Trending News

Baltā nama un Tehnokorporāciju saplūšana – tā rodas fašisms.

Ja mēs palūkojamies atpakaļ vēsturē, tad visas sabiedrības, kur valdības ir centušās, vai vismaz gribējušas kontrolēt savu pilsoņu vārda brīvību, ir bijušas totalitāras. Savulaik ASV dibināšanā viens no galvenajiem punktiem, ko tur ielika tā saucamie Konstitūcijas tēvi, bija tieši aizliegums to darīt.

Kopš tā brīža, neskatoties uz dažādām problēmām un arī pašas demokrātijas iluzioro dabu, kopumā pirms lielo cenzoru parādīšanās Rietumu pasaulē līdz šim tomēr bija iespējas kaut kā savu nostāju paust, kaut arī ne par visiem jautājumiem un cenzūra jau darbojās tik un tā, lai cik skaistu mums mālētu to fasādi. Un tomēr eksistēja kaut kāda nosacīta vārda brīvība, bet tagad laiki ir pilnībā mainījušies un kopš lielo tehnoloģiju korporāciju cenzūras ieviešanas burtiski kā ar āmuru viss tas tiek iedzīts zemē. Var jau teikt, ka visi šie FB un Twitter ir privātas kompānijas un var darīt ko grib – taču šobrīd notiekošie procesi demonstrē, ka tas viss pāriet pavisam jaunā līmenī.

Proti, tā ir šo korporāciju un valdības saplūšana – tāda pārvaldes forma saucas korporatīvais fašisms un tieši t0 sprediķo arī Davosas forums kā nākotnes sabiedrības modeli, kurā šīs korporācijas faktiski pārņem kontroli un absorbē valstis. Ļoti līdzīgi tas bija Itālijā un Vācijā, kur lielie rūpnieki un vadoņi bija uz vienu roku it visā un tie faktiski pārstāvēja šo lielbagātnieku intereses.

Tagad notiek tāds pats process un tas notiek tieši kādreizējā demokrātijas citadelē ASV. Tur nesenā paziņojumā bēdīgi slavenā Dženna Psaki skaidri paziņoja, ka ir uzsākta sadarbība ar FB platforma un tagad ASV valdība būs tā, kas noteiks saturu šajā platformā, dodot uzdevumus cenzoru brigādēm dzēst visu, kas kaut kādā veidā neatbilst Baidena administrācijas uzskatiem. Tā vispār šāds notikums ir grandiozs un straujš solis atklāta fašisma un totālas diktatūras ieviešanā un to dara tieši tie, kas visu šo laiku sevi sauca par demokrātiem.

Un tieši viņi, stādot sevi kā paraugu visai pasaulei, nesot demokrātiju ar bumbām visur, kur uzskata par vajadzīgu, tagad nodibina atklātu korporatīvā fašisma valsti. Protams, ka iemesls tam ir tā pati vīrusa afēra, injekciju histērija un tas, ka liela daļa ASV iedzīvotāju negrib šprices – taču tas ir tikai iegansts un viss lielais totalitārais plāns ir palaists darbībā. Nu jau arī plakāti uz ielām ir tādi paši, kādi bija autoratīvos un totalitāros režīmos ar visiem saukļiem par uzvaru un tamlīdzīgi.

Tagad sen vairs nedarbojas dažādas informācijas princips un izvērtēšana, bet tikai Gebelsa atstrādātā tehnoloģija, ka vajag bombardēt ļaužu prātus ar meliem tik ilgi, kamēr viņi notic vai vienkārši salūzt. Un tagad to dara ne vairs vienkārši kādas grupas, atsevišķas valstis, bet tas ir globāls plāns.

Tad, kad sākotnēji visi faktu pārbaudnieki metās cenzēt vīrusa laboratorijas izcelsmi, viņiem bija viena pareizā teorija, tagad viņiem ir citas pareizās teorijas, bet tā visa ir indoktrinācija un smadzeņu skalošana, nevis informācija.

Šobrīd patiešām tiek rakstīta pilnīgi jauna vēsture.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment