Trending News

Austrālijā privātums vairs nepastāv

Ja kādreiz ir radusies doma par to, kā senās Romas vergturu iekārta vai totalitārisms izskatītos mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, tad tas viss ir tepat acu priekšā.

Tas ir kārtējais Austrālijas bezprecedenta likums, kas ļauj federālai policijai faktiski bez ierobežojumiem izspiegot jebkuru savu pilsoni – tajā skaitā piekļūt sociāliem kontiem un epastiem bez paša cilvēka ziņas – ja vien šis cilvēks tiek ‘turēts aizdomās’. Par ko – nu piemēram, par piedalīšanos protestā pret šo pašu tirāniju.

Tas saucas “Identify and Disrupt”  jeb “Atpazīt un Izjaukt” un tas paredz 3 veidus, kā Austrālijas policija un Kriminālās izlūkošanas komisija var iejaukties indivīda sociālo tīklu kontos un tos pārveidot vai dzēst. Viņi pat varēs sūtīt ziņas no šī konta attiecīgā cilvēka vārdā. Tieši tāpat, kā to dara hakeri, ja uzlauž kontu un tad jūs saņemat uzaicinājumus no Reiņa Bērziņa, kas visiem sola finanšu apzeltīšanu.

Bet tagad to varēs darīt valdība un tas būs pavisam likumīgi. Šis likumprojekts bez īpašām grūtībām tika cauri senātam. Attiecīgos orderus pat nebūs jāparaksta kādam tiesnesim, pietiek, ka tos izdos valdības Administratīvais Tribunāls. Tagad šis likumprojekts vēl gaida pēdējo apstiprināšanas procedūru, kas Austrālijā saucas Royal Assent.

Par to raksta britu Guardian. Otrdien iekšlietu ministrs Karen Andrews izziņoja, ka šajā likumā vienīgais ‘drošības spilvens’ ir tas, ka tas darbosies 5 gadus. Kad šo likumu pirmo reizi demonstrēja 2020.gada augustā, viņi teica, ka tas būs izmantojams tikai ļoti nopietnos gadījumos, kā terrorisms, narkotikas vai bērnu pornogrāfija. Gadu vēlāk lietas Austrālijā ir pavisam citas – cilvēkus rauj no mājām, arestē par to, ka viņi pastaigājas, tiek būvētas koncentrācijas nometnes un pret-tirānijas pasākumi skaitās ļoti nopietni noziegumi. Citiem vārdiem sakot – tas arī ir terorisms Austrālijas izpratnē un tur šis jaunais likums tiks izmantots pēc pilnas programmas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Austrālija ir konkrēts piemērs tam, kā izskatās Jaunā pasaules kārtība – ar katru dienu vairāk tā kļūst par cietumu saviem pilsoņiem un afēras saimnieki ir nodrošinājuši visu vajadzīgo kontroli arī pār privāto saraksti un kontiem, lai neviens nevar sazināties bez viņu pārraudzības.

To nozīmē kovidšovs un tāpēc visai pasaulei ir jāņem vērā, ka tas nekad nav bijis saistīts ar veselību. Šeit vispār tas pat netiek pieminēts, te vienkārši ir totāla varas sagrābšana.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment