Trending News

Bez šprices nav pārtikas?

Tā iezīmējas nākamais terora solis – šobrīd tas tā izskan ASV, kur ASV valsts kases sekretārs, tāpat kā mūsu premjers atklāti draud visai nācijai.

Tiek atklāti paziņots, ka vienīgais veids, kā izbeigt tukšo plauktu krīzi, kas pārņēmusi arī Ameriku, ir..nošpricēt visus. Tas ir Wally Adeyemo, Baidena administrācijas otra augstākā amatpersona šajā departamentā, kas šādā veidā šantažē visus tos, kas nav vēl nošpricēti. Tas bija pagājušās ceturtdienas intervijā ABC kanālam. Izrādās, ka nevakcinētie vainīgi arī pie globālistu izraisītās loģistikas ķēdes sagraušanas un tukšajiem plauktiem, kas arī ir bijis Reseta plāns no paša sākuma, maksimāli samazināt patēriņu.

Turklāt pašās ASV tieši režīma neprātīgās kovid politikas dēļ tūkstošiem kuģu stāv jūrā Losandželosas ostas tuvumā, taču netiek izkrauti, jo dažādu ierobežojumu un darba spēka trūkuma dēļ to nevar izdarīt. Bet šis kungs paziņo, ka tas var tikt risināts tikai tad, ja visi ir novakcinēti. Baidena Amerikas graušanas plānu viņš nosauca par ‘ekonomikas pārejas’ posmu, kura laikā visam kāpj cenas. Slavējot Baidena izdalītos stimulu čekus, viņš vienlaicīgi atzīmēja, ka realitāte ir tāda – vienīgais ceļš, kā mēs varam tikt šim posmam cauri ir tad, ja visi Amerikā un visā pasaulē tiek novakcinēti.

Visā pasaulē – tieši tāpēc trako arī vietējais režīms, kas ir tiešie Baidena režīma pakalpiņi. Kamēr ABC reportieris norādīja uz to, ka tualetes papīra trūkums un panikas pirkšana var tikt novelta uz starptautiskās ķēdes pārrāvumiem, amerikāņi sāk uzdot jautājumus par dīvaini specifisko lietu iztrūkumu plauktos. Parādās arī versijas par to, ka tas tā notiek tīšām, lai uzkurinātu naidu pret nevakcinētiem vai arī turpinātu graut mājsaimniecības, kurām jāsāk pierast pie kaut kā tāda, ko mēs atceramies PSRS sagrāves beigu posmā. Adeyemo nekautrējās arī paskaidrot, ka galvenais iemesls, kāpēc Baidens spiež visus špricēties, ir tas, ka tikai tad Baltais nams varēs nodrošināt resursus, kas ļautu amerikāņiem nonākt krīzes ‘otrā pusē’ Citiem vārdiem sakot, tas ir paziņojums par to, ka bez šprices nebūs resursu.

Kaut arī ASV mediji tukšo plauktu problēmā vaino starptautisko kuģošanas industriju, tomēr ir spiesti atzīt, ka Losandželosas un Longbīčas ostas, kas abas kopā apstrādā 40% kopējo ASV ienākošo kravu apjoma, pagājušā gadā sasniedza noslogotības rekordus. Līdz ar to, produkti un lietas ir, tas viss stāv tūkstošos konteineru uz kuģiem, bet daudzi autovadītāji, kas strādāja uz attiecīgām kompānijām, ir sacēlušies pret šprici un pametuši darbus, atstājot tās bez darbinieku skaita, kas vajadzīgs normālam darbam – savukārt arī citi, pat ja viņi ir vakcinēti, sākuši streikot, prasot labākus darba apstākļus, jo viņiem sanāk strādāt pārāk daudz – atkal kārtējā absolūti mākslīgā problēma, kādu varēsim vērot arī pie mums.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Baidena administrācija mēģina krīzi novērst, ierosinot ostām strādāt 24H režīmā. Pats viņš to nosauca par lielisku ideju, bet LA ostas menedžeris no tādas idejas ir atteicies. Darba spēka trūkums pie milzīgā bezdarba – tāds paradokss notiek ne tikai ASV – tas ir arī Eiropā, UK un arī Itālijā notiek protesti ostās, kur kuģus tieši tāpat nevar izkraut. Tur protestē pret šprici, ko prasa visiem strādājošiem.

UK režīms jau ir sācis lūgt šoferus atgriezties darbā, vienlaicīgi cenšoties risināt problēmu ar īslaicīgām vīzām, ko izsniedz citu valstu pilsoņiem.

Austrālijā ir līdzīgi – tur šoferi apvienojušies ar citām arodbiedrībām, kas izdara spiedienu uz režīmu – Austrālija ir lokdaunu lielvalsts, kurā tie ilgst mēnešiem.

Cik ilgi būs mūsējais?

Cik ilgs būs lokdauns LV?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment