Trending News

Aktieris Toms Henks ieguvis Grieķijas pilsonību

Zaļās jūdzes aktierim Tomam Hanksam un viņa sievai Ritai Vilsonei ir piešķirta Grieķijas pilsonība. Šādas pārmaiņas ir vēl viens pierādījums, ka Henks cenšas iegūt pilsonību valstī, kurai ar ASV nav noslēgts līgums par izdošanu tiesāšanai. Lai arī reizēm cilvēki vēlas iegūt ārvalstu pilsonību, lai novērstu viņu izdošanu atpakaļ ASV, nešķiet, ka Henks cenšas izvairīties no federālās apsūdzības. Grieķijai ir divpusējs līgums ar ASV, kas padara iespējamu izdošanu, tāpēc pat tad, ja Toms mēģina izvairīties no ASV kriminālvajāšanas, kļūšana par Grieķijas pilsoni patiesībā nav garantija, izņemot, ja viņš saņēmis kādas personīgas garantijas. Šajā bildē Henks redzams kopā ar pašu Grieķijas premjeru.

Pāris tika notverts sestdienas vakarā kopā ar Grieķijas premjerministru Kyriakos Mitsotakis, turot rokās savas jaunās Grieķijas pases.

Saskaņā ar Mitsotakis ziņu,

'@ritawilson @tomhanks tagad ir lepni Grieķijas pilsoņi!'

Henks un Vilsons jau sen ir regulāri Grieķijas apmeklētāji – Vilsona māte ir grieķiete, uzaugusi uz Grieķijas un Albānijas robežas.

Grieķijas pilsonība ir piešķirta arī viņu bērniem Česteram un Trumanam, kā arī diviem citiem Henksa bērniem Kolinam un Elizabetei.

Viņi nokļuva sabiedrības uzmanības lokā šā gada martā, kad slimoja ar koronavīrusu.

Tomēr liela daļa pasaules sabiedrības apsūdz tieši Henksu adrenohroma lietošanā un pedofilijā. Viņa Instagram profilā viņš nespēj vien dzēst tūkstošiem nicinošo komentāru. Henks ir publicējis biedējošu SRC USA uzrakstu instagramā, kuru pieliekot Wayfare pārcenotajām “precēm” ar bērnu vārdiem varēja atrast bērnu ar bildi. Viņš arī atrodams Epšteina pedofilijas salas apmeklētāju lidmašīnas sarakstā. Tāpat ir ziņas, ka Henksam ir pie kājas pielikts raidītājs, kas nozīmē, ka viņš jau ir nonācis tiesībsargājošo iestāžu uzmanības lokā.

Henks bija devies uz Austrāliju, lai sāktu producēt jauno filmu par Elvisu Presliju.

Tomēr gan Henksa, gan Vilsona testi bija pozitīvi un viņi tika hospitalizēti, kam sekoja karantīnas periods pirms viņi atgriezās ASV.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment