Trending News

Apokalipse Manhetenā

Kā izskatās sabiedrības demontāžas un mazā, vidējā biznesa apzinātas iznīcināšanas plāns darbībā? To var redzēt ASV. Ir sācies zagļu cunami, kuri iztīra jau tā tukšos plauktus.

Tā tas arī nosaukts – paralēli jau esošai smagai apgādes ķēžu krīzei, Ņujorkas mediji ziņo arī par to, ka pilsētā sācies veikal-zagļu cunami. Pateicoties tam, pat elementāras pirmās nepieciešamības preces, kā higiēnas izstrādājumi. Jā, plauktos nav pat sieviešu tamponu.

Manhetena kādreiz bija pats prestižākais Ņujorkas rajons – tagad tas pārvērsts par trešās pasaules poligonu. Tā izsakās vietējais iedzīvotājs, kurš izmeklējies prestižajos Sixth Avenue un Soho veikalos pēc parastās zobupastas, sejas mazgāšanas līdzekļa un roku šķidruma. Tas viss ir nozagts – atbild veikala darbinieks NY Post žurnālam.

Tas, ka viss šis notiek pilnīgi apzināti, ir skaidri redzams – tā ir politka. Štatā ir pavisam legāla rehabilitācijas programma, kas ļauj veikalu zagļiem to padarīt par ikdienas profesiju – citādi to nevar nosaukt. Tur tika reformēts likums un tas ļauj vienkārši izlaist ārā šos noziedzniekus bez nekāda soda tai pašā dienā. Kāds profesionāls zaglēns, 22.gadus vecais Isaac Rodrigez šī gada laikā ir arestēts 46 reizes. Un nekas ar viņu nenotiek, var turpināt. Atņemiet naudu policijai – tas visu pagājušo gadu bija sorosa dīkdieņu sauklis un tas sāk dot rezultātus.

Tas ir neprāts – tviterī raksta policijas komisāri. Bet tāds ir plāns. Veikala zaglēni parasti tiek izlaisti tai pašā dienā, lietas pret viņiem neierosina – bet tie veikali, kuros atrodas ikdienas sīkpreces, ir paši labākie viņu darbībai. Šis pats Rodrigezs vien ir apzadzis Walgreens veikalus 37 reizes un aizstiepis visu, sākot no proteīna dzērieniem līdz ziepēm, bērnu pārtikai, losjoniem un visu citu, vienkārši piekrāmējot somu un ejot pa durvīm.

Ņujorkas ielās ir vēl 77 zināmi sērijveida zagļi, kas tikuši arestēti vairāk kā 20 reizes, vēsta NYPD. Uz 12.septembri saņemti 26385 ziņojumi par zādzībām veikalos, tas ir absolūts rekords kopš uzskaites sākuma. Un tas ir arī 32% leciens no 2020.

NY Post reportieri apciemoja vairākus desmitus veikalu un atklāja to pašu šokējošo situāciju visos. Tukši plaukti un tajos nav nekā, ko vajag ikdienā – autiņi, bērnu pārtika, baterijas. Nerunājot par lūpu krāsām un kurpju spodrinātājiem, kas jau ir luksus prece.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Trūkst 8 no 10 veļas mazgāšanas līdzekļiem, kam jābūt plauktos un no 15 Irish spring ziepju veidiem nav neviena. Tā izskatās prestižā Manhetenas rajona veikali. Kā ziņoja Wall Street Journal vēl pagājušā mēnesī, tad šī veikalu apzagšana kļuvusi par 45 miljonu dolāru vērtu industriju. Kopš pandēmijas sākuma tas uzlecis par 30% – arī WSJ atzīst to pašu.

Līdz ar to, ne tikai afēras izraisītā krīze tukšo plauktus, to dara arī zagļi un faktiski apokalipse ir sākusies. Nav jau arī darbinieku,kas plauktus pat krāmē, tāpat kā nav vadītāju, kas pieved preces, kaut kuģi ar tām stāv jūrā un netiek izkrāmēti. Viss kā plāno Resets.

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment