Trending News

Atkāpjas divi vadošie FDA ierēdņi

Interesantas lietas notiek FDA – ASV zāļu aģentūrā. Tur divi ļoti augsta ranga ierēdņi vienlaicīgi pazinojuši par atkāpšanos no amatiem. Viņi ir piedzīvojuši vairākas desmitgades šajos amatos un arī vadījuši daudzas masu vakcinācijas programmas.

Taču šobrīd kaut kas ir noticis un izskatās, ka pat viņu pacietības mērs ir pilns. Viņu atkāpšanās paziņojumā minēts iemesls, kas savā ziņā šķiet zināms pārsteigums, jo tur tiek runāts par Baltā nama. CDC un ANO sazvērestību, kas izslēdz FDA no vakcīnu apstiprināšanas lēmumiem, apejot regulatora autoritāti un spiežot potes politisko iemeslu dēļ, kam nav zinātniska pamatojuma.

Šī brīža FDA direktore Woodcock – ar tādu amizantu uzvārdu – ir tā, kas apstiprināja šīs substances jeb Pfizer poti lietošanai ierastā kārtībā un līdz ar to izdarot šo pārkāpumu, apejot ierasto regulācijas procesu. Izskatās, ka Baidena režīma un attiecīgo organizāciju pārkāpumi ir tik lieli, ka tas ir par daudz pat šādiem FDA augstākā ranga ierēdņiem un vakcīnu advokātiem.

Un tā nu Dr.Marion Gruber, kas bija tieši FDA vakcīnu biroja direktore un Dr. Philip Krause, kas bija viņas vietnieks, abi ir iesnieguši atlūgumus, apvainojot Balto namu un CDC trešās dozas uztiepšanā, kam nav atbilstošu datu. Mariona ir veterāns ar 32 gadu stāžu dažādu vakcinēšanās programmu uzraudzībā un viņa pārtrauks darbu oktobra sākumā, bet Filips ar desmit gadu darba praksi – novembrī. Kā raksta attiecīgie mediji, tad šis lēmums ir šokējošs un tas notiek tieši tajā brīdī, kad aģentūrai būtu jāizskata trešās potes nepieciešamība. Taču Baltais Nams jau ir pārlecis tam pāri un nozīmējis, ka trešā šprice būšot pieejama jau sākot ar 20.septembri. Tas tad arī varētu būt iemesls, ko min abi šie ierēdņi savai aiziešanai.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Reakcija no kolēģu puses izskatās dramatiska, jo šie abi bija globāla mēroga personības šajā sistēmā. Arī citu organizāciju vadītāji izsakās līdzīgi, ka šis ir milzīgs zaudējums.

 Taču ļoti iespējams, ka viņi vienkārši nevēlas būt dalībnieki šajos procesos, zinot to, ka tomēr notiek arī tiesu darbi šajās lietās un Nirbergas tribunālā savulaik tika tiesāti arī diezgan daudzi zinātnieki un ārsti, kuri piedalījās eksperimentos koncentrācijas nometnēs. Arī viņi taču ticēja zinātnei un visu darīja sabiedrības drošībai.

Taču pienāk brīdis, kad šis attaisnojums noziedzniekus vairs nevar pasargāt.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Ieliekat raksta originala linku uz avotu. Citādi tam neviens neticēs.

    septembris 5, 2021

Leave A Comment