ASV demokrātu partijas pārstāvis aicina aizliegt skolās vēsturi

Demokrātu partijas pārstāvis LaShawn Ford sacīja, ka “pašreizējā skolas vēstures mācīšana rada balto privilēģiju un veido rasistisku sabiedrību”.

Ilinoisas valsts skolām ir pilnībā jāatsakās no vēstures stundām, līdz tiek radīta alternatīva no iespējamām bažām “ka pašreizējā skolas vēstures mācīšana rada balto privilēģiju un rasistisku sabiedrību”, nedēļas nogalē pieprasīja demokrātu valsts pārstāvis LaShawn Ford.

“Es aicinu Ilinoisas štata Izglītības pārvaldi un vietējos skolu rajonus nekavējoties rīkoties, atsakoties no pašreizējām vēstures grāmatām un mācību programmas , kas negodīgi pasniedz mūsu vēsturi,” paziņojumā presei paziņoja Fords, ziņo NBC Chicago. “Kamēr nav izstrādāta piemērota alternatīva, mums tā vietā vajadzētu vairāk uzmanības veltīt pilsoniskumam un nodrošināt, lai studenti izprot mūsu demokrātiskos procesus un to, kā viņus iesaistīt.”

“Es esmu arī satraukts, ka cilvēki turpina demonstrēt naida simbolus, piemēram, neseno konfederācijas karoga izkarināšanu Evanstonā,” viņš piebilda.

Fords, bijušais Čikāgas valsts skolu vēstures skolotājs, ir arī ieviesis tiesību aktus, kas paredz, ka pamatskolās bērniem jāmāca par ASV pilsoņu tiesību kustību.

Daudzi apgalvo, ka reālā problēma ASV valsts skolu vēstures izglītībā nav tā, ka tā veido rasistisku sabiedrību, bet gan tā, ka tā mudina bērnus aizvainot Ameriku par to, ka, iespējams, tā ir.

Piemēram, Hillsdale koledžas vēstures profesors Burts Folsoms apgalvo, ka The American Pageant, kas ir ievērojams teksts, ko visā valstī izmanto uzlabotās prakses vēstures kursos, ir pilns ar “kļūdainiem fragmentiem”, “izkropļojumiem”, “pretrunām” un “kļūdainām vēsturiskām metodēm, kas “Maldina studentus, ka Amerikas Savienotās Valstis ir principiāli korumpētas un ka pasaule bieži ir sliktākā stāvoklī, dēļ Amerikas, jo tai ir tik liela globālā ietekme.”

Kā pašreizējie studenti var kļūt par īstiem līderiem Amerikā, ja viņi domā, ka viņu tauta ir bijusi ļauna tik daudzos vēstures laikos?

Folsoms jautāja.
Šokējoši, bet ir reģioni Ņujorkā, Filadelfijā, Ziemeļkarolīnā un citur ir paziņojuši par plāniem pieņemt jaunus mācību plānus, kas ir saskaņoti ar kreiso kustību Black Lives Matter (BLM).

Starp šiem plāniem ir materiāls, kas mudina studentus kļūt par politiskiem aktīvistiem, iebilst pret “krāsu aklumu” kā sabiedrības ideālu un paziņo, ka “strukturāls rasisms un pastāvīga nevienlīdzība pastāv ne tikai mūsu izglītības sistēmā, bet arī veselības aprūpē, tiesībaizsardzībā, mājokļu politikā, pārtikas izplatīšana, balsstiesības un vēl daudz kur citur. ”

Notiekošais rikai ir kārtējais piemērs, kas pierāda, ka pasaules elites plāns ir lielais restarts, kura laikā viņi mēģinās izdzēst vēsturi, lai cilvēkiem varētu uzspiest jaunus brīvību ierobežojumus un galarezultātā ieviesto pilnīgu digitālu kontroli un ietekmēšanu izmantojot čipošanu vai līdzīgu tehnoloģiju, kura tiktu ieviesta darbojoties kopā Covid-19 vakcīnai un 5G (Internet of things). Deep State elites mērķis ir sanaidot savā starpā 99% iedzīvotāju, lai varētu vairot savu ietekmi, varu un bagātību.

Tāpat Deep State kandidāts Baidens ir ļoti vājš, salīdzinot ar Trampu, tādēļ viņu izredzes uzvarēt vēlēšanās ir minimālas. Tādēļ tiek mērķtiecīgi visā pasaulē radīts haoss, lai izgāztu vēlēšanas un ieviestu t.s. jauno pasaules kārtību. Baidens sadarbībā ar citiem darboņiem organizē plašas nekārtības ASV, lai šos plānus realizētu.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment