Thursday, August 13, 2020
Trending News

Ārsti baltajos halātos – pēc rupjās cenzūras – uzrunā pasauli otrreiz

https://youtu.be/G_VtEBbpRk8
Fragments ar galveno ziņu ar latviešu subtitriem. Pilnu otro preses konferenci, skatiet augstāk.
Šis fragments tika brutāli izdzēsts no Youtube Mainampasauli.news konta.

Kā jau ziņojām vakar ārstu grupa sarīkoja preses konferenci, lai pastāstītu pasaulei patiesību, ka jau eksistē vienkāršas un efektīvas zāles pret Covid-19. Šo video noskatījās 8h laikā 17 miljoni un tas tika rupjā veidā cenzēts. Ārsti atkal pulcējušies baltos halātos Vašingtonā pie Capitol Hill, lai pateiktu, ka viņi netiks apklusināti. Viņi uzstāj, ka vajadzības gadījumā runās katru dienu, ka līdzīgi domājošie ārsti ir tūkstošiem un viņi piespiedīs lielās sociālo mediju korporācijas cienīt ASV konstitūcijas pirmo pielikumu, kas garantē vārda brīvību un aizliedz cenzūru.

Šīs nedēļas preses konferencē Tramps sacīja, ka daudzi ārsti uzskata, ka ASV Pārtikas un zāļu administrācijas (FDA) apstiprinātās zāles hidroksihlorohīns (HCQ), apvienojumā ar cinku un azitromicīnu, ir “ārkārtīgi veiksmīgs” un ka viņš saka, ka uz to var paļauties.

Tādēļ šeit skatāms tas pats video, tikai Bitchute platformā –

Vakar uzstājās ārstu grupa, liela grupa, kuru preses konferences video tika ievietots internetā, un kaut kādu iemeslu dēļ sociālie mediji vēlējās viņus cenzēt un izdzēsa, Es nezinu, kāpēc. Es uzskatu, ka viņi ir ļoti cienījami ārsti, –

otrdien preses konferencē sacīja ASV prezidents.

“Es ticu šim medikamentam. Es to lietoju pats. Kā jūs zināt, es to lietoju jau 14 dienas un esmu šeit. Esmu šeit. Tas ir droši. Tas nerada problēmas. Man nebija problēmu. Man nebija absolūti nekādu problēmu, es jūtos kā vienmēr. Es pārbaudīju šīs zāles uz sevi, kā jūs zināt.”

HCQ galvenokārt izmanto malārijas ārstēšanai, un tas ir izraisījis daudz diskusiju par koronavīrusa ārstēšanu.

Ir pienācis laiks, kad informācija par to kā glābt dzīvības ar drošu medikamentu ir kļuvusi bīstama,

otrajā preses konferencē saka America’s Frontline Doctors dibināja Dr. Simone Golds.

Pirmdienas ārstu preses konferences laikā Dr. Stella Immanuel, kurai ir ārsta licence Teksasā, apgalvoja, ka hidroksihlorokvīns palīdzēja viņai ārstēt pacientus ar COVID-19.

“Es esmu šeit, jo esmu personīgi ārstējis vairāk nekā 350 pacientus ar COVID. [..] Es tiem devu hidroksihlorokvīnu, cinku un Citromax, un viņiem viss ir kārtībā,” apgalvoja ārste.

America’s Frontline Doctors dibināja Dr. Simone Golds, ir gan ārste, gan arī Stenfordas universitātē studējusi juriste.

Nožēlojamie izdzimteņi bo FaceBook un iespējams arī vietējā Delfi arī šo postu, kurš 9h laikā bija sasniedzis vairāk nekā 15 tūkstošus skatījumu vienkārši brutāli izdzēsa, bez faktčekošanas.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment