Trending News

Anglijas Stop 5G grupa savāc 100’000 labākajiem advokātiem cīņai pret valdību

Slavenais advokāts Michael Mansfield QC vērsīs prasību pret Lielbritānijas valdību par 5G tehnoloģijas ieviešanu.

Grupa “Action Against 5G” līdz šim ir kolektīvi savāca 105 000 britu mārciņu, lai samaksātu augstākā līmeņa advokātam, kurš varētu viņus pārstāvēt cīņā ar valdību. Atsevišķi Lielbritānijas zinātnieki nav pietiekami ņēmuši vērā iespējamos riskus veselībai un sabiedrības bažas, kuras saistītas ar piektās paaudzes tehnoloģiju standartu tālruņu tīkla 5G ieviešanu.

Pirms tiesas uzsākšanas Nexus Chambers vadītājs Mr. Mansfield ir nosūtījis valdībai vēstuli, un nākamais solis ir prasības iesniegšana Augstākajā tiesā, lai lieta tiktu izskatīta pilnā apjomā.

Ja Mansfield iesaistās šajā lietā, tā ir ļoti laba ziņa, jo viņš ir bijis piedalījies vairākās nozīmīgās lietās, tostarp Grenfell Tower ugunsgrēka leitā, Hillsborough futbola katastrofas lietā, melnā pusaudža Stephan Lawrence slepkavības lietā un Lockerbie aviokatastrofas lietā.

Action Against 5G Crowd Justice vietnē saka, ka valdība nav ņēmusi vērā pierādījumus, ka bezvadu ierīču radiofrekvences starojums ietekmē cilvēka veselību.

Stop 5G grupa vēlas pilnīgu un neatkarīgu pārbaudi par šīs tehnoloģijas riskiem un uzskata, ka sabiedrībai vajadzētu būt iespējai izdarīt savu izvēli.
5G Fast speed Wireless internet connection communication mobile technology concept - image with copy space.

Tajā teikts, ka tā vietā “valdība turpina pieņemt pretrunīgus lēmumus, pat tad, kad neatkarīgi zinātniskie pētījumi apliecina, ka tas nav droši cilvēkiem, dzīvniekiem un videi”.

Stop5G uzskata, ka “bezdarbībai var būt lielas sekas, kuras varētu radīt nopietnus un neatgriezeniskus kaitējumus”.

“Mēs esam indivīdi, kurus atbalsta daudzi, dažādi cilvēki, ieskaitot ārstus, zinātniekus un inženierus.”

“Mēs esam apvienojuši spēkus ar spēcīgu juristu komandu, kuru vada Michael Mansfield QC.”

“Pirms 5G mums visiem uzspiest, ir nepieciešams pienācīgi, neatkarīgi izskatīt visus veselības apdraudējumu pētījumus un zinātnes pārskatus par iespējamo ietekmi uz cilvēku un vidi.”

Grupa vēlas, lai tiktu veikts vides riska novērtējums, lai pierādītu, ka šī tehnoloģija ir droša cilvēkiem un savvaļas dzīvniekiem, un grib radīt apzinātas debates “par 5G tehnoloģijas ieviešanas sekām cilvēkiem un videi”.

Cilvēkiem ir tiesības būt informētiem par riskiem, un kam viņi ir pakļauti.

Vai 5G ir bīstams veselībai?

“Būtu arī jābūt izvēlei atteikties no šīs tehnoloģijas apstarojuma, it īpaši bērniem un citām neaizsargātām grupām.”

“Mēs neesam pret tehnoloģiju progresu, bet mēs nepiekrītam tehnoloģiju ieviešanai, kas varētu kaitēt mūsu veselībai un, iespējams, visai videi.”

Interesanti, ka 2 pilsētās, kur uzturas pasaules elite – Ženēvā un Briselē netiks ieviests 5G tieši šo apsvērumu dēļ, ka tas varētu kaitēt veselībai.

“Nekas cits kā juridisks izaicinājums pievērsīs valdības uzmanību; tas ir vienīgais veids, kā nodrošināt valdības iesaistīšanos šajā jautājumā. ”

Ofcom regulē radiofrekvenču izmantošanu mobilajos tīklos un testē elektromagnētisko lauku (EML) līmeņus blakus mobilo tālruņu bāzes stacijām.

FILE- In this Jan. 9, 2019, file photo a sign advertises 5G at the Qualcomm booth at CES International in Las Vegas. A federal appeals court on Tuesday, Aug. 11, 2020, has overturned an antitrust ruling against Qualcomm, dismissing arguments that it unlawfully squeezed out cellphone chip rivals and charged excessive royalties to manufacturers such as Apple. The 3-judge panel unanimously sided with the San Diego chipmaker in tossing out a ruling on a lawsuit brought by the U.S. Federal Trade Commission. (AP Photo/John Locher, File)

Normu līmeņus uzstāda Starptautiskā nejonizējošā starojuma aizsardzības komisija (ICNIRP), un viņi pieskata veselības aizsardzības līmeņus, Britu Apvienotajā Karalistē un Eiropā.

Public Health England tīmekļa vietnē teikts: “ tas ir Iespējams, ka, ja 5G tiek pievienots esošam tīklam kopējā radioviļņu iedarbība var nedaudz palielināties.”

“Tomēr gaidāms, ka kopējā iedarbība saglabāsies zema, balstoties līmeņu normām, un tādējādi tam nevajadzētu būt ietekmei uz sabiedrības veselību.”

“PHE ir apņēmušies uzraudzīt pierādījumus, kas piemērojami šai un citām radio tehnoloģijām, un vajadzības gadījumā, varētu pārskatīt savus lēmumus.”

īpaši svarīgi atzīmēt, ka 2020. gada 30. aprīlī bija savākti jau 253 zinātnieku paraksti no 44 valstīm ar mērķi ieviest 5G ieviešanas aizliegumu līdz šīs tehnoloģijas detalizētai pārbaudei. Katram no šiem zinātniekiem ir vismaz 1 recenzēta zinātniskā publikācijas par elektromagnētisko lauku ietekmi uz veselību. Piemēram, Latvijā nav neviena zinātnieka, kuram ir šāda kvalifikācija un kurš būtu tiesīgs parakstīt šo pretenziju.

5G bezierunu ieviešana ir visdrīzāk saistīta ar to, ka to būs iespējams izmantot kā ieroci, lai Deep State varētu pakļaut un iznīcināt nevēlamas personas bez tiesas un pierādījumiem. To arī apliecina, ka Latvijā 5G ieviešana tika uzticēta ieviešanai nevienam citam kā NATO.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment