Trending News

Austrālijas lokdaunā stingri ierobežo arī alkoholu

Kad šķiet, ka vairs tālāk nav kur, Austrālijā notiekošais ar katru dienu parāda, ka šī valsts ir nekas vairāk, kā tā pati katorgas nometne, kas tā reiz bija kā britu kolonija. Toreiz tas bija liels cietums un tagad šis kontinents atgriežas pie vēsturiskās realitātes.

Tur ir atmesta visa izlikšanās un visi demokrātijas institūti – tā ir kļuvusi par policejisku totalitārismu. Kas tagad noticis – austrāliešiem atņem arī alkoholiskos dzērienus, ko viņi iegādājušies mājās, lai pārdzīvotu lokdaunu.

Veseli māju blokus Jaundienvidvelsā (New South Wales) reģionā uzmana NSW Health agency – vietējā veselības aģentūra. Šajā reģionā atrodas Sidneja un citas lielas pilsētas. Šeit lokdaunā ieslēgtos iedzīvotājus uzmana šī aģentūra, kas seko līdzi arī tam, cik daudz alkohola viņi tur lieto ikdienā. Tā vēsta Austrālijas medijs.

Autoritātes vairs nekautrējas pārmeklēt gan personiskās pasta kastītes, gan tās paciņas, kuras sūta radi vai draugi. Tiek pārmeklētas visas somas, ar ko kāds ienāk ēkā – tieši tā, kā tas ir stingra režīma cietumā. Viņi konfiscē visu, ko vēlas, pat personiskās dāvanas – tā stāsta kāds iedzīvotājs. Tai skaitā arī alkohola pudeles, tas tur nav atļauts. Par to iedzīvotāji, protams, raksta sūdzības, tikai vai tas kādam interesē. Protams, veselības specdienests pārņēma šo kontroli tāpēc, lai uzmanītu un ierobežotu ‘vīrusu’ un līdz ar to visi iedzīvotāji tika ieslēgti izolācijā. Visas šīs ēkas atrodas stingrā lokdauna režīmā un tām apkārt spieto policija, kas pārbauda pat ienākošo pastu. Turklāt pat saskaņā ar Austrālijas vai vietējā reģiona drakoniskajiem likumiem tādas autoritāties šai iestādei nemaz vēl nav – tas nav atļauts likumā. Taču arī tas vairs nevienu nesatrauc.

Vietējais medijs ziņo arī to, kas tad šiem austrāliešiem tur ir atļauts – dienā vienam cilvēkam drīkst būt izvēle no sekojošā – seši aliņi vai viena pudele vīna, vai arī 375 ml pudele ar stipro alkoholu. Ja ir vairāk, tas tiek atņemts. Protams, arī bāri un restorāni lielajās pilsētās ir slēgti, tāpat arī sporta zāles un frizētavas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Protams, strikti daudzumos runājot, dotais alkohola daudzums dienā uz cilvēku varētu arī būt pietiekams un kaut kādā ziņā šāda prasība varbūt pat tiešām ir vienīgais, kas patiešām ir vērsts uz veselību. Tomēr runa nekādi nav par to – tas viss ir totāla kontrole un tas ir paraugs tam, kāda dzīve tiek plānota visiem tiem, kuri gatavi pakļauties režīmu patvaļai visā pasaulē.

Austrālijas lokdauns, gluži loģiski, izraisīja strauju pieprasījumu pēc tiešsaistes pirkumiem un īpaši alkohola, jo ko tad citu viņiem darīt, sēžot nedēļām ilgi mājās bezdarbībā. Taču varas iestādes tagad atņem arī šo prieciņu. Protams, ka kaut kad jau tiek solīts atvērt bārus un pārējās sabiedriskās vietas – taču ar QR kodu. Parējie acīmredzot sēdēs lokdaunā tik ilgi, kamēr viņus sašpricēs piespiedu kārtā. Austrālija ir tā valsts, kur tas acīmredzami var notikt tieši tā, ar varu ielaužoties mājās.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Nav ko brīnīties par Austrāliju. Lai gan zeme ir plakana,viņi tur staigā ar galvu uz leju. No tādiem visu var sagaidīt.

    septembris 11, 2021
  • Vai tiešām šos raksteļus neviens nelasa? Kur komentāri?

    septembris 20, 2021

Leave A Comment