Trending News

ASV vēlēšanu krāpšana – pierādījumi ir neapgāžami, drīz cilvēki nonāks cietumā

“Pierādījumi ir neapgāžami. Drīz cilvēki nonāks cietumā. Daudzi cilvēki.” – šādi Tviterī pirms dažām dienām ierakstīja Lin Wood, slavens un prestižs ASV advokāts, kurš aktīvi piedalās ASV prezidenta vēlēšanu krāpšanas izmeklēšanā. Sava apgalvojuma pamatojumam pazīstamais advokāts ieliecis linku uz šo informāciju, kas lasāma zemāk –

Iedziļinoties jautājumā par Dominion Voting Systems – iegūtie dati sniedz neapstrīdamus vēlēšanu krāpšanas pierādījumus. Tas ir uzņēmums, kurš ASV prezidenta vēlēšanās nodrošināja datorsistēmu, kas veica noziedzīgus viltojumus. Šim uzņēmumam ir tieša saistība ar Nancy Peloci – demokrātu partijas pārstāvi, Parlamenta pārstāvju palātas spīkeri.

Velns slēpjas detaļās detaļās, bet eņģeļi – datos.

Ir atklāti visi nepieciešamie pierādījumi, lai kliedētu mītu, ka Džo Baidens uzvarēja prezidenta vēlēšanās.

Lietotāja TrumanBlack ziņojums vietnē TheDonald.win ir atklājums. Tas ir ierocis, ko Trampa kampaņa var izmantot, lai bez šaubām pierādītu, ka vēlēšanas tika uzlauztas.

Masveidā balsu skaits tika mainīts no prezidenta Trampa uz Baidenu.

Pārējie štati vispār tika dzēsti bez iemesla. Šis “kiber-pučs” ir daudz lielāks, nekā vairums no mums domā. Lai gan mēs esam koncentrējušies un analizējuši analogu vēlētāju krāpšanu, paralēli tam notika milzīga mēroga tehnoloģiska krāpšanās. Vēl svarīgāk, tas ir pierādīts.

Piemēram, Džordžijā ir nomainītas 17 407 balsis. Baidens šobrīd Džordžijā ir līderis ar 14 148 balsīm. Pensilvānijā ir vēl sliktāk – vairāk nekā viens miljons balsu ir vai nu nomainītas, vai arī “izdzēstas” par labu Baidenam.

Apvienojiet šos datus ar to, ko mēs uzzinām par citiem vēlētāju krāpšanas veidiem, var viegli saprast, kā kandidāts, kurš nespēja piepildīt nelielu auditoriju ar atbalstītājiem, it kā esot spējis savākt visvairāk balsu nekā jebkurš Amerikas prezidenta kandidāts vēsturē. Patiesība ir šāda: viņš to nemaz nav savācis. Viņa labumam tika falsificētas miljoniem balsu.

Šeit ir visa pilnīgā TheDonald.win datu bāze. Tā kā pastāv nepārprotams risks tai “pazust”, mēs to publicējam bez labojumiem, kļūdām un visa cita. Mums arī jāpārliecinās, vai šie dati nonāk pareizajās rokās un tiek precīzi ņemti vērā.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment