Trending News

Atklāta vēstule Egilam Levitam

Valsts prezidentam

Egilam Levitam

Pils laukums 3, Rīga, LV-1900

Rīgā, 2020. gada 22. decembrī

Augsti Godātais Prezidenta kungs.

Pēc mūsu pārstāvju tikšanās 18. decembrī Valsts prezidenta kancelejā, uzstājīgi turpinām vērsties pie Jums un Minisrtru prezidenta K. Kariņa kunga ar aicinājumu:

Tikties ar Jums atklātā publiskā diskusijā, lai sniegtu sabiedrībai argumentētu skaidrojumu esošajiem ierobežojumiem, citiem valdības noteiktajiem prettiesiskajiem pasākumiem un skaidrojumu saslimšanas statistikai, saslimušo un inficēto personu uzskaites principiem un kritērijiem.

Ņemot vērā, ka tikšanās laikā ar Jūsu pārstāvi A. Teikmani mūsu puses paustais netika atspoguļots www.prezident.lv, atkārtoti aicinājām Jūs:

Ieviest  politiķu un ierēdņu kriminālatbildību par sabiedrības maldināšanu valstiski svarīgos jautājumos, jo sabiedrības lielākā daļa vairs netic Saeimai un valdībai, kura nespēj uzņemties atbildību par saviem vārdiem un darbiem. Ārkārtas situācijas apstākļos politiķu personīgās atbildības ieviešana par vārdiem un solījumiem stiprinās sabiedrības ticību valsts varai! Aicinām Jūs ieviest politiķu un ierēdņu personīgo atbildību par darbiem un lēmumiem, apstākļos, kad vara prasa lielākas tiesības, bet negrib uzņemties atbildību par savu lēmumu sekām!

Valstī, izmantojot ārkārtas situāciju, tiek ierobežotas cilvēka tiesības un realizēta varas koncentrācija, tāpēc pildot trauksmes cēlāju funkciju publiski aicinām Jūs uz demokrātijas procesu veicināšanu valstī, nodalot likumdevēju, izpildvaru, tiesu varu un masu mēdijus, apturot varas koncentrāciju bezatbildīgu koalīcijas politiķu rokās.

Tāpat, atkārtoti aicinām Jūs uz ATKLĀTU publisku DISKUSIJU, lai sabiedrībai būtu iespējams nepastarpināti noskaidrot no valsts pirmajām amatpersonām precīzas atbildes uz tai skaitā šādiem jautājumiem:

  • Kā iedalās personas, kuras ir saņēmušas pozitīvu Covid-19 testu: cik no šīm personām ir bez simptomiem? Cik no šīm personām tests ir veikts atkārtoti un reģistrēts kā pozitīvs vairāk kā vienu reizi?
    • Lūgums komentēt zinātnieku konstatēto, ka pēc pārslimošanas (arī bez simptomiem) tests var būt pozitīvs sešus mēnešus, kas rada apstākļus manipulācijai ar straujo saslimšanu proporcionāli veiktajam testu skaitam. Cik personām uz doto brīdi Latvijā ir veikti testi vienu reizi, un cik personām ir veikti atkārtoti testi?
  • Kurš personīgi atbildēs, ja plānotās vakcīnas izrādīsies bīstamas un neefektīvas? Kurš personīgi atbildēs par iespējamajām vakcīnu blaknēm, ja tās izraisīs smagas sekas, vai izrādīsies letālas? Vai variet apstiprināt vai noliegt, ka katram Latvijas iedzīvotājam būs brīva izvēle vakcinēties vai nē, un to, ka izvēle nevakcinēties neierobežos un neradīs šķēršļus darba attiecību un ikdienas gaitās?
  • Kāpēc realizētie pasākumi cīņā ar Covid-19 ir haotiski, neloģiski un kurš par to ir atbildīgs? Piemēram, veikalu slēgšana, kas izraisīja lielas rindas un drūzmēšanos veikalos un sabiedriskajā transportā;
  • Zinot, ka panika un stress vājina imunitāti, kāpēc tiek realizēta sabiedrības baidīšana valsts apmaksātos mēdijos? Un kāpēc tiek veikta cenzūra sociālajos tīklos tiem viedokļiem un diskusijām, kas nav glaimojošas valdībai?
  • Kādēļ kā prioritāte ir izvēlēta tieši veselās sabiedrības daļas izolācija, bet, ne slimie, riska grupas un aprūpes personāls?
  • Kuras amatpersonas ir sodītas saistībā ar neatbilstošas dokumentācijas maskām, kas tika iepirktas š.g. pavasarī? Vai šobrīd notiek kādi citi vairāku miljonu masku iepirkumi, piemēram, no Polijas, vai Indijas? No kurām konkrēti valstīm Latvija šobrīd pērk maskas?
  • Uz kāda zinātniski medicīniska pamata bērniem no 7 gadu vecuma ir piemērota piespiedu masku valkāšana skolās, liedzot treniņus un sporta nodarbības svaigā gaisā?

Šie ir tikai daži no jautājumiem par kuriem vēlamies ar Jums aprunāties atklātas publiskas diskusijas laikā!

Atkārtoti aicinām Jūs nostāties sabiedrības pusē uz aizstāvēt Latvijas iedzīvotāju, nevis politiķu intereses!

Joprojām, aicinot uz sadarbību –

Pilnvarotais                                                                                      Jānis Pļaviņš

Kontakti:

Latvijas Brīvības Alianse

Koordinātore – Diāna Ulme

[email protected]

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment