Trending News

ASV ģenerālprokuratūra uzsāk padziļinātu izmeklēšanu vēlētāju krāpšanas lietā

Reaģējot uz ASV ģenerālprokurora William Barr lēmumu, NY Times ziņo, ka Ričards Pilgers, kurš pārrauga vēlētāju krāpšanas izmeklēšanu, ir atkāpies –

Tas noticis dienā, kad tika ierosinātas daudzas tiesas prāvas, kurās tika apstrīdēti prezidenta vēlēšanu rezultāti, un, arī tādi ietekmīgi republikāņi kā Mičs Makkonels beidzot nāca klajā ar paziņojumu, atbalstot Trampa apgalvojumu, ka vēlēšanas ir viltotas. Pirmdienas vēlā vakarā ģenerālprokurors Viljams Barrs pilnvaroja Tieslietu departamentu sākt pārbaudi par “būtiskām apsūdzībām” par vēlētāju krāpšanu 2020. gada vēlēšanās, ziņoja AP.

Kad sekos Deep State darboņu aresti?

Vēstulē ASV prokuroriem visos štatos Barrs norādīja, ka viņiem jāveic izmeklēšana, “ja ir skaidri un acīmredzami ticami apgalvojumi par pārkāpumiem, kas, ja izrādītos patiesi, varētu potenciāli ietekmēt federālo vēlēšanu iznākumu attiecīgajā štatā”.

Saskaņā ar Washington Times rakstīto, tas ir neparasts solis, jo Tieslietu departamenta politika aizliedz jebkādas darbības, kas varētu ietekmēt vēlēšanu iznākumu, kamēr balsošana nav oficiāli apstiprināta. Bet Tieslietu departaments ir atbildīgs par federālo vēlēšanu integritātes nodrošināšanu.

Barrs paziņoja par izmeklēšanu uzreiz pēc tam, kad 2020. gada prezidenta vēlēšanās vairāki mediji par uzvarētāju pasludināja Džozefu R. Baidenu. Prezidents Tramps nav piekāpies un ir uzsācis vairākus juridiskus procesus, apstrīdot rezultātus štatos, kur balsu starpība ir ļot maza. Piešķirot prokuroriem pilnvaras turpināt šādas lietas, ASV prokurori visā valstī varētu dot Trampam iespēju plašāk izvērst viņa uzsākto tiesvedību.

Tieslietu Departamenta rīcība, kuru daudzi republikāņi kritizē kā novēlotu, notiek pēc tam, kad republikāņi pēdējās dienās radīja spiedienu Barram, lai viņš rīkotos, atbildot uz vēlētāju krāpšanas apgalvojumiem.

Piektdien gandrīz 40 republikāņu kongresa locekļi nosūtīja vēstuli ģenerālprokuroram, lūdzot viņu iedziļināties vēlētāju krāpšanas lietā līdz pašai saknei.

“Ko jūs darāt, lai šobrīd nodrošinātu vēlēšanu procesa integritāti?”

republikāņi savā vēstulē jautāja Barra kungam. Likumdevēji arī aicināja ģenerālprokuroru apņemties “izmantot visus viņa rīcībā esošos resursus”, lai nodrošinātu, ka tikai likumīgas balsis tiek skaitītas “pilnīgi pārredzamā veidā”.

Arī pagājušajā nedēļā Nevadas Republikāņu partija nosūtīja iesniegumus Tieslietu departamentam, apgalvojot, ka viņi ir apkopojuši faktus par vismaz 3062 vēlētāju krāpšanas gadījumiem Nevadas štatā.

“Visdrīzāk lietu skaits ievērojami pieaugs,” partija sacīja tviterī. “Ir identificēti tūkstošiem personu, kuri, tiek turēti aizdomās par likuma pārkāpšanu, balsojot Nevadas štatā arī pēc tam, kad viņi jau sen nebija Nevadas rezidenti.”

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Trampa kampaņa ir uzsākusi tiesas prāvas vairākos galvenajos štatos, kuros uzvarēja Baidens, lūdzot vietējos tiesnešus gan atzīt par nederīgiem, gan neuzskaitīt apstrīdētos biļetenus, kuru rekordliels skaits šogad tika nodots koronavīrusa plandēmijas laikā.

Owen Shroyer devies lielākajā ceļojumā Amerikas vēsturē. Stop the Steal Caravan dodas uz Vašingtonu (galvaspilsētu) kopā ar miljoniem patriotu. Kad atklājas arvien vairāk un vairāk apsūdzību par vēlētāju krāpšanu, amerikāņu tauta mostas no globālistu apvērsuma un iestājas par savām svētajām tiesībām!

Dienas sākumā vairāki ievērojami republikāņi atbalstīja Trampa apgalvojumus par vēlētāju krāpšanu vai viņa tiesībām apstrīdēt skaitīšanu, tostarp Senāta līderis Mičs Makkonels:

“Acīmredzami neviens štats vēl nav apstiprinājis savus vēlēšanu rezultātus. Mums ir vismaz viens vai divi štati, kuri jau veic pārrēķinu, un es uzskatu, ka prezidentam var būt juridiskas pretenzijas pret vismaz pieciem štatiem,” pirmdien uzstāšanās runā sacīja Makonels.

Trampa administrators arī apsūdzējis vietējās vēlēšanu amatpersonas par to, ka viņi neļāva likumīgajiem pārstāvjiem novērot balsu skaitīšanas procesu. Nelikumīgas vēlēšanu biļeteni tika nodoti vairākos štatos, tostarp Mičiganā, Nevadā un Pensilvānijā.

Atgādinām, ka štatiem līdz 8. decembrim ir jāatrisina vēlēšanu jautājumi, tostarp balsu pārskaitīšana un citas juridiskās lietas. Vēlēšanu kolēģijas locekļi tiekas 14. decembrī, lai paziņotu rezultātu.
Par ko Tu balsotu ASV prezidenta vēlēšanās?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment