Trending News

ASV nemieri ir pilnīgi apturēti. Ir pierādījumi, ka organizācija bija koordinēta.

ASV prezidents svētdienas pievakarē FaceBook paziņoja, ka

"Kopš 10 gadu cietumsoda sankcijas izvirzīšanas tiem, kas vandalizē pieminekļus, statujas utt., Un visā mūsu valstī tiek arestēti daudzi cilvēki, vandālisms ir pilnībā apstājies. Paldies!"
ASV ģenerālprokurors Bill Barr

Tikšanās laikā ar republikāņu senatoru Ted Cruz, ģenerālprokurors Bill Barr paziņoja, ka Tieslietu departamentā notiek aptuveni 500 izmeklēšanas, saistībā ar masu nemieriem un Antifa uzbrukumiem, kas notikuši kopš Džordža Floida nāves.

“Federālā valdība ir vislabākajā pozīcijā, lai vērstos pret šāda veida vardarbību un nelikumībām pēc tās rašanās, jo mums nav FIB aģentu, kas spēj izdarīt darbu,” teica Barr. “Patiesībā, kad ap 25. maiju, 26. maiju un tā tālāk sākās īstā vardarbība, mēs sākām izmantot mūsu kopīgo [pret] teroristu uzdevumu spēkus visā valstī. Un visā valstī ir 35 vienības. Tajā iesaistītas ir visas valsts un vietējās iestādes, tajās jurisdikcijās un visas federālās aģentūras. Un tā ir sistēma, ko mēs radījām, lai sekotu teroristiem. Un tagad viņi sāk iet pilnā sparā, veicot izmeklēšanu, apsūdzības pret cilvēkiem, kas ir saistīti šajā vardarbībā.

Barr skaidroja, ka pret tiem, kas bija iesaistīti nemieros, jau ir izvirzītas apsūdzības.

“Daudzās no šīm vardarbīgajām epizodēm mēs redzam pārliecinošus koordinācijas pierādījumus,”

piebilda Barr. – Tas, kas jums šeit ir, ir demonstranti, daži no viņiem dodas uz turieni ar mērķi demonstrēt, bet jums ir provokatoru un agresijas raisoša grupa, dažreiz ievērojami liela grupa, kas mēģina pārvērst mierīgus protestus, vardarbīgā darbībā. Un, kad šīs grupas parādās, šķiet, ka tās ir ļoti labi koordinētas.

“Vairāki no tiem ir saistīti ar kustību “Antifa”, taču tiem ir dažādi nosaukumi, viņi bieži vien ir anarhisti,” turpināja Barr. «Viņi grib nojaukt valsti. Šīs grupas ir atšķirīgas nekā daudzas citas tradicionālās grupas, un bieži vien koordinācijas un aktivitāšu pazīmes ir ļoti tuvas tāpat kā paši grautiņi.

Bet mēs redzam uz ielas skaidras zīmes par komunikāciju, organizāciju, iepriekšēju plānošanu. Tātad tā noteikti ir organizēta darbība.

Skatāties pilnu interviju angliski.

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment