Trending News

Atklāta vēstule K. A. Kariņam

Latvijas Ministru prezidentam

K. A. Kariņam

Rīgā, 2020. gada 28. decembrī

Ministru prezidenta kungs.

Pēc mūsu pārstāvju tikšanās 18. decembrī Valsts prezidenta kancelejā ar padomnieku A. Teikmani, uzstājīgi turpinām vērsties pie Jums un Valsts prezidenta kunga ar aicinājumu:

Tikties ar Jums Atklātā publiskā diskusijā valsts sabiedrisko mediju tiešraidē Jums vēlamā laikā līdz 2021. gada 10. janvārim, lai sniegtu sabiedrībai argumentētu skaidrojumu esošajiem ierobežojumiem, citiem valdības noteiktajiem ārkārtas pasākumiem un skaidrojumu saslimšanas statistikai, saslimušo un inficēto personu uzskaites principiem un kritērijiem.

Ņemot vērā, ka tikšanās laikā ar Valsts prezidenta pārstāvi A. Teikmani mūsu puses paustais netika atspoguļots www.prezident.lv, atkārtoti aicinām:

Ieviest  politiķu un ierēdņu kriminālatbildību par sabiedrības maldināšanu valstiski svarīgos jautājumos, jo sabiedrības lielākā daļa vairs netic Saeimai un valdībai, kura nespēj uzņemties atbildību par saviem vārdiem un darbiem. Ārkārtas situācijas apstākļos politiķu personīgās atbildības ieviešana par vārdiem un solījumiem stiprinās sabiedrības ticību valsts varai! Aicinām Jūs ieviest politiķu un ierēdņu personīgo atbildību par darbiem un lēmumiem, apstākļos, kad vara prasa lielākas tiesības, bet negrib uzņemties atbildību par savu lēmumu sekām!

Valstī, izmantojot ārkārtas situāciju, tiek ierobežotas cilvēka tiesības un realizēta varas koncentrācija, tāpēc, pildot trauksmes cēlāju funkciju, publiski aicinām Jūs uz demokrātijas procesu veicināšanu valstī, nodalot likumdevēju, izpildvaru, tiesu varu un masu mēdijus, apturot varas koncentrāciju bezatbildīgu koalīcijas politiķu rokās.

Tāpat, atkārtoti aicinām Jūs uz ATKLĀTU publisku DISKUSIJU, lai sabiedrībai būtu iespējams nepastarpināti noskaidrot no valsts pirmajām amatpersonām precīzas atbildes uz tai skaitā šādiem jautājumiem:

  • Kā iedalās personas, kuras ir saņēmušas pozitīvu Covid-19 testu: cik no šīm personām ir bez simptomiem? Cik no šīm personām tests ir veikts atkārtoti un reģistrēts kā pozitīvs vairāk kā vienu reizi?

Lūgums komentēt zinātnieku konstatēto, ka pēc pārslimošanas (arī bez simptomiem) tests var būt pozitīvs sešus mēnešus, kas rada apstākļus manipulācijai ar straujo saslimšanu proporcionāli veiktajam testu skaitam. Cik personām uz doto brīdi Latvijā ir veikti testi vienu reizi, un cik personām ir veikti atkārtoti testi?

  • Kurš personīgi atbildēs, ja plānotās vakcīnas izrādīsies bīstamas un neefektīvas? Kurš personīgi atbildēs par iespējamajām vakcīnu blaknēm, ja tās izraisīs smagas sekas, vai izrādīsies letālas? Vai variet apstiprināt vai noliegt, ka katram Latvijas iedzīvotājam būs brīva izvēle vakcinēties vai nē, un to, ka izvēle nevakcinēties neierobežos un neradīs šķēršļus darba attiecību un ikdienas gaitās?
  • Kāpēc realizētie pasākumi cīņā ar Covid-19 ir haotiski, neloģiski un kurš par to ir atbildīgs? Piemēram, veikalu slēgšana, kas izraisīja lielas rindas un drūzmēšanos veikalos un sabiedriskajā transportā;
  • Zinot, ka panika un stress vājina imunitāti, kāpēc tiek realizēta sabiedrības baidīšana valsts apmaksātos medijos? Un, kāpēc tiek veikta cenzūra sociālajos tīklos tiem viedokļiem un diskusijām, kas nav glaimojošas valdībai?
  • Kādēļ kā prioritāte ir izvēlēta tieši veselās sabiedrības daļas izolācija, bet, ne slimie, riska grupas un aprūpes personāls?
  • Kuras amatpersonas ir sodītas saistībā ar neatbilstošas dokumentācijas maskām, kas tika iepirktas š.g. pavasarī? Vai šobrīd notiek kādi citi vairāku miljonu masku iepirkumi, piemēram, no Polijas, vai Indijas? No kurām konkrēti valstīm un kādas Latvija šobrīd pērk maskas?
  • Uz kāda zinātniski medicīniska pamata bērniem no 7 gadu vecuma ir piemērota piespiedu masku valkāšana skolās, liedzot treniņus un sporta nodarbības svaigā gaisā?

Šie ir tikai daži no jautājumiem, par kuriem vēlamies ar Jums runāt atklātas publiskas diskusijas laikā!

Informējam Jūs, ka 12. 12. 2020. Rīgā, 11. novembra krastmalā Tautas sapulce, uz kuru Jūs tikāt aicināts, bet neieradāties, pilnvaroja 12 Latvijas Brīvības Alianses pārstāvjus sarunām ar valdību.

Publiskās aptaujās vairāk kā 50% sabiedrības ir neizpratnē par notiekošo valstī – par nepamatoto ārkārtas stāvokli, par slēptām obligātajām vakcinācijām, ekonomisko teroru u.c. jautājumiem, uz kuriem oficiālie mediji un varas pārstāvji regulāri izvairās sniegt atbildes.

Kā Latvijas republikas iedzīvotāji vēlamies konkrēti zināt Jūsu kā premjera ieplānoto darba kārtību un paveiktos darbus š.g. 18. 12. –  laikā no 9:30 līdz 11:00, kad tikāt aicināts Rīgā uz tikšanos ar tautas pārstāvjiem. Zinot Jūsu konkrētā laika darba grafiku, varēsim izvērtētēt Jūsu prioritātes un to, vai tās atbist Latvijas šī brīža aktualitātēm.

Atkārtoti aicinām Jūs nostāties sabiedrības pusē uz aizstāvēt Latvijas iedzīvotāju, nevis politiķu intereses!

Joprojām, aicinot uz sadarbību –

Pilnvarotais                                                                                          Jānis Pļaviņš

Kontakti:

Latvijas Brīvības Alianse

Koordinātore – Diāna Ulme

[email protected]

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment