Trending News

ASV Federālais maršalu dienests no pedofilu perēkļa izglābj 25 bērnus

Slepenās operācijas laikā tika arestēti 27 vīrieši, kuri, centās iesaistīt seksuāla rakstura darbībās nepilngadīgās personas. Operācijas “Drošības tīkls” ietvaros pēdējo 20 dienu laikā  tika atrasti 25 pazuduši bērni no Ohaio. Bērni vecumā no 13 līdz 18 gadiem atradās Klīvlendā, Austrumklīvlendā, Eiklīdā, Viloubijā, kā arī Majami un Floridā.

  Dienests norādīja, ka ceturtdaļa cietušo bija cilvēku tirdzniecības un prostitūcijas upuri. Daudzi bērni tika ļaunprātīgi izmantoti un atstāti novārtā. Skat. video.  ASV maršals Pīts Eliots (Pete Eliott) piebilst:

“Ticiet vai nē, bet dažreiz tie apstākļi, kuros viņi nonāca, bija labāki par tiem, no kuriem viņi izkļuva, proti, mums ir bijuši tādi gadījumi, kad bērnus prostitūcijā iesaistīja pašu vecāki.”

“Mēs cenšamies darīt savu darbu un izturamies pret to ļoti nopietni. Pēc atbrīvošanas daudzi bērni devušies uz slimnīcām. Līdzīgā operācijā līdz šim nebijām piedalījušies, taču mēs veiksmīgi tikām ar to galā un to vajadzētu darīt katru gadu.” 

– sacīja maršals.

Saskaņā ar “Mansfield News Journal” datiem, operāciju “Drošības tīkls” ASV Federālais Maršalu dienests īstenoja sadarbībā ar Ziemeļohaio Vardarbīgo Bēgļu darba grupu, Klīvlendas policijas nodaļu, Kujahogas apgabala šerifa nodaļu, Austrumklīvlendas policijas pārvaldi un Ņūburgheitas policijas nodaļu.

Operācijas “Drošības tīkls” ietvaros, kura norisināsies vēl pāris nedēļu, mērķis ir atrast 200 bērnus no Ziemeļaustrumu Ohaio. Kopumā iepriekšējā nedēļā operācijas “Nav aizmirsts” laikā Maršalu dienests Floridā  un Džordžijā atrada 39 bērnus, kuru vecums svārstījās no 3 līdz 17 gadiem. 15 cietušie kļuva par cilvēku tirdzniecības upuriem seksuālās ekspluatācijas nolūkā.

Pēc Kujahogas prokurora Maikla O’Mallija (Michael O’Malley) teiktā, operācijas “Kustīgais mērķis” laikā Kujahogas apgabalā Ohaio izdevās arestēt  27 vīriešus, kuri iesaistījās seksuālā rakstura tiešsaistes sarunās ar policistiem, kuri  tobrīd uzdevās par bērniem.

Operācijas ietvaros, aizdomās turamie sazinājās ar “nepilngadīgajiem”, izmantojot sociālos  tīklus.

 Kā vēstī WKYC-TV : “Apsūdzētie izrādīja acīmredzamu interesi iesaistīties seksuāla rakstura sarunā ar “bērniem”, kā arī  dalījās ar savu dzimumorgānu attēliem.”

Pēc prokurora biroja ziņām, kad iepriekšminētie vīrieši vecumā no 21 līdz 61 gadam ieradās tukšā mājā Kujahogas apgabalā, tur viņus sagaidīja un arestēja vietējās varasiestādes.

Aizturēšanas laikā pie dažiem vīriešiem tika atrasti prezervatīvi, lubrikanti, seksa rotaļlietas un narkotikas. Daudzi no aizdomās turētajiem tika apsūdzēti  par mēģinājumu iesaistīties seksuāla rakstura darbībās ar nepilngadīgajiem, uzmākšanos, nelikumīgu materiālu izplatīšanu, kas kaitē mazgadīgajiem, kā arī nelikumīgu rīku izmantošanu.

Operāciju “Kustīgais mērķis” koordinēja Ohaio ICAC darba grupa sadarbībā ar ASV Iekšzemes drošības departamentu, ASV Tieslietu departamentu, FIB, ASV Slepeno dienestu, Nosacīti Atbrīvoto Pieaugušo Iestādi, Ohaio BCI,  Ņūburgheitas, Kentas, Strītsboro, Kortlandes un Klīvlendas policiju.

Vai daudzi pasaules elites pārstāvji ir vainojami pedofilijā un cilvēku tirdzniecībā?

Aizdomās turamie:

Radžvants Sings, (Rajwant Singh),  44 gadi, Meifīldheita

Ādams Deiviss (Adam Davis), 41 gads, Peinsvila

Džemeins Truets (Germanine Truett), 38 gadi, Klīvlenda

Džeisons Džonsons (Jason Johnson), 37 gadi Klīvlenda,

Romels Vašingtons (Romel Washington), 24 gadi, Garfīldheita

Hektors Pītrijs (Hector Pjetri), 29 gadi, Klīvlenda

Kails Vanstīnbergs (Kyle Vansteenburg), 28 gadi, Klīvlenda

Rafaels Robinsons (Raphael Robinson), 26 gadi, Klīvlenda

Korijs Hūbers (Cory Huber), 32 gadi, Elīrija

Maikls Labandano (Michael Labandano), 39 gadi, Lindhārsta

Nikolass Kukss (Nicholas Cook), 38 gadi Bedfordheita

Čezs Džonsons-Houks (Chazz Johnson-Hawks), 22 gadi, Solona

Īans Rensels (Ians Rensel), 43 gadi, Bedforda

Džerijs Hariss (Jerry Haris), 45 gadi, Vestleika

Kārsons Stmisa (Carson Stmisa), 21 gads, Sevenhila

Džastins Kougers (Jastin Cowger), 22 gadi, Klīvlenda

Kims Korans (Kim Koran), 61 gads Klīvlenda

Neitans  Trups (Nathan Troup), 39 gadi, Ņūkāsla, Pensilvānija

Abeds Aldurs (Abed Aldur), 45 gadi, Parma

Artūro Martinezs (Arturo Martinezs) 47 gadi, Juniversitijheita

Filips Džons (Philip Jones),30 gadi, Strītsboro

Kīts Kozaks (Keith Kozak), 41 gads, Bruklina

Pedro Koria (Pedro Correa Jr.), 42 gadi, Klīvlenda

Rajens Demplsijs (Ryen Demplsey), 37 gadi, Aštabula

Džonatans Smits (Johnathan Smith), 34 gadi, Klīvlenda

Roberts Spisaks (Robert Spisak), 45 gadi, Brodvjūheita

Džeisons Šmukers (Jason Schmucker), 37 gadi, Kantona

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment