Saturday, August 15, 2020
Trending News

Black Lives Matter izmanto ziedojumu vākšanai organizāciju, kuras valdē ir notiesāta teroriste

Black Lives Matter (BLM) kustībai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība, kopš pagājušajā mēneša Džordža Floida protestiem. Arī Black Lives Matter Global Network Foundation ir nonācis uzmanības centrā un šobrīd arī tās administratīvais centrs – organizācija “Thousand Currents”.

“’BLM Global Network’ pievienojās “Thousand Currents”, lai piesaistītu līdzekļus uz sponsorēšanas līguma pamata”. “Thousand Currents” mājaslapā ir teikts –

“Ar nodokļiem neapliekamā bezpeļņas organizācija “Thousand Currents” nodrošina tiesisko un administratīvo struktūru, lai BLM varētu pildīt savu misiju.”

Susan Rosenberg, notiesāta par terorismu

“Thousand Currents” valdes priekšsēdētāja vietniece ir Susan Rosenberg, ir notiesāta par terorismu. Rozenberga bija 19. maija Komunistiskās organizācijas locekle, kas ir radikāls kreiso teroristu grupējums, kas saistīts ar kreiso revolucionāru organizāciju “Weather Underground”.

Tīmekļa vietne “Thousand Currents” ir izdzēsusi savu direktoru lapu, šonedēļ pēc tam, kad “Capital Research” izplatīja ziņas par Rozenbergu, taču šeit var apskatīt arhivēto versiju.

Rozenberga tika notiesāta uz 58 gadiem pēc tam, kad 1984. gadā Ņūdžersijā viņa tika pieķerta, no automašīnas izkraujam –

740 mārciņas ar dinamītu un ieročiem.

Viņa tika meklēta par apsūdzībām, kas saistītas ar 1981. gadā Brink bruņumašīnas bankas zādzību, kurā gāja bojā sargs un divi policisti, bet viņa par to nekad netika tiesāta.

Rozenberga ir aizdomās turētā par palīdzēšanu Joanne Chesimard bēgšanai no cietuma. Viņa ir Afro amerikāņu atbrīvošanas armijas locekle, kas pazīstama kā Assata Shakur, kura tika apsūdzēta 1973. gadā par policista Werner Forester nogalināšanu apšaudes laikā. Tiek uzskatīts, ka Shakur ir aizbēhusi uz Kubu, un Federālais izmeklēšanas birojs joprojām piedāvā $1 miljonu kā atlīdzības naudu par papildus informāciju.

Alicia Garza, viena no trim “Black Lives Matter” dibinātājiem, tviterī vairākkārt ir runājusi par Assata Shakur. 2014. gadā Garza uzrakstīja rakstu par “Feminist Wire” un slavēja policistu slepkavu.

Savā darbā es izmantoju Assata spēcīgo prasību sarakstu, es vienmēr stāstu – no kurienes tas nāk, dalos ar Assatas svarīgo lomu “Black Liberation Movement”, par to, kāds ir tās politiskais mērķis un vēstījums, un kāpēc tas ir svarīgi mūsu kontekstā.

Likumsakarīgi, ka zināmais Deep State funkcionārs – bijušais ASV prezidents Bils Klintons apžēloja Rozenbergu 2001. gada janvārī, tādēļ viņa izcieta īsāku termiņu – kopā 16 gadus cietumā.

“Black Lives Matter Global Network Foundation” nav beznodokļu statuss. Tādēļ BLM kopš 2016. gada par fiskālo sponsoru izmanto organizāciju “Thousand Currents”. “Thousand Currents” apgalvo, ka tas sniedz “administratīvu atbalstu, tostarp piesaista finansējumu, ved grāmatvedību, veic dotāciju pārvaldību, nodrošina apdrošināšanu, cilvēkresursus, juridiskos līdzekļus un arī tās atbilstību mērķim.”

Pagājušo nedēļu, uzpeldēja video no ‘Black Lives Matter’ dibinātāja, kas tika uzņemts 2015. gadā –

Pašlaik daudzi uzdod jautājumus par globālā tīkla “Black Lives Matter Matter” finansēm, kad ‘Blackout’ vienas otrdienas laikā piesaistīja 10 miljonus dolāru, raksta ‘New York Times’.

“Thousand Currents” ir arī “sadarbības iniciatīva” ar CLIMA fondu. Laikraksts “Climate Leaders in Movement Action” (“Klimata līderi kustībā”) raksta, ka tas ir “veids, kā finansētājiem tieši atbalstīt pamatiedzīvotājus, sievietes un jauniešu radītus darbus, kas stiprina klimata noturību un mazina klimata haosu”.

Pagājušajā nedēļā “Daily Caller” izplatīja ziņojumu par finanšu pārskatiem no “Black Lives Matter Global Network Foundation”. BLM, ir iztērējušii miljoniem dolāru par komandējumiem, algām un konsultācijām, bet tikai 6% no saviem kopējiem tēriņiem vietējās “Black Lives Matter” nodaļu finansēšanai.

BLM līdzdibinātāja Patrisse Cullors, atzinās, ka viņa un visi pārējie šīs organizācijas biedri ir “apmācīti marksisti”.

Avots

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment