Trending News

Brazīlijas deputāti iebrūk slimnīcā, kur esot 5000 Covid19 slimnieku. Izrādās slimnieku tur nav.

Koronavīrusa krāpšana atklājas Brazīlijā

Pieci Brazīlijas parlamenta deputāti devās uz slimnīcu ar mērķi uz vietas pārbaudīt, lai redzētu tur esošo pacientu skaitu. Tika ziņots, ka šajā slimnīcā esot 5000 Covid-19 pacientu un 200 mirušie. Tas bija pamatojums šīs speciālās slimnīcas nepieciešamībai.

Ierēdņi ielauzās, lai to pārbaudītu, un atklāja, ka slimnīca ir absolūts haoss, nav pabeigta un nav pacientu.

Gubernators krāpj valsti un tautu un nodokļu maksātājus un melo par pacientu skaitu. Tā ir piesavināšanās shēma, lai palīdzētu sagraut valsti un piespiestu vakcinēties.

Šī ir tā pati krāpšana, ko daudzas ASV slimnīcas dara, lai no valdības saņemtu naudu. ASV piešķir apmēram, 7000 USD par katru pacientu, kam diagnosticēta kā Covid-19, un 35 000 USD par katru pacientu, kas pieslēgts plaušu ventilācijai. Tā ir pret tautu vērsta krāpšana.

Vai tas ir saistīts tikai ar vietējā gubernatora darbībām, vai tas ir globālā plāna daļa, vērtējiet paši.

19. jūnijā Rebaltica faktčekeri šo ziņu pasludināja par viltus, lai gan vienīgais pierādījums viņu versijai ir links uz portugāļu faktčekeru lapu, kurā nav atrodams links par šo notikumu.

IIr tikai Rebaltica apgalvojumi, ka viņi esot runājuši pa telefonu ar kādu Čiko Maress (Chico Mares), bet nav sarunas ieraksta. Tomēr kam ticēt – Čiko vai sociālos tīklos publicētajam spriediet paši.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment