Trending News

Britu brīvvlaišana atkal pārcelta

Pārsteigums, ak pārsteigums. Britu salās atkal izziņota kārtējā ‘tas jau tikai vēl mazliet’ seriāla nākošā sērija cīņā ar viltus plāndēmiju. Plānotā brīvlaišana atkal atcelta.

Boriss Džonsons par to paziņoja pirms dažām dienām – tikko atgriezās no G7 samita, kurā ar privāto lidmašīnu bija devies karot ar klimatu, tā britiem kārtējā prieka vēsts. Tagad ieplānotā ierobežojumu atcelšana 21. jūnijā ir pārcelta uz 19. jūliju, pie tā vainīgs Delta mutants.

Vai tas ir kāds pārsteigums? Kā kuram. Ja vēl ir tie, kas neko nav sapratuši pēdējo 18 mēnešu laikā, tad varbūt. Visu šo laiku valdību stratēģija ne jau tikai britu salās ir bijusi viena un tā pati – prasības ievērot viņu izdomātos aizliegumus ar solījumu par labu uzvedību mazliet palaist vaļīgāk grožus un atļaut kaut kādas iepriekš atņemtās brīvības.

Piemēram, mazliet paplašināt sociālo burbuli vai atļaut pusdienas iekštelpās, kas viss tāpat risinās zem stingras kontroles. Pusotra gada laikā arī sabiedrība ir sašķēlusies diametrāli pretējās nometnēs – daļa no tās ir uzņēmusies SS brigāžu lomu nosodīt un provocēt to daļu, kura atsakās pakļauties režīma absurdajām prasībām vai vismaz runā par to. Tikmēr režīmu izmantotais burkāna princips paredz turpināt solīt, ja vien tikai jūs uzvedīsieties labi, tad kaut kad nākotnē varēsiet iepirkties arī ‘nesvarīgo preču’ veikalos. Un to visu diktē ne jau loģika un zinātniski, reāli izmērāmi dati vai statistika. To paģēr tā sauktie ‘zinātnes dievi’ – kā dakters Fauči ,kas sevi nesen tā arī nosauca  – zinātne esmu es. Tad arī nav jābrīnās par Kultam līdzīgām izdarībām, uzpurņiem un nemitīgām vadlīniju izmaiņām. Jo arī tas tika skaidri pateikts jau pirms gada. Plāndēmiju nav paredzēts izbeigt. Viņi to nedarīs, to var izdarīt tikai paši cilvēki.

Maskas kļuvušas par ikdienas piederumu un tās kalpo tikai vienam nolūkam – nemitīgam atgādinājumam par kāda mistiska vīrusa eksistenci. Vienlaicīgi labprātīga to nēsāšana ikdienā signalizē par to, ka cilvēks ir ‘labs’ un visu dara ‘pareizi’ Viņi arī nekautrēsies aizrādīt citiem, kuri tās nenēsā pietiekoši  ‘pareizi’ vai nelieto vispār.

Taču atgriežoties pie britiem – arī tur pēdējā pusgada laikā režīma un mediju fokuss bija uz brīnumaino poti, kuru dēvēja par ‘atslēgu uz brīvību’, atgriešanos ‘normālā dzīvē’, kur varēs nevilkt uzpurni un apciemot sev tuvos. To sola neskaitāmas ‘zvaigznes’ un ‘ietekmeļi’, stāstot par to, ka varēsim apskaut savas vecmāmiņas. Tikai garantēt, ka viņa paliks dzīva pēc eksperimentālās injekcijas, gan neviens negrasās.

Bet ar visu to nekas jau nemainās – atkal ir vajadzīgas kārtējās 4 nedēļas, lai ‘samazinātu’ jaunā mutanta līkni. Tieši tāpat tas bija pirms gada – tam sekoja tikai maskas, tikai sociālā izolācija, tikai lokdauni un tikai toksiskas šprices, lai mēs varētu atkal sākt visu no gala.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ja visā šajā situācijā ir kāds labums, tad tikai tas, ka šoreiz jautājumi sāk rasties arī tiem, kas visu laiku ir dzīvojuši varas propagandas ilūzijās un darījuši visu, ko licis režīms ar cerību, ka tas ļaus viņiem dzīvot kaut kādu labāku dzīvi. Viņi bija tie, kas uzskatīja par sazvērestībām to, ka injekcijas nav ceļš uz brīvību, bet gan uz vēl lielāku cietumu visiem.

Tagad rūgtā realitāte pamazām sāk atvērt acis arī tādiem. Labāk vēlāk, kā nekad, lai gan toksiskās potes savu darbiņu jau dara.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Mani noteikti pārliecina šis grafiks, ka potēties vajag! Mazāk idiotu, vairāk sakarīgo. https://www.openvaers.com/covid-data/mortality

  jūnijs 16, 2021
 • Цель межкомнатных дверей и их устройство
  Двери делятся на две большие категории — глухие и остеклённые.

  Сообразно конструкции межкомнатные двери бывают:

  Щитовые alias каркасные. Состоят из жёсткого каркаса, накладок и наполнителя.
  Царговые. Дверь-конструктор, которая собирается из вертикальных стоек и горизонтальных брусков — царг.
  Филёнчатые, alias фрезерованные. Украшены тонкими декоративными рейками — филёнками.
  Погонажные. Двери с большой стеклянной вставкой, которая занимает большую черепок площади.
  Отличаются и материалы отделки: это может красоваться массив, шпон, МДФ иначе стекло.

  Едва, существуют разные способы открывания дверей: распашной, раздвижной и складной. Последние два варианта подойдут ради помещений, где нужно сэкономить место.

  Щитовые двери
  Щитовая межкомнатная дверь — это глухое полотно, которое состоит из каркаса и накладок. Внутри поглощать рёбра жёсткости и наполнитель. Первые придают конструкции прочность, второй обеспечивает звукоизоляцию.

  Чаще всего каркас собирается из сосновых брусков. Накладки выполняют из МДФ, ДСП разве фанеры. В качестве наполнителя используют доску, минеральную вату, монтажную пену разве картонные соты.

  Плюсы:

  Легко окрасить, оклеить плёнкой либо шпоном с рисунком.
  Не рассыхаются и не деформируются.
  Создают хорошую звукоизоляцию.
  Минусы:

  Могут град весить — примерно, разве вы выбрали наполнитель из деревянных досок.
  Дорогой стоят, особенно если лопать остекление.

  Царговые межкомнатные двери
  Каркас этих дверей состоит из вертикальных стоек и горизонтальных брусков — царг. Между ними закладываются перекладины, и дверь собирается якобы конструктор.

  Основные элементы делают из МДФ, бруса или [url=https://dveriivanovo.ru/rossiya-uchkeken]Межкомнатные двери Учкекен[/url] клеёной фанеры, а после покрывают эмалью, плёнкой сиречь шпоном.

  Выбирая царговые двери, лучше опознаться для стандартные размеры, которые предлагает производитель. Оказывать их почти поручение невыгодно: конструкция будет сложная и цена быть значительно выше, чем у готового варианта.

  Плюсы:

  Дверь свободно отремонтировать: можно простой заменить повреждённую царгу разве стойку.
  Царги плотно прилегают приятель к другу — в результате получается хорошая звукоизоляция.
  Двери не деформируются, они устойчивы к влаге.
  Минусы:

  Царговые двери тяжёлые, поэтому для них понадобится качественная фурнитура — преимущественно петли.
  Самые дешёвые варианты оклеены плёнкой. Из-за этого их тяжело реставрировать: ежели плёнка оторвётся, подобрать положенный сообразно цвету материал может содержаться нелегко.

  jūnijs 17, 2021

Leave A Comment