Thursday, July 2, 2020
Trending News

Bāriņtiesa nolemj atdot 11 gadus vecu meiteni mātei, no kuras viņai ir paniskas bailes

2020. gada 3. jūnijā piespiedu kārtā tika izpildīts Latvijas Republikas tiesas lēmums par divu nepilngadīgo bērnu Ellas un Toma atgriešanu bērnu mātes aizbildniecībā uz Angliju. Meita Ella tiešā veidā apsūdz māti seksuālā izmantošanā, bet viņas dzīvesbiedri lesbieti pedofīlijā. Meitai ir paniskas bailes no mātes. Tajā pašā laikā viņa vēlas palikt pie sava tēva Latvijā. Neskatoties uz to, bāriņtiesa pieņem lēmumu par izdošanu mātei uz Angliju un policija to rupjā veidā izpilda, ignorējot jebkādas veselā saprāta un cilvēcības paliekas.

Bērnu fiziskā atņemšanas brīdī piedalījās arī Talsu novada bāriņtiesas priekšsēdētāja vietniece Aija Staškova Ciemīte, šeit var noklausīties telefonsarunu, kur dzirdams pretējs oficiālais viedoklis, kā ierēdne aizstāv bērnu seksuālā izmantošanā aizdomās turēto māti –

ar Talsu novada bāriņtiesas priekšsēdētājas vietnieci Aiju Staškovu Ciemīti

Pret māti jau ierosināta krimināllieta, tomēr tā apstājusies un, ja bērni atzīti par cietušajiem, bet māte par aizdomās turēto, tad tas vienalga neliedz bāriņtiesa atdot bērnus mātei, kuras klātbūtne izraisa bērnos paniskas bailes. Detalizēti skaties visu notikušo video sižetā, kuru veidojis Andris Ciekurs, Gaismas tīmeklis.

Šeit izlasāms pilns galīgās instances - Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas lēmums, kurš tika pieņemts šādā sastāvā - tiesnese Žanete Žimante, tiesnese Daiga Vilsone, tiesnese Līga Blūmiņa. Neskatoties uz to, ka ir tikko uzsākta krimināllieta pret māti par seksuālu bērnu izmantošanu, motīvu daļā šīs tiesneses spriedumā raksta -

lietas izskatīšanas laikā nav iegūts apstiprinājums, ka pastāv nopietns risks tam, ka bērnu atdošana sagādās bērniem fizisku vai psiholoģisku kaitējumu, vai citādi radīs neciešamu situāciju.

2020. gada 3.jūnijā, Sabilē notika neticama bērnu nolaupīšana. Ar šo video jau dalījušies FB vairāk nekā 5000 cilvēku. Video autors: Tautas varas frontes TV.

Izveidota īpaša petīcija, kur iespējams parakstīties par bērnu atgriešanu Latvijā.

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Latvijā taču uz šovinisma pamata ir jo*anijs matriarhāts, tāpēc tamlīdzīgām situācijā pret parasto mums tā pierasts ir jāizmanto efektīva argumentācija un jārēķinās ar iespēju kļūt par valsts ienaidnieku. Diemžēl par tādiem argumentiem ir tiesas, kas mēdz uzskatīt arī dramatisku pārliecināšanu un tādu, kā exstrasensālu ietekmēšanu. Varbūt tēvam galīgi nav līdzekļi, lai nodrošinātu savu pienākumu pildīšanu. Varbūt tiesa, cenšoties likumīgi atbalstīt kaut kādas, teikt radošas brīvības, lai izskatītos moderni, nepienācīga ir izskatījusi lietas materiālus.

    June 26, 2020

Leave A Comment