Thursday, July 2, 2020
Trending News

Bila Geitsa sieva: Melnajiem vispirms vajadzētu saņemt Covid vakcīnu

Bila un Melindas Geitsu fonda loma vakcīnas COVID-19 finansēšanā ir radījusi nopietnas bažas, jo bagātais elites pāris ir radikāli iestājies par abortiem un iedzīvotāju kontroli. Komentējot COVID-19 vakcīnas izstrādi, Melinda Geitsa saka, ka Amerikā esošie “melnādainie cilvēki” un “pamatiedzīvotāji” būtu jāvakcinē pret vīrusu pirms baltajiem.

“Viens no iemesliem, kāpēc mēs tajā esam tik ļoti iesaistīti, ir tas, ka jūs nevēlaties, lai pirmās vakcīnas nonāktu valstīs, kuras spēj nosolīt visaugstāko cenu,” saka Microsoft līdzdibinātāja Bila Geitsa sieva. “Ir 60 miljoni veselības aprūpes darbinieku [visā pasaulē]. Viņi ir pelnījuši vispirms saņemt vakcīnu. Viņi ir tie, kas cenšas mūs visus aizsargāt.”

“Tad jums jāsāk no šejienes, atkarībā no valstīm un iedzīvotājiem,” viņa turpināja. “Šeit, Amerikas Savienotajās Valstīs, tie būs melnādainie cilvēki, kuriem vispirms būtu jāsaņem vakcīna, kā arī cilvēki ar simptomiem un pēc tam vecāka gadagājuma cilvēki.”

Geitsa kundze ar savām atziņām nāca klajā virtuālās uzstāšanās laikā Forbes filantropijas samitā pagājušajā nedēļā.

Kaut arī Deep State vakcīnas cenšas uzspiest kā priekšnoteikumu pilnīgai sabiedrības atgriešanai normālā režīmā, izredzes padarīt tās par obligātām joprojām ir pretrunīgas vairāku iemeslu dēļ. Lai arī mediji bieži cenšas izsmiet vecākus, kuri iebilst pret vakcīnām, pamatojoties uz vispārzināmām bailēm par blakusparādībām, viņi mēdz aizmirst vēl citu sabiedrības grupu,

kas atbalsta vakcīnas kopumā, bet nepieņem, ka to sastāvā ir abortētu zīdaiņu ķermeņa daļas.

Bila un Melindas Geitsu fonda loma COVID-19 vakcīnu pētījumu finansēšanā ir radījusi īpašas bažas, kas lielā mērā ir saistīts ar pāra vēsturi kā radikāliem abortu un iedzīvotāju kontroles propagandētājiem.

“Cilvēkiem ir svarīgi saprast, kāpēc tik daudziem ir aizdomas par Bilu Geitsu un viņa filantropiju un kāpēc tik daudzi aizdomīgi reaģē uz mūsu elites sponsorētajiem medicīniskajiem viedokļiem,” skaidro Jonathon Van Maren – Kanādas “Par dzīvību” organizācijas vadītājs.

“Tas ir tāpēc, ka viņi katru dienu melo par abortiem un katru dienu stāsta, ka bērna iznīcināšana dzemdē ir “veselības aprūpe” un tas esot “būtisks pakalpojums ”. Tas ir tāpēc, ka viņi mums saka, ka kontracepcijas tabletēm nav blaknes un tā ir arī veselības aprūpe, ka abortu tabletes ir drošas, abortiem nav negatīvas ietekmes uz sievietēm un simtiem citu melu, par kuriem mēs zinām, ka tie ir meli.”

Pagājušās nedēļas pasākuma laikā Bils Geitss apsūdzēja ASV valdību par izstāšanos no “globālo problēmu risināšanas” un “tikai mēģināšanu vainot”, izstājoties no Pasaules Veselības organizācijas (PVO) par tās sākotnējo atbildi uz koronavīrusa uzliesmojumu, īpaši par tās pretimnākšanu Ķīnas dezinformācijai.

Trampa administrācija kategoriski noraida apgalvojumus, ka atteikšanās no PVO nozīmē atteikšanos no COVID-19 problēmu risināšanas. “Savienotās Valstis joprojām ir neapstrīdams ārvalstu palīdzības līderis,” pagājušajā mēnesī sacīja Džeimss Ričardsons, ASV Valsts departamenta ārējās palīdzības resursu direktors, atzīmējot, ka ASV šobrīd ir atbildīgas par “49 procentiem no visas valdības un daudzpusējās palīdzības ”Atbildot uz COVID-19.”

Tiek lēsts, ka kopš 24. jūnija Amerikas Savienotajās Valstīs ir bijuši vairāk nekā 2,4 miljoni COVID-19 gadījumu, vairāk nekā 123 000 nāves gadījumu un miljons atveseļošanās gadījumu. Vairāk nekā 40 procenti no šiem nāves gadījumiem ir cēlušies pansionātos. Šī ir oficiāla statistika un vērtējama kritiski, jo, kā jau ziņojām iepriekš, Baltais nams skaidroja kādā viedā tiek manipulēts ar Covid19 statistiku.

Rakstījām jau iepriekš, ka Deep State redzamais pārstāvis – bij. valsts sekretārs Kisindžers izteicās, ka “pasaule pēc koronavīrusa pandēmijas nekad nebūs tāda pati kā iepriekš un nespēja atrisināt vīrusa krīzi varētu “pasauli aizdedzināt”.

Jau iepriekš ziņojām, ka pasaules vadošās Deep state korporācijas ir vienojušās ziedot $1,7 miljardus rasu nesaskaņu turpināšanai. Turklāt Deep State elite Davosas forumā plāno pilnīgu restartu, kas saistāms ar pieminekļu un vēstures izdzēšanas centieniem.

Avots.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment