām iepriekš, ka 18 no 20 Facebook uzraudzības padomes locekļiem ir saistīti ar Sorosu.

Glābiet bērnus ir arī populāra labdarības organizācija visā pasaulē, kuras mērķis ir aizsargāt bērnus, kā arī viņu ģimenes un kopienas. Kāds lietotājs jautā, kādēļ Facebook bloķējis #SaveTheChildren tēmturi?

Trešdien, 6. augustā, cilvēki, sāka pamanīt, ka hashtag ir aizliegts Facebook.

Sociālo mediju vietne ļāva lietotājiem izvietot tēmturi, bet tad, kad viņi noklikšķināja uz to parādījās kļūdas paziņojums.

Paziņojumā bija teikts “Šeit īslaicīgi tiek paslēptas ziņas ar tēmturi #SaveTheChildren. Dažu šo ziņu saturs neatbilst FB kopienas standartiem.”

Cilvēki uzreiz sāka dalīties Twitter, lai publicētu kļūdas ziņojuma ekrānuzņēmumus un paustu sašutumu par tēmtura #SaveTheChildren cenzūru.

Adrina Norman vaicāja –

Kādēļ FaceBook aizstāv seksuālos noziedzniekus?

Visdrīzāk iemesls, kāpēc Facebook, cenzēja tēmturi ir saistīts ar viņu plaši izvērsto cenzūru pret Qanon grupām, kuras izplata alternatīvas ziņas un informāciju, kas nonāk krasā pretrunā ar mainstream mediju pasniegto. Arvien vairāk cilvēku seko Qanon grupām un sniegtajai informācijai, kas pieejama šeit. qanon.pub.

Qanon cīnās pret Deep state kopā ar ASV prezidentu Donaldu Trumpu un viņa atbalstītājiem. Qanon aizsākās ar 2017. gada oktobra ierakstu anonīmā interneta platformā 4chan, kur kāds izmantoja ar vārdu Q, kurš sākotnēji, domājams, kāds, kuram ir pieeja klasificētai informācijai un kurš saistīts ar Trumpa administrāciju. ASV prezidents daudzkārt ir pieminējis Deep State jeb purvu savās intervijās. Q apsūdz daudzus liberālos Holivudas aktierus, demokrātu politiķus un augsta ranga amatpersonas par to, ka viņi ir starptautiskā bērnu seksa tirdzniecības tīkla dalībnieki. Par to jau ir daudz pierādījumi. “Q” ir atsauce uz Q pieejas tiesībām, ko izmanto ASV Enerģētikas departaments. QAnon atbalstītāji savus sociālā medija ierakstus parasti apzīmē ar tēmturi # WWG1WGA, norādot devīzi “Kur mēs ejam viens, mēs ejam visi”, tāpat plaši izmanot #SaveTheChildren.

Deep State atkarīgie mediji šo cenšas padarīt par konspirāciju teoriju, tomēr šī pieeja vairs nestrādā un cilvēki vadošajiem medijiem tic katru dienu arvien mazāk. Neskaitāmi cilvēki izsaka dusmas par aizliegšanu, apgalvojot, ka nav absolūti nekāda iemesla, kādēļ tēmturis būtu jācenzē.

“Jūs varat mūs cenzēt, bet tas neapturēs patiesību,” viņi piebilda.

Cits Facebook lietotājs mudināja citus “atvēriet acis”.

“Tātad Facebook aizliedza #SaveTheChildren,” viņa rakstīja. “Vai tu joko !!! ATVĒRIET ACIS, CILVĒKI !!!!!! ”

Dēļ milzīgās pretestības, tēmturis atkal kļuva aktīvs. Nav skaidrs, cik ilgi tas tika cenzēts.

Facebook vilcinās komentēt šo atklāto cenzūras faktu.

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment