Trending News

ASV zinātnieki apstiprina: Covid “vakcīnas” satur grafēna oksīdu, kas savietojams ar 5G

Starptautiskās cilvēktiesības un Nirnbergas kodekss reglamentē, ka visa informācija par vakcīnas sastāvdaļām ir jābūt uzrādītai un deklarētai. Diemžēl Covid vakcīnu gadījumā vakcīnas sastāvdaļas nav pilnībā deklarētas. Šī ir kritiski svarīga un nepieciešama informācija, lai ikviens varētu pieņemt apzinātu lēmumu – piekrist medikamenta lietošanai. Tā kā nav pieejams pilns Covid “vakcīnu” sastāvdaļu saraksts, doktors Roberts Jangs (Dr. Robert Young) un viņa komanda veica pētījumus, lai identificētu konkrētās sastāvdaļas Pfizer, Moderna, AstraZeneca un Johnson & Johnson Covid injekcijās.

Dr Young ir bioķīmiķis, mikrobiologs un klīniskais uztura speciālists. Viņš un viņa zinātnieku komanda ir apstiprinājuši La Quinta Columna pētnieku atklāto – Covid eksperimentālās vakcīnas satur toksisku nanometālu saturu, kas ir magnēt-toksisks, citotoksisks un genotoksisks augiem, kukaiņiem, putniem, dzīvniekiem un cilvēkiem – visai dzīvība uz planētas. Pfizer “vakcīna” pat saturēja dzīvībai bīstamus parazītus. Kopumā “vakcīnas” sastāvdaļas – starp kurām ir grafēna oksīds un kuras var ietekmēt ārpus mums esošie starojuma avoti – mūsu ķermenī rada toksisku ķīmisku un starojošu zupu. Ikviens, kuram tiek veikta Covid eksperimentālā injekcija, nopietni apdraud savu dzīvību.

Dr. Young analizēja četru lielāko farmācijas uzņēmumu “vakcīnas”: Pfizer/BioNTech (“Pfizer”); Moderna/Lonza mRNS-1273 (“Moderna”); Vaxzevria by AstraZeneca (“AstraZeneca”); un Johnson & Johnson (“Janssen”).

Liposomu kapsīdas ir tauku lipīdu kapsulas. Mums tiek teikts, ka to mērķis ir apņemt mRNS, lai aizsargātu ģenētisko materiālu no sabrukšanas, pirms tas ir sasniedzis savu mērķi - mūsu ķermeņa šūnas. Visas četras Covid “vakcīnas” satur salīdzinoši augstu grafēna oksīda līmeni, bet gan Pfizer, gan Moderna liposomu kapsīdi ir 100% grafēna oksīds (pēc mRNS ekstrakcijas).

Grafēna oksīds ir citotoksisks, genotoksisks un magnētisks. Zemāk redzamais attēls parāda liposomu kapsīdu, kas satur grafēna oksīdu Pfizer “vakcīnā”. Liposoma piegādā grafēna oksīdu noteiktiem orgāniem, dziedzeriem un audiem – olnīcām un sēkliniekiem; galvas un kaulu smadzenēm, kā arī sirdij.

Iepriekš mēs jau rakstījām par Spāņu pētniekiem, kuri atraduši eksperimentālajās vakcīnās un maskās indīgu nanomateriālu.

Attēlā parādīts liposomu kapsīds, kas satur rGO, ko Pfizer izmanto savam produktam, lai transportētu grafēna oksīdu tam pievienojot liposomu kapsīdu īpašām mRNS molekulām, lai virzītu fGO liposomu saturu uz noteiktiem orgāniem, dziedzeriem un audiem – olnīcām un sēkliniekiem, kaulu un galvas smadzenēm. Attēls tika iegūts ar SEM-Cryo preparātu.

Pfizer injekcijā tika atrasts arī Trypanosoma cruzi – parazīts, kura vairāki varianti ir nāvējoši un ir viens no daudzajiem iegūtā imūndeficīta sindroma vai AIDS cēloņiem. Nav zināms, vai tā bija tikai nejauša sastāvdaļa vai tika mērķtiecīgi ievietota, un tā būs atrodama visās Pfizer “vakcīnās”.

Attēlā parādīts apmēram 50 mikronu garš Trypanosoma parazīts, kas atrodams tā sauktajā Pfizer “vakcīnā”. Tas sastāv no oglekļa, skābekļa, hroma, sēra, alumīnija, hlorīda un slāpekļa.

AstraZeneca “vakcīnās” Dr Jangs un viņa komanda identificēja histidīnu, saharozi, polietilēnglikolu (“PEG”) un etilēna spirtu, kas bija arī Pfizer, Moderna un Janssen Covid injekcijās. PEG bija vienīgā palīgviela, kas deklarēta datu lapā, kurā uzskaitītas AstraZeneca injekcijas sastāvdaļas.

Ir zināms, ka PEG un etilēna spirta injekcija ir kancerogēna un genotoksiska.

Janssen satur arī daļiņas, kas sastāv no nerūsējošā tērauda, kas ir salīmētas kopā ar “līmi uz oglekļa bāzes” ar samazinātu grafēna oksīdu.

Nerūsējošā tērauda oglekļa, skābekļa, dzelzs un niķeļa agregāts, kas saturas kopā ar grafēna oksīdu

Šis agregāts ir ļoti magnētisks un var izraisīt patoloģisku asins koagulāciju un “korona efektu” vai “smailes proteīna efektu”.

(5. attēls): 5. fāzes kontrasta mikrogrāfs – normāli veselīgas sarkanās asins šūnas [9]. Fāzes kontrasta mikrogrāfs 8 – redzamas sarkanās krāsas
asins šūnas ar “korona efektu”, kas norāda uz skābekļa trūkumu un saindēšanos ar radiāciju.

Moderna “vakcīna” satur arī daudzus sfēriskus svešķermeņus ar dažiem burbuļa formas dobumiem. Šīs sevišķi toksisko nano daļiņu sastāvā ir kadmija selenīda kvantu punkti, kas ir citotoksiski un genotoksiski. Kvantu punkti ir pusvadītāju nanodaļiņas, kas pēc gaismas izgaismošanas spīd noteiktā krāsā. To mirdzošā krāsa ir atkarīga no nanodaļiņu lieluma. Tālāk redzamajā attēlā redzamie melnie plankumi ir grafēna oksīds.

Attēlā parādīti nano punkti grafēna oksīdā, kas atrodami Moderna šķīdumā, ko dēvē par vakcīnu.

Dr. Janga rakstā secināts, ka šīs Covid injekcijas

Nav vakcīnas, bet gan nanotehnoloģiskas zāles, kas darbojas kā ģenētiskā terapija … Visas šīs tā saucamās“ vakcīnas ”ir patentētas, un tāpēc to faktiskais saturs tiek turēts noslēpumā pat pircējiem, kuri, protams, izmanto nodokļu maksātāju naudu. Tātad patērētājiem (nodokļu maksātājiem) nav informācijas par to, ko viņi saņem savā ķermenī, veicot potēšanu.

Saskaņā ar Dr Young rakstu, aptuveni 500 miljoni cilvēku visā pasaulē jau ir sašpricēti, un, iespējams, 35 miljoni cilvēku ir miruši Covid injekciju dēļ. Tas, visticamāk, tuvākajos mēnešos palielināsies, jo cilvēki, kuri ir veikuši divas injekcijas, 13 reizes biežāk saslimst, tiek hospitalizēti vai mirst, no “Delta varianta”, salīdzinot ar tiem, kuriem ir dabiska imunitāte.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Bet kas patiesībā izraisa Covid “variantus” un nākotnes “ vīrusa viļņus”?

“Vakcīnās” esošā smailes proteīna ģenētiskais kods ir datora ģenerēts, tas ir “cilvēka radīts” un to var viegli mainīt. Grafēna oksīds ķermeņa audos - smadzenēs, saistaudos, iespējams, muskuļos - mijiedarbosies ar pulsējošām frekvencēm 5G diapazonā, sacīja Dr Young, tas izraisīs nākamo oktobrī paredzēto “vilni”.

Pārtrauciet indes ievadīšanu ķermenī, Dr Jangs raksta: „Šie [Covid] inokulāti ir bīstami, jo nano daļiņas var iziet cauri hematoencefāliskajai barjerai, tās var iziet tieši caur gaisa un asins barjeru. Tāpēc šīs vakcinācijas ir tik bīstamas. Tas ir tāpēc, ka daļiņas izlaužas cauri: asins-smadzeņu barjerai, kas ir aizsargāta; gaisa-asins barjera; un sēklinieku vai olnīcu asiņu barjeru. Cietās daļiņas nonāk tieši iekšā. ” Indēt ķermeni ķermeņa dziedināšanai nav jēgas – tas ir slikts padoms.

Dr Janga publicēto zinātnisko rakstu “Skenēšanas un pārraides elektronu mikroskopija” atklāj grafēna oksīdu CoV-19 vakcīnās, var izlasīt, sekojot šai saitei vai pievienotajam pdf dokumentam:

Šis dokuments ir tehnisks, un tiem no mums, kuri nav pieraduši lasīt zinātniskus rakstus medicīnā, var rasties grūtības to pilnībā izprast. Lai to vieglāk uzvertu būs noderīga Dr. Young intervija, kur viņš padziļināti skaidro savus secinājumus.

Skatieties pēc 60min., kad viņš strukturēti izskaidro sava zinātniskā raksta galvenos punktus. Viņa teiktajam ir milzīga nozīme mums visiem. Neatkarīgi no tā, vai esam saņēmuši, apsveram vai atteiksimies no Covid injekcijas, ir vērts veltīt laiku, lai uzklausītu viņa teikto.

26. augustā Japāna paziņoja, ka pārtrauc Moderna vakcīnu lietošanu, jo tiek ziņots par piesārņojumu ar “vielu, kas reaģē uz magnētiem… tas varētu būt metāls”.


Lai iegūtu papildu resursus, apmeklējiet vietni Orwell City, kas tulko, pārraksta un pievieno subtitrus angļu valodā lielai daļai La Quinta Columna materiālu.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Kad tie čipi sāks strādāt? Par mobīlo un internetu būs jāmaksā mazāk?

  septembris 6, 2021
  • Vispār jau tie čipi kādu laiciņu strādā – saucās QR KODI, jeb verga paklausības sertifikāts, ar kura palīdzību saņem caurlaidi uz īslaicīgi atvēlētu brīvību!

   Klauss Švābs savā intervijā apgalvoja, ka pirmie čipi būs apģērbā [tātad kabatā pārnēsājamais sertifikāts papīra vai digitālā formātā iekš telefona], vēlāk rokā utt, galējā versijā jau ievietojams smadzenēs.

   Visas šīs potes ir, lai sagatavotu ķermeni īstā čipa ievadīšanai, jo svešķermeni uzreiz ievadot tīrā miesā, tas var likt ķermenim iziet no ierindas, tieši tādēļ vispirms ir jāsaindē ķermenis ar nelielām indes devām, lai tas sarod, un tad varēs arī atklāti vadīt čipu iekšā!

   Ir tādi pašnāvnieki, kas šādi eksperimentē arī ar ar čūsku indēm, regulāri sevī vada – līdzība liela!

   septembris 7, 2021
 • Kad tos čips pieslēgs, mobīlos un datorus vairs nevajadzēs?

  septembris 6, 2021

Leave A Comment