Trending News

Ārsts spēcīgā runā Vācijas parlamentā brīdina, ka vakcīna ir slepkavnieciska

Vācijas parlamenta deputāts doktors Heinrihs Fiechtners asi kritizēja valdību un plašsaziņas līdzekļus par viņu realizēto propagandu, dezinformāciju un viltus ziņām par Ķīnas koronavīrusu. Bezkaislīgā runā Vācijas parlamentā doktors Fiechtners arī brīdināja sabiedrību par “slepkavnieciskās vakcinācijas” briesmīgajām sekām un mudināja sabiedrību pretoties nelikumīgajiem valdības uzliktajiem lēmumiem. Totalitārisms sasniedzis tādu līmeni, ka šo runu likt aizejošajā youtube pat nav jēgas, jo tā tiks uzreiz cenzēta, tādēļ tā skatāma šeit –

Dr Fiechtner ir sertificēts hematologs un onkologs. Viņš atklāja, ka minūtes pēc tam, kad bija noskatījies valsts televīzijas sižetu, kurā parādīta slimnīcas intensīvās terapijas nodaļa (ICU) ar koronavīrusa pacientiem, viņš piezvanīja saviem bijušajiem slimnīcas kolēģiem un uzzināja, ka slimnīcā nav neviens koronavīrusa pacients. Sašutis par šiem bezatbildīgajiem un politiski motivētajiem meliem un pārspīlējumiem, Fiechnter nosodīja bailes, kuras izplata politiķi un viņu mediju sabiedrotie.

Es piezvanīju uz slimnīcas intensīvās terapijas nodaļu un palūdzu dežurējošo galveno ārstu. Es viņam jautāju: “Cik COVID pacientu ir uzņemti jūsu intensīvās terapijas nodaļā?”

Šajā nodaļā kopā ir 19 gultas, un no vakardienas tur NAV VIENS PACIENTS! Ar šādām puspatiesībām un pilnīgiem meliem vilna mums tiek vilkta pāri acīm. Šie propagandisti, kuri tiek aicināti uz šīm izrādēm, tikai ar mērķi radīt paniku un bailes iedzīvotāju vidū.

Latvija anti-konstitucionālā vara iet vēl tālāk. Tā cilvēkus, kuri izplata patiesību par Gaiļezera slimnīcu liek cietumā un par patiesības teikšanu ierosina krimināllietu to pielīdzinot huligānismam. Šeit video:

Turklāt Dr. Fiechtners brīdināja politiķus un plašsaziņas līdzekļus par inficēto personu patieso skaitu, jo netiek šķiroti pozitīvi testētie un faktiski slimie. Vēl vairāk, ja viena un tā pati persona saņem trīs pozitīvus testus, plašsaziņas līdzekļi ziņo par trīskāršu infekcijas līmeni.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Turklāt Dr. Fiechtners pauž bažas par praksi kad neaktīvi un aktīvi koronavīrusa pozitīvie rezultāti tiek salikti vienā katlā, lai pastiprinātu bailes no infekcijas. Patiesībā pozitīvie testa rezultāti nemaz nespēj uzrādīt to cilvēku skaitu, kuri aktīvi pārnēsā lipīgu vīrusu.

Dr. Fiechtners uzskata, ka koronavīrusa ietekme tiek pārspīlēta, lai attaisnotu daudzus drakoniskos anti-konstitucionālos pasākumus, kas ierobežo cilvēktiesības, demokrātiju, un paātrina valdības centienus vakcinēt iedzīvotājus.

Jūs iznīcināt visu valsti. Jūs vadāt cilvēkus ciešanās, panikā, postā un nāvē! Jūs pat nevarat attaisnot šos pasākumus, maskas, sociālo distancēšanos, karantīnu un bloķēšanu.

Medicīniski apmācīts politiķis izceļ daudzus šo jauno vakcīnu riskus, sākot no sieviešu neauglības līdz nāvējošām alerģiskām reakcijām. Jo vairāk bailes tiek ieaudzinātas iedzīvotājos, jo lielāka iespēja, ka cilvēki metīsies potēt sevi ar nepierādītu un riskantu vakcīnu.

Es to jau teicu iepriekš: tā ir slepkavības vakcīna. Tas ir farmaceitisks produkts, par kuru pat nav toksikoloģijas ziņojuma. Tas vienkārši tiks dots cilvēkiem. Pastāv iespēja, ka tas var izraisīt neauglību sievietēm, smagas alerģiskas reakcijas, un jūs vēlaties piespiest pilsoņus vakcinēties. Tas ir pareizi, un jūs to darīsit, jo jūs viņiem iepriekš likāt baidīties. Jūs riskējat ar pilsoņu dzīvībām. Jūs riskējat pastāvēt.

Vācijas valdībai nelikumīgi izmantojot varu, doktors Fiechtners aicināja ļaudis izmantot savas tiesības un pretoties šiem nelikumīgajiem valdības likumiem. “Pilsoniskais pienākums ievērot likuma varu tagad ir atcelts.”

Noskatieties šo spēcīgo Dr Heinrich Fiechtner runu, kuru tulkojis tikai RAIR Foundation USA.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment