Thursday, August 13, 2020
Trending News

Arī Anglijā 3 reizes vairāk cilvēku mirst no gripas un pneimonijas nevis Covid-19

Jaunie dati atklāj, ka arī Anglijā un Velsā gandrīz trīs reizes vairāk cilvēku mirst no gripas un plaušu karsoņa nevis no koronavīrusa.

Nacionālās statistikas biroja publicētā statistika liecina, ka nedēļā, kas beidzās 10. jūlijā, tika reģistrēti 917 nāves gadījumi no gripas un pneimonijas. Salīdzinājumā ar Covid-19 bija miruši 366 cilvēki – vismazākais nāves gadījumu skaits, kas saistīts ar vīrusu pēdējo 16 nedēļu laikā un par 31,2% mazāk nekā iepriekšējā nedēļā, kad gāja bojā 532 cilvēki. Turklāt jāņem vērā, ka koronavīrusa mirušajiem pieskaita visus cilvēkus, kuri pirms nāves tika testēti pozitīvi, neatkarīgi no citām slimībām. Arī Latvijā no gripas pagājušajā sezonā miruši vairāk nekā 80 cilvēku, bet ar koronovīrusa 31 mirušais. Pat SPKC vadība atzīst, ka šie dati nav korekti.

Runa ir par to, ka otrdien Anglijā tika apstiprināti vēl 15 koronavīrusa nāves gadījumi, tādējādi Apvienotās Karalistes slimnīcā mirušo skaits pieauga līdz 33 798.

Arvien vairāk sabiedrībā tiek pacelts jautājums, ka Public Health England (PHE – Anglijas sabiedrības veselības aģentūra) ir “pārspīlējusi skaitļus”.

Pētnieki ir apsūdzējuši PHE, ka cilvēki tiek uzskatīti par Covid-19 upuriem, arī tad, ja vīrusa pārbaude ir pozitīva un viņi mirst no jebkāda cita iemesla.

Veselības un sociālās aprūpes departaments sacīja, ka pagājušajā nedēļā ikdienas dati tiks apturēti, kamēr problēma tiks “risināta”. Tas padara iepriekšminēto statistiku stipri apšaubāmu.

Vadošais zinātnieks ir apgalvojis, ka gandrīz puse NHS (National Health Service / Nacionālais veselības dienests) darbinieku pandēmijas kulminācijā bija inficēti ar koronavīrusu. Fransisa Krika institūta direktors sers Pols Nurss parlamenta deputātiem sacīja, ka “līdz 45%” veselības aprūpes darbinieku bija inficēti aprīlī – taču testu trūkums nozīmēja, ka vairums gadījumu netika atklāti.

Tikmēr viens no valdības vadošajiem zinātniskajiem padomniekiem turpina sēt paniku un apgalvo, ka Lielbritānija dzīvos ar koronavīrusu “ļoti daudzus, daudzus nākamos gadus”. Profesors Sers Džeremijs Farrars, saka, ka “Šī infekcija nepazūd, tā tagad ir cilvēka endēmiska infekcija. “Pat ja cilvēkam ir vakcīna vai ļoti laba ārstēšana, cilvēce joprojām dzīvos ar šo vīrusu ļoti daudzus, daudzus nākamos gadus.”

Avots.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment