Tuesday, September 22, 2020
Trending News

ASV tiesas dokumenti atklāj, ka Britu princis piespiedis nepilngadīgu meiteni nodarboties ar seksu

Šos faktus atklāj citas Britu prinča Andrew un Epšteina upures Virdžīnijas Roberts Giuffre 2015. gada civilās tiesas lietas dokumenti, kur dominē arī šobrīd apcietinātā Epšteina līdzdalībniece Žizlēna Maksvela.

Pedofilijā apsūdzētais un cietumā mirušais Džefrijs Epšteins vācis kompromitējošus materiālus pret daudzām slavenībā un viņa šķietamais draugs princis Endrjū nebija izņēmums. Kā ziņojām jau iepriekš, Britu princis nesen paziņoja, ka aiziet no karaliskās dzīves, jo saprata, ka visas viņa izvirtības nāks gaismā. Viņš bija Anglijas karalienes Elizabetes II mīļākais dēls, tuvāks par troņa mantinieku princi Čārlzu.

Ņujorkas tiesas publiskotajos dokumentos teikts, ka iespējamā sastapšanās notikusi pedofila Epšteina privātajā salā Karību jūrā, ko dēvē arī par pedofilijas salu. Kāds dokuments apgalvo, ka Epšteins uzdevis meitenei, lietā sauktai par Džeinu Doe Nr. 3, bet zināmai kā Virdžīnijai Roberts Gufre,

dot princim visu, ko viņš pieprasa, un ziņot viņam par seksuālās vardarbības detaļām.

Fotogrāfijā labajā pusē no kreisās – Britu princis Andrew, nepilngadīgā meitene seksuāli izmantotā Virdžīnija Roberts Gufre un viņas savervētāja Žizlēna Maksvela.

Epšteins seksuāli pārdevis meiteni pasaules elites cilvēkiem, lai “izmantotu viņus sava biznesa, personiskā, politiskā un finansiālā labuma gūšanai, kā arī lai iegūtu iespējamo informāciju par šantāžu”. Viņu vidū bija “daudzi ievērojami Amerikas politiķi, spēcīgi biznesa vadītāji, ārvalstu prezidenti, pazīstams premjerministrs un citi pasaules līderi”.

Kā zināms Bilam Klintonam pedofilijas sala bija iecienīta atpūtas vieta, jo uz turieni braucis desmitiem reižu.

Dokumentos, kas ir daļa no iepriekšējās tiesvedības, ir arī apgalvojums, ka Endrjū mēģināja lobēt ASV Epšteina vārdā, lai palīdzētu nodrošināt “labvēlīgu prasības vienošanos”. Šie dokumenti ir daļa no 2015. gada civilās tiesas cīņas starp Epšteinu, viņa bijušo draudzeni Ghislaine Maxwell un tagad 36 gadus veco upuri Giuffre, kura apsūdzēja pāri seksuālā vardarbībā. Viņa arī apgalvoja, ka bija spiesta nodarboties ar seksu ar princi Endrjū, ko viņš stingri noliedz. Dokumenti tika atslepenoti uzreiz pēc tam, kad tiesnesis noraidīja Maksvelas advokātu mēģinājumus tos saglabāt noslēpumā.

”Advokāti vēl divām iespējamām cietušajām 2015. gada civillietā, kas minēti dokumentos aiz segvārdiem kā Džeina Doe Nr. 1 un Nr. 2, pieprasīja atslepenot dokumentus, kas parāda arī Britu prinča lobēšanu Epšteina interesēs.

Pat nesenā intervijā BBC Endrjū nenoliedza savu draudzību ar Epšteinu un to nenožēloja, tādēļ tas, ka viņš 2015. gadā ir mēģinājis izmantot savus karaļnamam pieejamos augstos sakarus, lai palīdzētu Epšteinam nav nekāds brīnums.

Viņi meklē “dokumentus par lobēšanas centieniem pārliecināt varas iestādes noslēgt ar Epšteinu viņam labvēlīgāku kriminālsoda vienošanos. Centienus to panākt pielikta ne tikai princis Endrjū, bet arī bijušais Hārvardas tiesību profesors Alan Dershowitz”. Tiek apgalvots, ka orģijas uz salas bija viena no trim reizēm, kad Džeina Doe # 3 (īstajā vārdā Virginia Giuffre) bija spiesta nodarboties ar seksu ar Endrjū. Pārējās vietas bija Maksvela Londonas dzīvoklis un viņa Ņujorka rezidence.

Par šiem atgadījumiem nav norādīti precīzi datumi. Bet tiek apgalvots, ka Džeinu Doe # 3 pirmo reizi savervēja Maksvela 1999. gadā, kad viņai bija tikai 15 gadi. Kā ziņojām iepriekš Maksvela bija Klintonu ģimenes draugs un tika aicināta arī uz meitas Čelsijas kāzām.

Epšteins viņu turēja kā “seksa vergu” no 1999. līdz 2002. gadam, pirms viņa aizbēga uz citu valsti, liecina atslepenotie dokumenti.

Līdzīgas apsūdzības par prinča Endrjū seksuālajiem noziegumiem ar nepilngadīgu meiteni tika noslepenotas tiesas dokumentos jau kopš 2015. gada.

Pēc oficiālās versijas Epšteins izdarīja pašnāvību cietumā pagājušajā vasarā, gaidot tiesas procesu par apsūdzībām par seksuālo tirdzniecību. Tomēr visi pierādījumi liecina, ka tā nebija pašnāvība, jo viņš krāja pedofilijas salā kompromātus pret daudziem pasaules elites pedofiliem, ne tikai Bilu Klintonu. Izrādās tieši viņa slepkavības brīdī neesot strādājušas video novērošanas kameras. Tāpat viena no versijām ir, ka viņš ir bijis Izraēlas spiegs un vismaz sākotnēji šos kompromātus vācis speciālas valsts atbalstītas operācijas ietvaros, lai tādā veidā ietekmētu lielos politikas lēmumus par labu Izraēlai.

Nesen Epšteina ilggadīgo līdzdalībnieci Maksvelu arestēja saistībā ar kriminālām apsūdzībām, ka viņa vervēja vismaz trīs meitenes, no kurām viena bija jaunāka par 14 gadiem, lai piegādātu viņas Epšteina seksuālajiem noziegumiem jau deviņdesmitajos gados. Prokurori sacīja, ka viņa pati arī pievienojusies vardarbībai. Maksvela atrodas cietumā, gaidot tiesas procesu Ņujorkā.

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment