Tuesday, September 22, 2020
Trending News

Bezpartejiskie kandidāti spraigā diskusijā pie Dombura

Jānis Pļaviņš, Dainis Vītols un Jānis Mārtiņš Skuja – bezpartejiskie Rīgas domes vēlēšanu kandidāti, kuri piedalās no sociālā eksperimenta, par kuru vairāk iespējams uzzināt šeit. Domburs kā anti-konstutucionālā propogandistu grupējuma Delfi pārstāvis centās kā vienmēr pazemināt Memory Water, lai arī tas viņam galīgi neizdevās un viņš tika nolikts pie vietas. Spilgti bija redzams, ka Domburs nebija neitrāls, bet bija pret brīvajiem kandidātiem, cenšoties atbalstīt veco partiju kliķi. Domburs bija rūpīgi gatavojies un secinājis, ka strukturēts ūdens ir viena no svarīgākajām tēmām Rīgas domes vēlēšanu diskusijā.

Domburam pilnīgi neinteresēja aktuālais jautājums par rupjo likumā garantētā raidlaika nepiešķiršanu, tādējādi tika slēpts lielais kauna traips arī Administratīvo tiesu sistēmā (šeit publicēts pilns lēmums). Tiesneses Kuškinas absurdais lēmums pārsūdzēts un Apgabaltiesas lēmums būs zināms 11. augustā.

Domburs pilnīgi izgāzās paziņojot, ka ir sniegtas nepatiesas ziņas Mainām Pasauli rakstā par faktčekotāju atalgojumu. Viņš nebija rakstu izlasījis līdz galam un domāja, ka rakstā publicētas Delfi saņemtā atlīdzība, lai arī tur bija publicēta citu valstu faktčekeru saņemtās summas. Domburs nezināja, ka kopumā pasaulē ir šodien 79 faktčekeru organizācijas.

Pats interesantākais ir, ka šajā faktčekeru sarakstā vairs nav Latvijas Delfi, tikai Lietuvas Delfi un Rebaltica, tādēļ iespējams Latvijas Delfi jau atņemts faktčekera statuss.

Jau ziņojām iepriekš, ka Delfi faktčekeri izvairās un bēguļo bailēs no diskusijas par savu nepamatoto cenzūru. Delfi uz zvaniem neatbild, lai komentētu šo situāciju.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Latvijas Delfiem nekad nav bijis faktčekera statuss. Tas visu laiku ir Lietuvas Delfi un viņi piesaista žurnālistus no Latvijas. “No politiskās ietekmes neatkarīgais Starptautiskais faktu pārbaudes tīkls (International Fact-Checking Network) šim darbam akreditējis Lietuvas DELFI redakciju, kura projektam piesaista kolēģus gan Latvijā, gan Igaunijā.”

  augusts 7, 2020
 • Domburs izgāzās kā veca sēta, teikšu godīgi – pilnīgs ”čau” …un šitādi Latvijā strādā par žurnālistiem

  augusts 7, 2020
 • Tiem, kas vēlas doties politikā Latvijā, ir jābūt gataviem atvairīt gan pamatotus, gan pilnīgi absurdus Latvijas mediju pārstāvju uzbrukumus. Trīs vīri, kas bija ciemos pie Dombura, tam īsti nebija gatavi, jo ir jāzina fakti vismaz par tēmām, kas cieši saistītas ar viņiem pašiem. Kas precīzi rakstīts programmā, kāda firma izgatavo aparātu, kas strukturē ūdeni. Tomēr Domburs izgāzās. Ar tēmu par cenzūru. Nebija gatavs atzīt, ka Delfi cenzē, ka Delfi palīdz Facebook dzēst “nepareizo” informāciju. Domburs gan veikli “nosvīda” no tēmas, kad juta, ka “uguns pakulās”, ka deg viņa un Delfu pēcpuse, bet izlietu ūdeni nesasmelt. Ar Delfiem un Re:Baltica viss skaidrs. Šie cenzē un, visticamāk, saņem par to samaksu. Jautājums – cik lielu paliek spēkā, bet tas lietas būtību, ka esam atpakaļ totalitārismā nemaina.

  augusts 7, 2020
 • Nu ko es varu pateikt…
  Ar grūtībām noskatījos šo raidījumu, lai nenospļaudītu caur monitoru Domburam ģīmi..
  IZCILS KRETĪNS‼
  Vīri drosmīgi – respekts viņiem un paldies.❤
  Citu nekā no delfu sorosista gaidīt nevarēja, kā tikai sarkasmu. Bet lai šis kundziņš atcerās..
  “No sākuma viņi nepamana tevi, pēc tam smejas par tevi, vēlāk -cīnās, un pēc tam – tu vinnē” un šo teicienu lai Domburs sev tualetē uz sienas uzraksta un katru rītu, kad ies pa lielam lai pārlasa un zin, ka jau pavisam drīz viņš būs nolikts uz lāpstiņām.

  augusts 7, 2020
 • Domburs vai kā viņu tur- pretīgs tips. Gan delfi gan tvnec cenzē visu pēc kārtas. Ko viņi vispār publicē savu ziņu portālos?! Tur jau neiet runa par žurnālistiku vispār. Vienkārši parkopē vienu un to pašu murgu, jaucot to ar kaut kādu ārvalstu dzelteno presi. Kopumā vis izskatās kā debilizacijas programma visas viņu ‘ziņas’. Un visur vēl riebīgas reklāmas, Cocakola, makdonalds, medikamentu un pārējais s.uds! Bet tajā pašā laikā viņi raksta un brīdina visur ka jārūpējas par mūsu un jūsu drošību, veselību un tt vis tas murgs ar plandēmiju. Bet ko paši reklamē? Indi reklamē

  augusts 7, 2020

Leave A Comment