Trending News

Bezpartejiskie kandidāti spraigā diskusijā pie Dombura

Jānis Pļaviņš, Dainis Vītols un Jānis Mārtiņš Skuja – bezpartejiskie Rīgas domes vēlēšanu kandidāti, kuri piedalās no sociālā eksperimenta, par kuru vairāk iespējams uzzināt šeit. Domburs kā anti-konstutucionālā propogandistu grupējuma Delfi pārstāvis centās kā vienmēr pazemināt Memory Water, lai arī tas viņam galīgi neizdevās un viņš tika nolikts pie vietas. Spilgti bija redzams, ka Domburs nebija neitrāls, bet bija pret brīvajiem kandidātiem, cenšoties atbalstīt veco partiju kliķi. Domburs bija rūpīgi gatavojies un secinājis, ka strukturēts ūdens ir viena no svarīgākajām tēmām Rīgas domes vēlēšanu diskusijā.

Domburam pilnīgi neinteresēja aktuālais jautājums par rupjo likumā garantētā raidlaika nepiešķiršanu, tādējādi tika slēpts lielais kauna traips arī Administratīvo tiesu sistēmā (šeit publicēts pilns lēmums). Tiesneses Kuškinas absurdais lēmums pārsūdzēts un Apgabaltiesas lēmums būs zināms 11. augustā.

Domburs pilnīgi izgāzās paziņojot, ka ir sniegtas nepatiesas ziņas Mainām Pasauli rakstā par faktčekotāju atalgojumu. Viņš nebija rakstu izlasījis līdz galam un domāja, ka rakstā publicētas Delfi saņemtā atlīdzība, lai arī tur bija publicēta citu valstu faktčekeru saņemtās summas. Domburs nezināja, ka kopumā pasaulē ir šodien 79 faktčekeru organizācijas.

Pats interesantākais ir, ka šajā faktčekeru sarakstā vairs nav Latvijas Delfi, tikai Lietuvas Delfi un Rebaltica, tādēļ iespējams Latvijas Delfi jau atņemts faktčekera statuss.

Jau ziņojām iepriekš, ka Delfi faktčekeri izvairās un bēguļo bailēs no diskusijas par savu nepamatoto cenzūru. Delfi uz zvaniem neatbild, lai komentētu šo situāciju.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment