Thursday, September 24, 2020
Trending News

Aldis Gobzems: 10. oktobrī iesim ielās

Mēs iesim ielās! Pret pulcēšanās ierobežojumiem, cilvēktiesību pārkāpumiem, zagšanu sejas masku vai Viņķeles piārista Rajevska iepirkumos. Mēs iesim ielās par mūsu brīvību!

Brīvību pārvietoties, brīvību vest bērnus uz skolu, brīvību atvērt bankas kontu un brīvību nodarboties ar savu mazo, vidējo vai lielo biznesu. Mēs iesim ielās ar gaumi, eleganci un gribasspēku mainīt mūsu valsti un dzīvi. Mēs iesim ielās 10.oktobrī! Sestdienā. Mēs iesim ielās par mūsu bērniem un mazbērniem. Mēs celsimies. Un panāksim! Ja vajadzēs, mēs iesim atkal un atkal. Bet panāksim! Otrā viļņa nebūs, ja iesim ielās 10.oktobrī. Būs uzreiz devītais.” – raksta Aldis Gobzems.

Palielinoties inficēto skaitam par 0,0009% prezidents paziņo par 2. Covid vilni. Domājiet ar galvu!

Ar šo paziņojumu dalījās vairāk nekā 1000 cilvēku un tam sabiedrībā ir jūtams ar vien pieaugošs atbalsts, šeit daži komentāri, kuri lasāmi zem šī paziņojuma –

Tāpat arī ir jau zināms par dažādiem nepamatotiem un pazemojošiem brīvību ierobežojumiem skolās un bērnudārzos. Tas plašāk aprakstīts šeit.

25. augustā Kariņš jau paziņo par maskām, kas būs jāvalkā tuvākajā laikā. Nākamajā dienā – 26. augustā Levits kopā ar Kariņu paziņo par otro vilni runā par brīvību ierobežojošiem pasākumiem –

Kariņš paziņo par maskām
Paziņo par Covid 2. vilni dēļ 0,0009% inficēto pieauguma

Vilni Ķirsis neko nespēj skaidrot partijas biedru rīcību

Šajā nedēļas nogalē Berlinē, Londonā un Parīzē notika milzīgas protesta akcijas, kuras pulcēja miljonus –

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment