Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Atklājās, ka Nikola Kidmena ir klusā Trampa atbalstītāja

Pēdējās nedēļās gandrīz visa Holivuda ir kritizējuši prezidentu Trampu un liekuši savu galvu bijušā prezidenta Barakas Obamas un Baidena priekšā. Tomēr ir izņēmumi, Nikola Kidmenas viedoklis ir pilnīgi atšķirīgs. Kidmena saka, ka viņai nekad nav bijusi politiska nostāja, viņa ir komentējusi tikai atsevišķus jautājumus, kas viņai likušies svarīgi.

Nicole Kidman reti izsakās par politiku. Kamēr citi Holivudas aktieri nenoguruši pauda nicinājumu pret Donaldu Trampu, viņa vienmēr klusēja. Tomēr Kidmena nolēma izteikties par šo jautājumu, iesakot Amerikai atbalstīt ievēlēto prezidentu. Holivudas zvaigzne uzstāja, ka viņa vienkārši pauž atbalstu demokrātijai un Amerikas konstitūcijai.

“Es centos uzsvērt, ka ticu demokrātijai un Amerikas konstitūcijai. Tas ir tik vienkārši, ” stāstīja slavenā Holivudas aktrise.

Jautāta par to, vai, viņasprāt, cilvēki nepareizi interpretēja viņas teikto, Kidmena sacīja: “Es esmu taisnīga, tas ir tas, ko es teicu. Tas ir tik vienkārši. ”

“Es saku, ka [Tramps] tagad ir ievēlēts, un mums kā valstij ir jāatbalsta tas, kurš ir prezidents, jo tas ir tas, uz ko balstās valsts,” viņa sacīja.

Kidmena, kas ir Apvienoto Nāciju Organizācijas sieviešu labas gribas vēstniece, arī paskaidroja, ka viņa kopumā nelabprāt runā par politiku.

Kidmena saka, ka izteiksies Trampa vārdiem: “Lai arī kas nenotiktu, viņš ir tur ir un uz priekšu!”

Pasaules sabiedrība sociālajos tīklos izdara lielu spiedienu pret Holivudu to vainojot pedofilijā, bērnu tirdzniecībā, adrenohroma lietošanā, kā arī citās izvirtībās. Kā zināms prezidents Tramps asi nostājies pret šo kultu, bet demokrātu prezidents Baidens ir iesaistīts noziegumos, par ko vecā pasaules sistēma tiek apsūdzēta.

Nikola Kidmena ir Havaju salās dzimusi Austrālijas izcelsmes aktrise, kura savu popularitāti ieguvusi Holivudā. Viņai ir gan ASV, gan Austrālijas pilsonība.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Ja jūs nopietni plānojat izplatīt patiesu informāciju, lūdzu, apsveriet iespēju pārstāt publicēt, nevaru atrast citus vārdus kā, slapjo sapni par Trampu, neviens politiķis nav izglābis tevi līdz šim un nekas neliecina par kursa maiņu šajā sakarā, valsts un politika darbojas tikai kā ienākumu pārdale uz augšu plus kā rīks padarīt dažus ārpus likuma, kamēr pārējos kontrolēt pēc dažu plāniem/iegribām. Trampa 4 gadi mūs novedušu tuvāk pilnīgai tirānijai, kā jebkad līdz šim, viņš precīzi pilda sev dotos norādījumus, kā priekšteči pirms viņa.. varbūt tikai daļēji atskaitot Kenediju, kurš pēcāk iepazinās ar lodi tuvplānā.

    P. S. atvērtai diskusijai varu piedāvāt nomācoši daudz avotu, kas skaidri parādītu, ka ticēt pretējajam ir ” cerību” bez pamata domāšana (wishful thinking)

    jūlijs 17, 2020

Leave A Comment