Trending News

Baltā ādas krāsa – parazītiska kondīcija. Jaunā normālā zinātne

Plašu rezonansi ASV sabiedrībā izraisījis kāds Ņujorkas psihoanalītiķis Donalds Moss. Šī gada 27. Maijā ASV Psihoanalītikas Asociācijas žurnālā tika publicēts šī autora raksts par to, ka būt baltam, tas nozīmē parazītisku kondīciju, pret kuru nav zāļu.

Šī kondīcija padara parazītisma nēsātājus nepiesātināmus un perversus. Deformācija vēršas pret krāsainiem cilvēkiem un to ir grūti apturēt.  Baltuma ātstēšana ietver sevī fiziskas un sociāli-vēsturiskas iejaukšanās, bet nav garantijas, ka tas atkal nesāk izpausties. Tieši tā – tie nav kaut kādi interneta komentāri, kuru autoru varētu uzskatīt par nepieskaitāmu. Donalds Moss ir Ņujorkas Psihoanalītikas Institūta lektors un šis darbs ir publicēts pietiekoši nopietnā zinātniskā žurnālā. Tā ir tieši tāda pati jaunā normālā zinātne, kāda ir uzpurņi, lokdauni un injekcijas.

Daudzi profesionāli psihiatri un arī ierindas cilvēki sākotnēji nespēja noticēt, ka šī ir īsta publikācija. Un tomēr. Būtībā jau šis profesors neko jaunu nepasaka, kā tikai skaidri noformulē patreiz notiekošās afēras vienu no galvenajiem nolūkiem. Kovidšovs un zaļā afēra kā ierastās sabiedrības un kapitālisma demontāžas instrumenti ir viena lieta, bet baltās rases izpostīšana ir otra lieta un tas viss notiek paralēli.

Īpaši ASV, kur iedarbinātas destruktīvās BLM un Antifa kustības, palaisti darbībā ilgstoši audzētā melno vardarbība, bet pāri robežām veļas migrantu pūļi no Latīnamerikas. Ne vien tas, bet daudzviet jau atklāti tiek realizētas ‘balto vainas’ mazgāšanas kampaņas un programmas. Jau šī gada februārī parādījās ziņas par to, ka Cola kompānija uz saviem darbiniekiem izmanto smadzeņu skalošanas propaganda ‘esi mazāk balts’ – par to pastāstīja kāds no darbiniekiem. Tā ir iekšējā treniņa programma, kurā tika stāstīts faktiski tas pats, ko tagad uzrakstījis šis psihopāts – ar balto ādas krāsu tiek saistītas visas negatīvās īpašības un iedzīta kolektīvā vainas apziņa par vēsturisko netaisnību un melnajiem vergiem.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Protams, neviens nepiemin faktu par to, ka vergus Āfrikā tirgoja paši cilts vadoņi, ka bija arī melnie vergturi, bet paši baltie bijuši tādi paši vergi Romā kā dzimtcilvēki viduslaikos. Kam tad mums prasīt kompensācijas? Taču tas ir jaunais normālais un tas lien ārā pa visām malām, ja cilvēki to veicina un gatavi sevi pazemot, tad drīz vien injicētiem var nākties iziet arī ‘baltās vainas mazgāšanas’ kursus.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment