Trending News

Bijušais Pfizer viceprezidents apstiprina uzreiz vairākas sazvērestības “teorijas” par PCR testu un vakcīnām

2021. gada 31. martā / pravda-tv.com

Alerģiju un elpceļu terapijas speciālists Dr. Maikls Jīdens jau sen saodis patiesu sazvērestību pret cilvēci, aizgājis projām no siltas vietiņas uzņēmumā Pfizer — un neklusē. Nesenā intervijā Jīdens atklāj: “Es apzinos globālo noziegumu pret cilvēci, ko šobrīd veic lielai daļai pasaules iedzīvotāji… Es nevaru to uzsvērt pietiekami skaidri — stāsti par vīrusa variantiem un nepieciešamību atkal un atkal no jauna revakcinēties ir aplami.”

2021. gada marta beigās America’s Frontline Doctors (AFLDS, “Amerikas vadošie ārsti”) intervijā ar bijušo Pfizer viceprezidentu un galveno zinātnieku Dr. Maiku Jīdenu (Michael Yeadon) pārrunāja viņa uzskatus par Covid-19 vakcīnām. Jīdena teikto komentē Eva Marija Grīze (Eva Maria Griese) no pravda-tv.com.

“Manuprāt, ir ļoti iespējams, ka to izmanto liela mēroga iedzīvotāju skaita samazināšanai.”

“Es nepavisam nešaubos, ka piedzīvojam ļaunuma klātbūtni. Šādu apzīmējumu visā savā 40 gadus garajā pētnieka karjerā vēl nebiju lietojis. Mums visapkārt ir bīstami produkti. Man ir bail, taču es tāpat neatturos vairākām spējīgu Kanādas advokātu grupām un Dr. Rainera Filmiha (Reiner Füllmich) komandai Vācijā paust savu eksperta viedokli.”

Patērētāju aizsardzības advokāta Dr. Rainera Filmiha viedoklis lielā mērā sakrīt ar Jīdena, kas attiecas uz PCR testu likumīgumu un cilvēku nicinošajiem aizliegumiem.

Tas esot ārprāts, ka vakcīnas plānots “sarūpēt” pēc iespējas vairāk cilvēkiem, — tā saka bijušais Pfizer darbinieks, lielās farmācijas industrijas pārstāvis.

Pat tad, ja vīruss būtu likumīgs, jāaizsargā jau tikai tie cilvēki, kam ir paaugstināts risks nomirt no šī vīrusa. Runājot par šiem cilvēkiem, varētu gan arī iebilst, ka ir vērts uzņemties šo risku. “Taču visi citi cilvēki, kas ir veseli un jaunāki par 60 gadiem, vai pat mazliet vecāki, — viņi no vīrusa nenomirs.”

“Tamdēļ ir pilnīgi neētiski ievadīt šīs grupas cilvēku organismā jaunas vielas, kuru potenciāls attīstīt nevēlamas blaknes pēc vairākiem mēnešiem vēl ir pilnīgi nezināms…

“Nevienā citā laikmetā nebūtu ieteicams darīt to, kas minēts kā [masveida vakcinēšanas] nolūks. Tā kā es to zinu pilnīgi droši un zinu, ka tie, kas liek [vakcinēt cilvēkus] arī to zina, tad mums jājautā — kāds ir viņu motīvs vakcinēt pēc iespējas vairāk?”

Iemesls nevarot būt vien nauda, saka Dr. Jīdens, jo cenu celšanai būtu tāds pats efekts. Tātad tam jābūt kaut kam citam. Jīdens domā, ka ir plānots vakcinēt arī nepilngadīgus bērnus un beigās mazuļus, un to viņš interpretē kā ļaunu rīcību.

“Nav pilnīgi nekādu medicīnisku iemeslu šādai rīcībai. Zinot, ka šo “vakcīnu” uzbūve izraisa pīķa proteīna izpausmi saņēmēja organismā, tas pats izraisa negatīvu bioloģisku efektu, kas dažiem cilvēkiem kaitēs un radīs, piemēram, asins trombus, un es esmu apņēmības pilns par to ziņot.”

Šīs bijušā Pfizer algotā zinātnieka bažas jau ir apstiprinājušās, jo asins trombu dēļ iestājušies vairāki nāves gadījumi. Oficiāli tas, protams, noticis sagadīšanās pēc neilgi pēc vakcinācijas. Dabiski, ka rodas spēcīgas aizdomas, ka šie nāves gadījumi palielina no Covid mirušo skaitu, ko mums centīsies pārdot kā trešo vilni.

Jīdens apņēmigi turpina aizrādīt, ka tos, ko vīruss neapdraud, nedrīkst pakļaut šo bioloģiski aktīvo vielu blakņu riskam

“Domājams, ka imunitāte pret tādu elpceļu vīrusu kā SARS-CoV-2 darbojas vairākus gadus. Kālab es to saku? Mums ir pamatīgi dati par vīrusu, kas atsevišķās pasaules daļās bija aktīvs pirms septiņpadsmit gadiem — SARS[-CoV], un, tā kā SARS-CoV-2 ir 80 % līdzīgs SARS[-CoV] vīrusam, es uzskatu, ka pierādījumi ir viennozīmīgi: Ļoti gudri šūnu imunologi izpētīja visus sasniedzamos cilvēkus, kas pirms 17 gadiem pārdzīvoja SARS.

Tika paņemti asins paraugi un pārbaudīts, vai visi šie cilvēki reaģē uz sākotnējo SARS vai nē, un visi reaģēja; visiem šiem cilvēkiem bija pilnīgi normāla, spēcīga T-limfocītu atmiņa. Viņi tik tiešām bija aizsargāti arī no SARS-CoV-2, jo tas ir tik līdzīgs; tā ir krusteniskā imunitāte. Jīdens komentē:

“Šo cilvēku T-limfocītu reakcijas veids bija tāds pats kā gadījumā, kad vairākus gadus pēc vakcinācijas tiek pārbaudīts, vai šī imunitāte vēl pastāv.

Manuprāt, tie ir vislabākie dati, kādi vien varētu būt. Es pat teiktu, ka arī imunitāte uz mūžu ir visnotaļ iespējama.

Citiem vārdiem sakot — iepriekšēja saskarsme ar SARS[-CoV], tātad vīrusa variantu, kas ir līdzīgs SARS-CoV-2, nodrošina imunitāti arī pret šo vīrusu.”

Šī “krusteniskā” imunitāte varētu būt iemesls, kādēļ pēdējo gadu gripas uzliesmojumu laikā daudziem saslimušajiem bijusi viegla slimības gaita.

Dr. Jīdens: “Nedrīkst būt tā, ka cilvēkam jāpierāda, ka viņš neapdraud citu veselību. Līdz ar to nav vairāk nekādu argumentu tam, ka visi būtu jāvakcinē.”

Es saprotu jēdzienu “neblīva vakcīna” tā, ka vakcinētajiem tā tikai mazina simptomus, bet neaizkavē slimības pārnesi. Tādējādi tā dod iespēju izplatīties bīstamākam vīrusam.

Normālos apstākļos spēcīgākas mutācijas populācijā neizplatītos, jo tās savu saimnieku nogalinātu pārāk ātri, taču, ja vakcinētie tikai saslimst vieglāk, tad viņi mutācijas izplata nevakcinētajiem, kuri tad var saslimt daudz smagāk un nomirt.

Pasaciņa par bīstamākām mutācijām… “Neviens dabisks variants no sākotnējās sekvences neatšķiras par vairāk kā 0,3 %.” Citiem vārdiem sakot — visi varianti ir vismaz 99,7 % līdzīgi [it kā] sekvencētajam Uhaņas vīrusam.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

“Tā ir fikcija — ļauna fikcija, ka imunitāte varētu palaist garām vīrusa variantus. Tā ir ne tikai neticama — jo šī lielā variantu līdzība nozīmē nulles iespēju, ka imūns (dabiskā ceļā vai caur vakcīnu) cilvēks varētu saslimt ar kādu vīrusa variantu, bet to empīriski balsta augsta līmeņa pētījumi.”

Katrā ziņā to nebalsta labākās imunitātes pētījumu metodes. Šiem apgalvojumiem, kad tajos sāk iedziļināties, aizvien trūkst pamata, un tiek izmantoti dažādi triki, piemēram, nosacījumu manipulēšana antivielu iedarbīguma pārbaudei. Antivielas visticamāk ir drīzāk mazsvarīgas saimnieka organisma aizsardzībai no šī vīrusa.

Ir daži “dabiskie eksperimenti”, t. i., cilvēki, kuru organisms diemžēl nespēj veidot antivielas un tomēr diezgan sekmīgi tiek galā ar šī vīrusa atvairīšanu. Ar antivielām jums katrā ziņā veiksies labāk nekā bez tām. Es pieminu šos retos pacientus, jo viņi pierāda, ka antivielas nav būtiskas saimnieka organisma imunitātei, tā ka daži izfantazēti testi laboratorijā ar antivielām un manipulētiem vīrusa variantiem NEATTAISNO revakcinācijas nepieciešamību.

Labā ziņa ir tā, ka pastāv vairākas iespējas koronavīrusa ārstēšanai — hidroksihlorokvīns (HCQ), ivermektīns, budesonīds (inhalatīvs steroīds, ko lieto astmatiķiem) un protams, orāli D [un C] vitamīns, cinks, acitromicīns utt.

Pieejamie medikamenti tiktāl novērš smagu slimības gaitu, ka vīrusam nemaz nebija jāizvēršas publiskā veselības krīzē.”

Eiropas zāļu aģentūra tīši ignorē pat tādus ekspertus kā Dr. Jīdenu vai Dr. Vodargu

“Mēs ar Dr. Volfgangu Vodargu (Wolfgang Wodarg) 2020. gada 1. decembrī iesniedzām Eiropas zāļu aģentūrai EZA petīciju par ģenētiskajām vakcīnvielām. EZA mūs ignorēja. Farmācijas industrijas un Bila un Melindas Geitsu fonda lielā nauda aizvien rada apstākļus, kuros regulējošajai iestādei vienkārši vairs nav izvēles pateikt ‘Nē’.

Nesen mēs [EZA] rakstījām atkārtoti un brīdinājām par asins trombiem, un EZA mūs ignorēja. Tiklīdz ar savu vēstuli vērsāmies pie sabiedrības, mūs pilnībā cenzēja. Pēc dažām dienām vairāk nekā desmit valstis pārtrauca [AstraZeneca] vakcīnas lietošanu, norādot uz blakni — asins trombi.” Jo ar tiem jau miruši vairāki cilvēki.

“Es nevaru to uzsvērt pietiekami skaidri: Stāsti par variantiem un revakcinācijas nepieciešamību ir APLAMI. Baidos, ka aiz tā visa slēpjas ļoti ļauns iemesls…”

“Piemēram, ja kāds tuvāko gadu laikā vēlas kaitēt ievērojamai daļai pasaules iedzīvotāju vai pat nogalināt tos, tad tās sistēmas, ko tagad ievieš, šādu iespēju sniedz. Manuprāt ir visnotaļ iespējams, ka tās izmanto iedzīvotāju skaita samazināšanai lielā mērogā.”

Tulkojusi un apkopojusi L. Tjuniņa

Interviju var noklausīties šeit. No oriģinālās saites šajā vietnē tā ir dzēsta, atrodama vairs tikai pa apkārtceļiem.

Titulbildes avots.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment