Saturday, August 15, 2020
Trending News

Baidena polit-tehnoloģiskā shēma atšifrēta

Video uzskatāmi parādīts, ka nav starpības kam ziedojiet – nemieru un demolētāju Balck Lives Matter (BLM) vai ASV prezidenta demokrātu partijas kandidātam Baidenam – nauda nonāk vienā organizācijā ActBlue.

Jau iepriekš arī ziņojām, ka lielākās Deep State korporācijas ziedo BLM un līdzīgām organizācijām $1,7 miljardus, bet ja abām organizācijām ir viens vadības centrs – ActBlue, tad sanāk, ka faktiski visa nauda nonāk Baidena kampaņai. Abas naudas plūsmas saplūst vienā un vairs jau nav iespējams precīzi izsekot un nosķirt. Acīmredzot tieši tāds arī ir šīs shēmas mērķis.

Viltība apslēpta smalkā niansē – ja 60 dienu laikā saziedotā nauda netiek izņemta, ja uz to neviens nepiesakās, vai atsakās izņemt, tad ActBlue šos līdzekļus var izmantot savām programmām pēc saviem ieskatiem. Tātad viss, kas ir vajadzīgs, lai oficiāli nauda nonāk demokrātu kontos, ir divi mēneši, kuru laikā BLM nepiesakās uz tiem saziedoto naudu. Vairāk par šo shēmu jau rakstījām iepriekš, kur detalizētāk skaidrots, ka BLM ir demokrātu naudas mašīna.

Savu politisko nokrāsu Black Lives Matter atklāj paši šajā video, kurā tās līdere Cullors paziņo, ka Trampam ir jāatkāpjas tagad, negaidot vēlēšanas! Viņi saka, ka tas ir viņu mērķis, tātad nevis rasisms problēmu risināšana, bet izrādās Trampa atcelšana no amata.
Black Lives Matter pieprasa Trampam tūlīt atkāpties!

Tātad faktiski aiz Black Lives Matter stāv Baidena polittehnolgi. Viena no formālajām BLM līdzdibinātājām Patrisse Cullors, atzīstot,

ka viņa un viņas kolēģi BLM veidotāji ir “apmācīti marksisti”.

Baidens un viņa Deep State polittehnologi saprot cik grūti ir cīnīties pret Trampu, kuram īpaši pēc vīrusa afēras pirmā cēliena totālas izgāšanās ir daudz lielāks atbalsts sabiedrībā, tādēļ viņi pieķērušies galējiem līdzekļiem – veido nemierus, grautiņus, lai destabilizētu vēlēšanas un tās nenotiktu, vai pārceltas uz elektronisku platformu, kur tās varētu viltot. Filozofiski viņi ir izdomājuši virzīt marksistiskas revolucionāras idejas, lai tādā veidā radītu iespējami lielas jukas un nekārtības.

CNN Cullors stāsta, ka BLM galvenais mērķis ir gāzt Baidena galveno sāncensi Trampu.

“Trampam ne tikai nav jābūt amatā novembrī, bet arī viņam vajadzētu atkāpties no amata tagad,” sacīja Cullors. “Tramps ir jāatceļ no amata. Viņš nav piemērots amatam. Un tāpēc tas, ko mēs centīsimies, ir panākt, ir atbrīvot Trampu no ārpuses. Kaut arī mēs turpināsim aicināsim bijušo viceprezidentu Džo Baidenu par kriminālatbildības un policijas politiku, tas būs svarīgi, taču mūsu mērķis ir panākt Trampa atcelšanu. ” ASV prezidenta vēlēšanas notiks 2020. gada 3. novembrī.

Tātad faktiski ASV demokrāti ir marksistu, anarhistu kustība, kuras mērķis ir gāzt prezidentu Trampu. Padomājiet par to! Viņi izmantos visas metodes, lai panāktu savu. Atcerēsimies, ko teica Deep State darbonis un Rokefellera draugs H.Kissindžers: “nespēja atrisināt vīrusa krīzi varētu “pasauli aizdedzināt”.” Šī sīkā frāze pierādījās kā ļoti precīza notikumu attīstība, kam sekoja BLM kustības vandālisms, dedzināšana un huligānisms daudzos visos ASV štatos.

Baidens arī nesteidz šos vandāļus nosodīt, viņš pret tiem ir ļoti atbalstošs un izprotošs, tādējādi vēlreiz apliecinot šīs polit-tehnoloģiskās shēmas pastāvēšanu. Baidens atzīst, ka

labāk esot, ja ASV dibinātāju pieminekļi tiekot demontēti, jo es varu saprast tās dusmas, kas ir…

Tātad saliekas visa polit-tehnoloģiskā ķēde cik zemiskā veidā demokrāti cenšas atgūt savu zūdošo ietekmi.

Jāatzīst, ka pār Baidena kandidatūru ir pacēlušās arī nopietnas bažas arī deļ viņa savādās izturēšanās pret bērniem un sievietēm. Tas prasītu īpašu piesardzību laikā, kad grūst un nāk gaismā plašs elites pedofilu tīkls un pasaule plašāk uzzina par viņu narkotiku adrenohromu, kas nav nekas cits kā mazu bērnu asinis.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment