Saturday, August 15, 2020
Trending News

ASV izstāsies no Pasaules Veselības organizācijas 2021. gada 6. jūlijā

Trampa administrācija otrdien uzsāka Amerikas Savienoto Valstu oficiālas izstāšanās procesu no Pasaules Veselības organizācijas – kas stāsies spēkā 2021. gada jūlijā – pēc tam, kad viņš vairākkārt kritizēja PVO visā koronavīrusa pandēmijā par dezinformāciju.

Apvienoto Nāciju Organizācijas veselības aģentūra ir saskārusies ar Trampa kritiku, apgalvojot, ka tai nav izdevies ātri iegūt un dalīties ar vērtīgu informāciju un ka PVO izplatījusi nepatiesu informāciju un tā ir cieši saistīta ar Ķīnu.

“PVO tiešām to salaida dēlī. Kaut kādu iemeslu dēļ to pamatā finansē Amerikas Savienotās Valstis, tomēr tā ir tik orientēta uz Ķīnu. Mēs to kārtīgi izpētīsim, Tramps aprīlī paziņoja tviterī.

Administrācija arī pārmeta PVO par viņa ceļošanas aizlieguma kritizēšanu, apgalvojot, ka tā “ir pieņēmusi postošu lēmumu iebilst pret Ķīnas un citu valstu ceļojumu ierobežojumiem – neskatoties, ka PVO atbalsta ceļojumu ierobežojumus pašā Ķīnā -, kas noveda pie tālākas starptautiskas vīrusa izplatības”

Aprīlī Tramps paziņoja, ka aizturēs ASV finansējumu aģentūrai, kas veido apmēram 15% no kopējā finansējuma, un “apskatīt” aģentūras atbildi, pirms maijā paziņos, ka viņš pilnībā atsauksies. Pēc ASV izstāšanās no PVO par tās lielāko finansētāju kļūst divas fiziskas personas Bils Geits un viņa sieva. Tātad PVO ir drīzāk Deep State kabatas organizācija un rūpes par pasaules sabiedrības veselību ir tikai izkārtne.

Baltā nama pārstāvis apstiprināja, ka "Amerikas Savienoto Valstu paziņojums par izstāšanos, kas stājas spēkā 2021. gada 6. jūlijā, ir iesniegts ANO ģenerālsekretāram, kurš ir PVO depozitārijs."

Protams Deep State pārstāvji kritizēja šo ASV prezidenta lēmumu.

ASV izstāšanās no PVO neiztika arī bez Senāta Veselības komitejas priekšsēdētāja Senāra Lamāra iebildumiem, kurš paziņojumā sacīja, ka izstāšanās –

“traucēs klīniskajiem pētījumiem, kas ir svarīgi vakcīnu izstrādei”.

Tomēr konservatīvie spēki atbalsta Trampu, sakot “Ja organizācija slēps un melos un kalpos par citas valsts aizsegu meliem, kāpēc mums vajadzētu būt šādas korupcijas līdzdalībniekiem?” sacīja rep. Riks Kravfords –

“Izstāšanās no PVO ir nozīmīga solis, atbildībā par mūsu valsti un visām valstīm, kuras ir cietušas COVID dēļ.”

Ziņojām jau iepriekš, ka bijusī PVO darbiniece Olga Šīana apsūdzēja PVO korupcijā un krāpniecībā, kā arī elektromagnētiskā starojuma ietekmes slēpšanā dēļ savtīgām interesēm.

Deep State mediji biedē, ka izstāšanās notiek laikā, kad ASV turpina pieaugt koronavīrusu gadījumu skaits. Saskaņā ar CDC datiem ir ziņots par 322 jauniem nāves gadījumiem un kopā esot miruši 130 133 cilvēku. Patiesībā ir viegli pārliecināties, ka šie dati ir vismaz divkārt pārspīlēti. Faktiski Covid maksimums varētu vainot ne vairāk cilvēku nāvē cik mirst ik gadus no gripas.

Tas, vai ASV galīgi izstāsies no PVO, būs atkarīgs no 2020. gada vēlēšanu rezultātiem. Trampa demokrātu pretinieks, bijušais viceprezidents un Deep State pārstāvis Džo Baidens, reaģēja uz ziņām, paziņojot, ka “pirmajā dienā, kad būšu prezidents, es atkal pievienošos PVO un atjaunošu mūsu vadību pasaules mērogā”. Baidena kampaņas polit-tehnoloģisko shēmu jau skaidrojām iepriekš.

ASV prezidenta vēlēšanas notiks 2020. gada 3. novembrī.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment