Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Vakcīnās izmantotais alumīnijs uzkrājas organismā un var būt cēlonis nopietnām slimībām

Alumīnijs tiek izmantots vakcīnās kā palīgviela. Palīgviela ir vakcīnas sastāvdaļa, kas pastiprina imūno reakciju uz vakcīnu. Palīgvielas ļauj iegūt mazāku vakcīnas daudzumu un mazāk devu. Alumīnija palīgvielu iedarbība tika atklāta 1926. gadā. Alumīnija palīgvielas izmanto tādās vakcīnās kā A hepatīts, B hepatīts, difteriju un stingumkrampjus saturošās vakcīnās, B tipa gripas un pneimokoku vakcīnās.

Alumīnijs ir eksperimentāli pierādīts kā neirotoksīns un visbiežāk lietotā vakcīnas palīgviela. Neskatoties uz to, ka alumīnija palīgvielas tiek plaši izmantotas gandrīz 90 gadus, medicīnas zinātnes izpratne par to darbības mehānismiem joprojām ir ievērojami vāja. Pastāv arī datu trūkums par šo savienojumu toksikoloģiskumu un farmakokinētiku. Neskatoties uz to, uzskats, ka alumīnijs vakcīnās ir drošs, šķiet plaši atzīts. Tomēr šo mītu izplata nevis zinātnieki, bet mediji un farmācijas kompānijas, kuras tos apmaksā.

Eksperimentālie pētījumi tomēr skaidri parāda, ka alumīnija palīgvielām ir potenciāls izraisīt nopietnus imunoloģiskus traucējumus cilvēkiem. 

Proti, alumīnijs rada autoimunitātes, ilgstoša smadzeņu iekaisuma un ar to saistīto neiroloģisko komplikāciju risku, un tādējādi tam var būt dziļas un plaši izplatītas nelabvēlīgas sekas veselībai. Medicīnas un zinātnes aprindās nav stingri novērtēta iespēja, ka vakcīnas ieguvumi ir tikuši pārvērtēti, un iespējamās nelabvēlīgās ietekmes risks ir novērtēts par zemu. Tā raksta autori – L Tomljenovic  1 C A Shaw savas zinātniskās publikācijas par Alumīnija ietekmi aprakstā.

Video zinātnieki stāsta par sava pētījuma rezultātiem, analizējot alumīniju, kas tiek pielietots vairumā vakcīnu, kur to izmanto kā palīgvielu. Bez alumīnija vakcīna nevar nodrošināt ilgstošu iedarbību

Zinātnieki pētīja injekcējamo alumīniju un tā iedarbību uz nervu sistēmu. Starpība starp injekcējamo alumīniju un pārtikā sastopamo ir tāda, ka ēdamais alumīnijs, kuru satur pārtika ātri pārstrādājas organismā, kamēr injekcējamais paliek organismā, tāpēc to pielieto vakcīnās. Tāds ir šīs palīgvielas uzdevums.

Zinātnieki veica vienkāršu eksperimentu, izņēma šo vielu, alumīnija hidroksīdu, no vakcīnas un injicējām pelēm, lai redzētu kas notiks, ja tiek veiktas potes pēc pošu kalendāra.

Pārsteidzoši, cik ātri izmainījās uzvedība un parādījās ne tikai uzvedības deficīts un kustību traucējumi, bet svarīgākais smadzeņu darbības kognitīvie traucējumi. Pēc peļu sekcijas un galvas un muguras smadzeņu izpētes, noskaidrojās, ka kustību neironi tika smagi bojāti un tādā veidā rodas pietiekami apstākļi, lai rastos Parkinsona un ‘Lou Gehrig’ , kā arī Alcheimera slimības.

Slimības var parādīties ne uzreiz, bet gan pēc 20, 30 vai pat 40 gadiem.

Kad zinātnieki nopublicēja savu pētījumu, viņi baidījās, ka tiks asi kritizēti, bet visi klusēja.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment