Trending News

“Augstas efektivitātes, pārbaudītas zāles: Ivermektīns” – ārsta liecība ASV Covid-19 Senāta sēdes laikā

Kamēr Latvijā zinātnieki pēta Covid-19 izplatību kaķu vidū, un medijos ziņoto “saslimšanas gadījumu” un mirušo skaits turpina radīt bailes lielākajā daļā sabiedrības, neskaitāmi ārsti visā pasaulē runā par zālēm, kas pasargā un ārstē Covid-19. Ir jaunas zāles – Ivermectin, kas ir ļoti efektīvas cīņā ar Covid.

Pjērs Korijs (Pierre Kory), ārsts, kurš pārstāv Front-Line COVID-19 kritiskās aprūpes aliansi (Front-Line COVID-19 Critical Care Alliance), vēršas Senātā ar prasību NIH izskatīt visus iesniegtos pētījumus un statistiku saistībā ar Ivermectin efektivitāti Covid-19 ārstēšanai.

Dr. Pierre Kory: “Ivermectin pilnībā pasargā no vīrusa transmisijas un saslimšanas. Mums ir pieejams milzīgs apjoms datu, kas pierāda šo zāļu efektivitāti. Mums ir dati no vairāk nekā 20 labi izstrādātiem klīniskiem pētījumiem, no kuriem desmit ir randomizēti, kontrolēti pētījumi. Katrā pētījumā pierādīts, ka šīs zāles ievērojami samazina slimības transmisiju skaitu, saīsina atveseļošanās laiku, samazinās hospitalizācijas un nāves gadījumu skaits. Šos klīniskos datus pamato arī vairāki citi zinātniskie, in vitro un dzīvnieku pētījumi.

Kā piemēram, nesenā pētījumā Argentīnā no 800 mediķiem, kas lietoja Ivermectin profilaktiski, nesaslima neviens, kamēr 400 mediķu testa grupā, kas nesaņēma šīs zāles, bija 58% saslimšanas gadījumu. Vairākos citos pētījumos vairāk nekā 15 000 pacientu tika pilnībā pasargāti no saslimšanas. Pētījumi ar saslimušajiem slimības ilgums un nāves gadījumi ievērojami samazinās.”

Jau 2015.gadā Ivermectin saņēma Nobela prēmiju pasaules parazītisko slimību izskaušanā. Jau maijā Dr. Kory rekomendēja Ivermectin lietošanu tomēr šobrīd, pēc deviņiem mēnešiem neviena no lielajām organizācijām – ne FDA, ne NIH, ne CDC ne citas tā arī nav veikušas izpēti šo zāļu lietošanā un efektivitātē cīņā pret Covid-19. Ivermectin ir ļoti drošas, plaši pieejamas un lētas zāles.

Informācijai: Remdesivir ir zāles, kas 2020.gadā tika apstiprinātas Covid-19 ārstēšanai. Šīs zāles ir ārkārtīgi dārgas un nav tik efektīvas, kā līdz šim cerēts. 2020. gada novembrī Pasaules Veselības organizācija (PVO) atjaunināja vadlīnijas par COVID-19 terapiju, iekļaujot nosacītu ieteikumu pret remdesivira lietošanu, balstoties uz PVO Solidaritātes izmēģinājuma (Solidarity Trial) rezultātiem.

Viens no galvenajiem Remdesivir blakusefektiem ir plaušu mazspēja un citu orgānu darbības traucējumi.

Ārsta Pjēra Korija liecība par Covid-19 ārstēšanu un profilaksi angļu valodā lasāma šeit.

Šeit lasāms neatkarīgs apkopojums par Ivermectin izteikti augsto efektivivitāti pēdējo 50 gadu laikā cīņā pret dažādiem mikroorganismiem, tai skaitā RNS un DNS vīrusiem. Arī COvind-19 ir RNS vīruss.

.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment