Trending News

Piespiedu vakcīnas skeptiķiem kā nepieskaitāmiem. Britu juridiskais risinājums

Lai saprastu to, kādā virzienā patreiz virzās korona šova arhitektu ieceres un līdz kādam neprātam viņi ir gatavi iet, lai nošpricētu visus, pat mazus bērnus, Jums ir jāpārlasa šis britu tiesību ‘ekspertu’ slēdziens par to, kā panākt piespiedu švakcinēšanu.

Saistībā ar britu likumdošanu šajā valdības lapā tiek veikta dažādu likumu analīze un secināts, kaut arī lokdauni atbilstot cilvēktiesībām, tad pateizējie likumu akti, ieskaitot speciālo vīrusa aktu, un britu standarta veselības likumu, gan pieļauj netieši ietekmēt cilvēku un spiest viņu uz vakcīnu, ierobežojot kustības brīvību un iespējas saņemt pakalpojumus, bet tie neļauj izdarīt pašu galveno. Tie neļauj vardarbīgi sapotēt cilvēku pret viņa gribu. Un tā vakcinatoriem kļūst par aizvien lielāku problēmu, jo tempi daudzviet neatbilst iecerētajam, arī Latvijā tie esot 5 reizes mazāki, kā plānoja Reseta admistrācija. UK salīdzinoši iet labāk. Tomēr ne tik labi, kā viņiem gribējās.

Arī Eiropas cilvēktiesības joprojām aizsargā tiesības uz privāto dzīvi un iejaukšanos cilvēka ķermenī bez piekrišanas. Līdz ar to tas īsti nedod tiešas tiesības špricēt ar varu – bet tieši tas ir jāpanāk, un jāievieš, lai ‘uzvarētu’ vīrusu – pareizāk sakot, cilvēkus.

Un viņi ir atraduši risinājumu, zem kura to var izdarīt. Tas ir Mental Health Act. Respektīvi, tas ir likums, kurš ļauj piespiedu kārtā izolēt un arī medicīniski ārstēt nepieskaitāmos. Tad tos var arī vakcinēt, jo viņi apdraud sabiedrību un tad tas atbilst visām “cilvēktiesībām”.

Lūk, šis ir tas brīdis, kad pavisam nopietni izšķiras visas cilvēces liktenis. Visu šo laiku viņi ir centušies apgriezt visu otrādi, sagrozīt vērtības, izjaukt ģimenes un dzimumu jēdzienu, ieviest sātanismu kultūras vietā, padarīt melus par patiesību, nenormālo par normālu.

 Tas ir bijis vērojams visās sfērās, izglītībā, kultūrā, ikdienas lietās – jēdzienu nomaiņa un viss šis process taču nav sācies ne vakar, ne aizvakar. Visai šai ideoloģijai saknes stiepjas jau desmitgadēm pirms tam, no seksuālās revolūcijas, hipijiem un bītlu mānijas un pat vēl senāk.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

 Un tagad ir pienācis Resets – visu procesu straujš akselerators. Tāpēc tagad mēs redzam šo, pēdējo fāzi un atklātu mēģinājumu visus šos priekšdarbus beidzot nostiprināt likumdošanā.

Tas nozīmē, ka tiktu pārkāpta pēdējā sarkanā līnija un visa pasaule līdz ar to apgriežas otrādi. Tad dabiski veseli un normāli cilvēki kļūst par nepieskaitāmiem šo jauno normālo un totalitārā režīma ieviesēju priekšā, bet tiem būs ‘likumīgas’ tiesības izrīkoties ar visiem, kā viņiem ienāks prātā.

 Un tie vairs nav nekādi joki, tas ir tepat, burtiski 5 minūtes līdz realizācijai, vismaz britu salās. Viņi jau ir atraduši veidu, kā rīkoties ar nepakļāvīgajiem un grib pasludināt veselus cilvēkus par nespējīgiem atbildēt par savu rīcību un piešķirt režīmam tiesības pilnīgi rīkoties ar cilvēku un viņa organismu. Tas ir tieši tāpat, kā bija feodālajā iekārtā – bet Resets pēc savas būtības ir nekas cits, kā tehnokrātisks neofeodālisms.

Šis ir nopietns brīdinājums un ja lietas sāks virzīties šajā virzienā, tad eskalācijas sekas var būt visai dramatiskas.

A. Vasiļevskis

Vai situācija ar vakcīnām var nonākt līdz šādam risinājumam?
 • Raksti savu atbildi!
Share With:
Rate This Article
Comments
 • Bez cīņas kovid teroristi nepadosies!

  maijs 9, 2021
 • Un šie aizmirst, ka “nepieskaitāmiem” ir pilnas tiesības ar varu pretoties vardarbīgai rīcībai pret viņiem un viņiem par to nekas nevar būt.

  maijs 9, 2021
 • This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ . He just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.  
  WhatsApp number : +2348132777335 
  Via Email : [email protected]
  Thank you all for reading,
  God bless”

  jūnijs 14, 2021

Leave A Comment